Warsztat Szczurka ...

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Warsztat Szczurka ...

Post autor: Dębek »

szczurek pisze:To ja go tak skrzywdziłem :wink: Na swoje usprawiedliwienie dodam ,ze oryginalnej nie dostalem tylko jakas gladka (?) :wink:

p.s-dzieki Debek za fotki ,moze jak bede oddawal kolejne porcje brety to sprobuje ogarnac lepsze fotki .
Na forum JH też się podobał, poza tą tarczą. Moze jednak skombinuje jakąs bretonską w to miejsce. :-k
Co Ty na to Szczurek?
Orginalnej tarczy GK niestety nie mam.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Nie ma problemu :)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

ja mam Dębuś kilka fajowych tarcz bretońskich (gralle nowi, queści), a także dwie wolne oryginalne do GK.
chcesz taki prezent?
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zmien ta tarcze na jakakolwiek inna bretonska, bo psuje strasznie to moim zdaniem efekt estetyczno-wizualny figurki.
Po tym malym liftungu z wielka przyjemnoscia napisze - zajebista praca.

Fisch sprezentuj Debkowi cos z tego co piszesz, zeby ta gowniana imperialna tarcza nie niszczyla tego dziela.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Fisch pisze:ja mam Dębuś kilka fajowych tarcz bretońskich (gralle nowi, queści), a także dwie wolne oryginalne do GK.
chcesz taki prezent?
Krzysiu orginalną tarcze z miłą chęcią.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Nie sa to moze jakies mega prace ,ale chcialem je wmiare szybko skonczyc ,puscic na ebay i wziac sie za cos bardziej ambitnego/na wyzszym skillu :wink: Szkielecik mial byc do mojej armii TK ale ,ze koncepcja armii sie zminila ... leci na ebay .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Oba figsy bardzo mi się podobają. jak na "niższy poziom skilla" robią ogromne wrażenie. Szkielet ma fajny płaszcz, natomiast chuście przydałyby się jeszcze rozjaśnienia. Natomiast orkowi mogłeś oszczędzić pigmentu ( chyba to pigment :?: #-o ) - jakoś tak niezbyt mi podchodzi... Jak zrobiłeś metaliki na orku :?: Co to za mieszanka?

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

ork ma za dużo rzeczy walczących o uwagę na podstawce i to koło siebie, poza tym fajne. tylko rzeźba orka taka sobie:/ bicepsy to już całkowita masakra..

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

@smiejagreg

Byla to jedna z moich pierwszych prob suchych pigmentow :wink: Poczatkowo wygladalo dobrze ,ale niepotrzebnie walnalem lakier i ... wyszlo jak wyszlo :mrgreen:



Oddzial szykowalem na Hussara :wink: Nie wyrobie sie zapewne ,wiec pomaluje tylko dreda do kat. duzy model :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

ten drut kolczasty jest w złej skali, ja bym z niego zrezygnował. poza tym makietka sie fajnie zapowiada;]
nie jestem pewien czy ostrze siekiery nurglity podzielone kolorystycznie na 3 części dobrze działa. może z całością będzie się komponować lepiej;]

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Wykrawędziowałeś na czarno ten toporek? Bo wygląda jak z jakiegoś komiksu na tym zdjęciu.

Pustkowia ładne, jak zwykle u Ciebie :) Jednak ten drut faktycznie troszkę zbyt wielki.

Awrk
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: Awrk »

Ten topor nie pasuje do nurgla imo. Jest zbyt jasny, kolorowy i w ogole. Nienawidze cukierkowych nurglow, to przeczy samo sobie.

Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Post autor: Asgard »

Awrk pisze:Ten topor nie pasuje do nurgla imo. Jest zbyt jasny, kolorowy i w ogole. Nienawidze cukierkowych nurglow, to przeczy samo sobie.
rzecz gustu, mnie się na razie efekt podoba

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Poza BB nic w programie nie robie ,bo nie potrafie :oops:

Obrazek
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Co do zbyt jasnego topora u nurglity - myślę, że trzeba poczekać, co Ci wyjdzie z malowania całości, potem w miarę potrzeby można topór nieco umorusać :wink: . Pigment masz, przećwiczyłeś używanie, więc myślę, że się nada... Tereny - jak zwykle - prima sort =D> .

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Obrazek

Obrazek

Podstawka pod nurgla ...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Trochę tego zapodałeś :D =D> .
Ten nurglita już jest skończony? Chodzi mi o skórę, imho przydałyby się rozjaśnienia w stronę np. gretchin green i może nawet dalej. Teraz jest ciut za ciemny po mojemu. I chyba faktycznie przydałoby się trochę więcej rdzy i brudu na toporze... Za to opancerzenie jest super, Bardzo mi się podoba.
Wszystkie podstawki to mistrzostwo =D> =D> =D> :!: . Świetne po prostu i nie ma co mówić.
Płaszczyk gostka w czapce wykopiasty :!: =D> Chciałbym umieć robić takie przejścia

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Przede wszystkim przyjemnie jest zobaczyć, że nie całkiem zarzuciłeś malowanie :D .
szmatka na koniku dużo lepiej wyszła na prawym boku, niż na lewym, ale może to wina rzeźby figsa. Podstawka świetna, jak zawsze u Ciebie... Za to złoty topór jakoś do mnie nie trafia...

Muthare
Mudżahedin
Posty: 294

Post autor: Muthare »

Czy topor i tarcza to wash nie metalicznego koloru na metalicznym?

ODPOWIEDZ