Stare edycje

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Stare edycje

Post autor: ANtY »

Ma ktoś może jakieś zdjęcia figurek z tych starszych edycji? (1,2,3,4)
Jak tak to byłbym bardzo wdzięczny jakby je wrzucił w tym temacie. Jestem bardzo ciekaw jak to się zmieniło przez tyle lat.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Spójrz na stronkę solegends.com, full producentów, same rarytasy!!

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Dzięki, fajne figsy tam są.

Awatar użytkownika
Fidelo
Warzywo
Posty: 12
Lokalizacja: Hawana :)

Post autor: Fidelo »

Przesylam pare fotek znajdujacych sie w kodeksie do krasnalkow z 1993 roku.Nie wiem ktora to edycja byla ale figurki niektorych sa naprawde wedlug mnie zajebiste :P Pozdrawiam

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Wypasione krasie :) Niektóre figurki na prawdę wymiatają.

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

mogłeś dać linka do nich a nie wrzucać tyle zdjęć :roll:
ja mam już armię krasi z takich modeli na ukończeniu, po wakacjach jak ich zrobię wrzucę foty całości :)
ale te figsy naprawdę są niesamowite, każdy ma swoją duszę, nie to co plastiki ;)

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

A ma ktoś foty z innych armii?

Awatar użytkownika
SMOK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Smocza Krypta

Post autor: SMOK »

Jakby co, to dysponuje wszelkimi katalogami do Undeadów ;) choć i tak wiekszość jest na Legends'ach. Można by z tym kiedy zrobić pożądek ;) i wstawić oddzielne tematy do danych działów.

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Rasko ma armię zrobioną z staroedycyjnych krasi. Te stare krasnale nie tylko mają duszę, ale także... nogi :) Nie podoba mi się to, że nowe figurki wyglądają jakby im stopy z pośladków wyrastały. Poza tym ich kolczugi wglądają raczej jak spódnice, a nie zbroje.

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

ANtY pisze:A ma ktoś foty z innych armii?
Mi brakuje z 15 modeli zeby miec wszystkie dark elfy, jakie kiedykolwiek ujzaly swiatlo dzienne:)

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

miałem kiedyś tego booka dwarfickiego tylko kur... gdzieś mi się zagubił :D a szkoda kiedyś battl miał klimat :P

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

http://www.solegends.com/citcat912/index.htm
Może to będzie dobra stronka do tego tematu?
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
SMOK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Smocza Krypta

Post autor: SMOK »

Mi osobiście brak 8 undeads nippon i 2 preslottowców by mieć wszystkie wzory wypuszczone kiedykolwiek przez GW. A jest tego Bardzo dużo.

Najbardziej przerabane mają zbieracze kurdupli ;) ich wzorów GW wypuściło najwięcej. Widziałem 12 wrorów na jednym golemie różniących się tylko hełmami i sakiewkami ;)


[quote="Paraszczak"]Mi brakuje z 15 modeli zeby miec wszystkie dark elfy, jakie kiedykolwiek ujzaly swiatlo dzienne:)[quote]

- lacznie z presolottami?

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

Paraszczak pisze:
ANtY pisze:A ma ktoś foty z innych armii?
Mi brakuje z 15 modeli zeby miec wszystkie dark elfy, jakie kiedykolwiek ujzaly swiatlo dzienne:)
Szkoda tylko, że starsze niż VI edycyjne delfy (może wyłączając WE i coldy bo te figsy jeszcze dawały radę :P ) pięknością nie grzeszą - w przeciwieństwie do dwarfów :P
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

SMOK pisze: - lacznie z presolottami?
Taa...Preslotty brak sztuk 1 z Night Patrol Special Set, reszte mam.
Preslotta Cold One Knights, Preslotta wszystko w zasadzie.
Do tego każdy wzór z 3ed i 4ed. Włączając Unreleased Hydry, Charioty, Wiedźmy czy Bohaterów. Unreleased Malekhit on foot, Malus Darkblade z Black Library z Certyfikatem i inne. No generalnie wszystko, co wydało GW.

Brakuje mi 2 unreleased Sorceress z 3 ed., 8 wzorów kuszników z Maraudera (w zasadzie codziennie na e-baju, tylko w obstawie 15 innych niepotrzebnych figsów), 2 załogantów ver. B od unreleased Chariotu (charioty mam 2, ale oba z załogą ver. A), chyba 1 maga on foot 3 ed.

A noo i nie liczę regimentu 20 unreleased Dark Elf Executioners 5ed. Jak znajdę 2000pln wolnych środków - to nabędę. Pojedynczo nie skupuję.

P.S. Sądząc po brakach w Twojej kolekcji, to dam se głowę uciąć, że jesteś niejaki DragonFrancja:) Pewne sprawy się nie uchowają pośród kolekcjonerów.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2008, o 12:36 przez Paraszczak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Fidelo
Warzywo
Posty: 12
Lokalizacja: Hawana :)

Post autor: Fidelo »

Dla fanow krasnali znalazlem w swoim starym pudelku jednego z 1985 roku :D

Obrazek

Kto by pomyslal krasnolud biegajacy z mieczem :wink:

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

stare krasnoludy rulezzz... i nie ma co ukrywac. chociaż 6 edycja też miała niektóre bardzo ładne wzory. Kiedy usłyszałem że w 7 ed longbeardzi są plasikowi i zrobieni z warriorsów z inaczej pomalowanymi brodami pomyślałem "no to pojeb...ńcy pozamiatali... kończy sie najfajniejsza armia warhammera" ale w sumie daje się przeżyc tą 7 ed... głównie dzięki starym wzorom ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

a ja mam takie starsze zabawki z pomalowanych:

Obrazek
i jeszcze 2 ale w robocie są wciąż:) strasznie fajne modele.
ze skavów mam więcej jako że to moja armia;] praktycznie prawie wszystkie archiwalne modele:) moimi faworytami są:

Obrazek
ten po prawej.. prawdziwy GIANT rat;]
Obrazek
jeden z fajniejszych championów chyba
Obrazek

Obrazek
a tych będzie klocuszek 30szt pomalowany kiedyś:) na razie marnych 6.. potem drugi klocek z dzidami 25 i trzeci archiwalnych slavów 25;) niektórzy się powtarzają ale tak to 3 mi brakuje do kompletu slavów/clansów archiwalnych.

mam jeszcze sporo staroci ale czekają na malowanie zanim zostaną pstryknięte aparatem;]

Awatar użytkownika
SMOK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Smocza Krypta

Post autor: SMOK »

Paraszczak pisze: P.S. Sądząc po brakach w Twojej kolekcji, to dam se głowę uciąć, że jesteś niejaki DragonFrancja:) Pewne sprawy się nie uchowają pośród kolekcjonerów.
Trafiony zatopiony ;)

ps. Ja tez zaryzykuję ;) Soldman?

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

Nie:)...ale jego Undeady tesh znam:)

ODPOWIEDZ