Krasnoludy: Flame cannon

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Re: Krasnoludy: Zabójcy Smoków

Post autor: Thorkild »

Jak do tej pory najgorsza do malowania maszynka z jaką miałem do czynienia...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

zdjęcia na tyle duże, że widać wszystkie niedociągnięcia :oops:

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Nie wiem czemu ale zdjęcia nie chcą mi się wyświetlić ;/

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

ja widzę, a inni ?

fekkk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: fekkk »

Obsługa wygląda bardzo dobrze. Nad maszyną mógłbyś trochę jeszcze posiedzieć.

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Dobra już widzę :) nie wiem czemu nie łapało wcześniej...Ogólnie nie jestem fanem tego modelu, znacznie bardziej wole jego starszą wersje :) Sama figurka pomalowana fajnie, jedynie OSL wyszedł tak sobie( dałbym jakiś inny kolor, może niebieski), no i w niektórych miejscach mogłeś bardziej metaliki przyciemnić (np. widać, że najpierw malowałeś maszynę a potem kółka doklejałeś ^^ ja w sumie robię tak samo:P ) no i te białe plamy na wskaźnikach dziwnie wyglądają ^^ Ale całościowo Figurka prezentuje się naprawdę zacnie i na pewno będzie siać postrach na stole(szkoda tylko, że odkąd pamiętam(6 ed) jest mało grywalna - organki poprostu lepsze ). Gratuluje:)

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

jak wspomniałem wcześniej, malowanie tej maszyny nie było fajne, w pewnym momencie chciałem mieć już ją za sobą stąd taki efekt, osl miał być fajny a na zdjęciach wygląda jak kupa, na żywo trochę lepiej się prezentuje, białe plamy na wskaźnikach to taki tuning - białe tarcze zegarów :lol2:
w sumie też wolę starszą wersję - moje top 3 wszystkich krasnoludzkich maszyn jeśli chodzi o klimat/modelarkę, jeszcze jej nie malowałem ale przyjdzie na to czas...

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Źle zrozumiałeś, nie mam nic do tego białego koloru , porostu oddzieliłbym metalowy element od białego czarną cienką kreską :)
Duże modele tak mają, że w pewnym momencie ma się już dość i chce się je jak najszybciej skończyć :P Sam niedawno malowałem starego flama i tez pod koniec odpuszczałem sobie:P

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

nie lubie wracać do figurek które uznałem za skończone :evil:
ale spróbuje na jednym zegarze z tą czarną kreską i zobaczymy jak wyjdzie :D

ODPOWIEDZ