Kacpiego Tomb Kingi i Chaos Dwarfy

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Re: Kacpiego Tomb Kingi i Chaos Dwarfy

Post autor: Matis »

Zielone światło na broni wyszło Ci totalnie do dup..y... Jak byś pomalował je normalnie to całe modele wyglądały by świetnie i spójnie a tak to, całą uwagę przyciąga to zielone cuś i psuje odbiór figsa. Broń była raczej wzorowana na AKSU i nie powinna razić światłem z 5km...

Do reszty poza już wspomnianym brudem nie ma zastrzeżeń. Bo to kawał dobrej roboty. Przemaluj to szpetne światło na broniach i plecach! [-o<
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Żartowniś. Nie chciało mi się cieniować szmat to zalałem washem i pigmentami brudziłem ale się za bardzo ubrudziło co wyolbrzymiają zdjęcia. Maćkowi się powie, że są ciężsi i więksi dlatego wzburzają więcej pyłu a poza tym wykonują ważniejsze zadania przez co wchodzą tam gdzie nie trzeba. Tak własnie tak...

@Matis gdybym tak uważał to nie robiłbym tego na każdym modelu w tej armii, właśnie przez te zielone kontrasty modele będą wyglądać spójnie. Nie wiem co to AKSU a co do kawału dobrej roboty to też nie do końca bo to 1-2 rozjaśnienia na skórze, wash i pigmenty co daje ok 20-30min na model :wink: Nawet gdybym chciał to i tak nie dało by się tego przemalować bo musiałbym wszystko od nowa robić :roll:

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Dobra robota = model wygląda dobrze (poza tym światłem, które nie pasuje kompletnie)
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Mi ten zielony kolor też się nie podoba. Czekam na coś do Tomb Kingów bo to oglądam najchętniej w tej galerii :)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

jutro planuję skończyć ostatni model do warzona i domalowywuję tk na turniej 4ct 30ego, będzie monster i oddział stalkerów :)

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Flinsh pisze:Mi ten zielony kolor też się nie podoba. Czekam na coś do Tomb Kingów bo to oglądam najchętniej w tej galerii :)
+1

kuczol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 196
Lokalizacja: Warszawa, Płońsk
Kontakt:

Post autor: kuczol »

Nie wygląda mi to na rękojeści a poza tym oni to jedną ręką trzymają więc tym bardziej a czterdziestki nigdy nie malowałem :P
to są RĘKOJEŚCI - proponuję zapoznać się trochę ze światkiem Warzona bo malując tak kratahy trochę odbiegasz od realiów świata stąd moje skojarzenia z WH4K. Niezależnie co sądzisz na temat trzymania tych karabinków one mają magazynki i strzelają normalną amunicją łuskową - odsyłam do starszych edycji tam jest chyba więcej grafik na ten temat. Figurki tych legionistów z tego co pamiętam wzorowane są (niemal identyczne a szczególnie w pozie) na jednej grafice z podręcznika do pierwszej edycji gry jak znajdę chwilę to mogę cyknąć ci fotkę jak znajdę książeczkę. Warzone nie jest aż tak obfitującym w efekty świetlne systemem jak WH4K czy WFB więc takie przeginanie rypie i tak średnie już modele.
Zapraszam do mojego studia szukaj na FB Kuczolpaintlab

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 382

Post autor: Adam »

Przykro mi ale te figurki wyglądają jak by to były twoje pierwsze pomalowane rzeczy. Wychodzą na nich kawałki podkładu, kolory rozlewają się na nie swoje części, są na nich włosy które wypadły z pędzla.
Jeśli chcesz brudzić figurki to chociaż część musi być pomalowana czysto bo inaczej to wygląda jak byś je ochlapał farbą w dość abstrakcyjny sposób.

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Rozumiem że czasem można się dowartościować i pocisnąć biednego Kacpiego ale bez przesady o czym ty mówisz?

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

jeden z niebieskich typków ma włos z pędzla na dupie, a że ciężko odróżnić podkład o zamysłu malarza to taki urok modeli przy których odpierdalasz Mameła maniane :P

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

o już widzę, to nie włos tylko nadlewka :mrgreen: i nie śmiej się Kuba bo mi wczoraj konta scalili i poprawili :)

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Taki o to model wygrałem na sobotnim turnieju warzona i sprezentowałem go temu samemu koledze. Wzorowałem się na grafice ale na mieczu przetestowałem sobie sposób z taśmą malarską i zadrapaniami. Wnioski mam takie że potrzebuję cieńszych pędzelków i skilla w cięciu taśmy. Właściciel modeli był zadowolony przy odbiorze figsów i umówiliśmy się na malowanie Bractwa za jakiś dłuższy czas :wink:

Obrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

skóra dosyć słabo , opuszczasz się
brakuje jej albo washa albo zaczynasz od zbyt jasnego ,bo wygląda jak lana figurka w kolorze fabrycznym ...
tatuaż też bardzo słaby, postaraj się!

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Dzięki kuros za słowa otuchy i czujność :wink: ! Miał być taki obrazkowy a tam głębszych cieni specjalnie nie ma. Starać też się bardzo nie starałem bo miał być gratis :wink:

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Miało już nie być warzona i częściowo to była prawda bo nic nowego nie zmalowałem ale zapomniałem zrobić zdjęć tego co zrobiłem 2 tygodnie temu :roll: Powinno wam się spodobać bo nie ma OSL'i i się nawet starałem (czyli nie zalałem wszystkiego washem ani też się za bardzo nie zmęczyłem :wink: )

5 Venusian Rangerów (w zasadach mają kamuflaż i takie inne bajery więc postanowiłem to odwzorować)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

5 Husarów (są malowani tak by jak najbardziej pasowali do kapitana)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Stalkerzy dokańczani dzień przed turniejem (był to eksperyment malowania bez washa i stwierdzam, że jest to nie dla mnie :mrgreen: ):

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i taki dyplomik po turnieju 8)

Obrazek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Żeberka mi się podobają

Anadim
Chuck Norris
Posty: 550

Post autor: Anadim »

Soczyście wyszli. W szczególności ogony.

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Kawał świetnej roboty :)

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 407

Post autor: Kolas111 »

Ogony super =D>
Ale twarz... Widać brak washy. Bez washy ani rusz :P

ODPOWIEDZ