Galeria Kamelota ( 09.03.10 - kilka nowości :P )

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Galeria Kamelota ( 09.03.10 - kilka nowości :P )

Post autor: kamelot »

Przeczytałem tutorial z wieloma ciekawymi i przydatnymi radami odnośnie malowania i tak o to zmobilizowałem się i wrzucam fotkę moich 5 ( chyba ) skończonych kuszników

Obrazek

Proszę o konstruktywną krytykę, dobre rady mile widziane... :)

ps. wiem, że miałem już jeden temat w galerii, ale prace prezentowane tam były porażką, więc założyłem ten temat i proszę modów o nie kasowanie :wink:
Ostatnio zmieniony 9 mar 2010, o 20:16 przez kamelot, łącznie zmieniany 4 razy.
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

bardzo fajnie pomalowani.

ale śnieg to już niekoniecznie połóż normalnie piasek pomaluj na jakiś szarzy kolor czy jakiś tam inny i potem połóż śnieg najlepiej 2 warstwy bo część może odpaść

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Podobni do moich, no ale nad podstawkami popracuj...

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

dzięki za komentarze
podstawki tak wyglądają bo były robione dość dawno, ale będę je robił wszystkie razem dla całej armii
niedługo wrzucę fote całej 10-tki i zacznę malować cold one-y
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Rozjezdzasz forum , http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=4061 , prosze zmien to , bo nie chce tematu zamykac.

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

jak na poczatek, bardzo solidnie. masz potencjal, cwicz dalej :)
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Jak na pierwszy raz metaliki bardzo spoko =D> Ja dalej strasznie się męczę, żeby coś z nich wycisnąć.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

jeszcze raz dzięki za komentarze
metaliki to zasługa washa asurmen blue
po kolei, czarny podkład, boltgun metal, niebieski wash, rozjaśnianie boltgunem :)
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

Gdyby mieli pomalowane zęby i wargi to wyglądali by lepiej.
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Wargi jak wargi, ale zęby...

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

faktycznie o zębach nie pomyślałem
jak będę wrzucał foty całego oddziału to będą z już zrobionymi zębami
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

w śaiątecznych klimatach ci kuszole ;) śnieżek itp... wyglądają fajnie ale ja bym miał większą uciechę gdybyś machnął fotki przy dziennym świetle (przynajmniej spróbuj)

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

ok, spróbuję jutro, ale może wtedy wrzucę już zdjęcia całego oddziału :wink:
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

oto i fotka całego oddziału

Obrazek

niestety nie umiem zbytnio robić zdjęć i w na żywo wyglądają o wiele lepiej, ale cóż, komentujcie to co tu widać :)
kolejnym oddziałem będzie 5 cold one nights-ów :wink:
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

(grudniowe) Zimnojedne noce :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nadal rozjezdzasz forum. Masz czas do jutra.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

ziemko, o co ci chodzi???
żadne ze zdjęć nie rozjeżdża forum, dodatkowo zmniejszyłem je
albo mam coś ze wzrokiem albo po prostu się czepiasz
jeśli mam coś ze wzrokiem to podaj mi proszę link do jakiegoś programu zmniejszającego zdjęcia :wink:
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Ciśnij w GIMPie, ale mi nie rozjeżdża

Awatar użytkownika
Codranger
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Codranger »

Zależy od wielkości ekranu... mi minimalnie rozjeżdża. A tak poza tym to nawet fajowi ci kuszole ;]

Edit: i od rozdzielczości...
Ostatnio zmieniony 8 lis 2009, o 21:21 przez Codranger, łącznie zmieniany 1 raz.
Kervyn pisze:gobbosy na godzinie drugiej, o Pani!
Sprzedam Styrodur!!!

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Mnie się nie rozjeżdża.
A co do malowania- porządne, bardzo podoba mi się kolorystyka. Może trochę bym na Twoim miejscu popracował nad przejściami na tych niebieskich szmatkach, ale i bez tego jest ok :)
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

ODPOWIEDZ