Galeria Elegancji (up- Danony 15.09.13)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kolumb
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Poznań

Re: Galeria Elegancji (up- Szpon Zarazy 10.02.10)

Post autor: Kolumb »

Fajnie pomalowana. Szczególnie podobają mi się świece :)
Życie jest jak papier toaletowy. Długie,szare i do dupy.

Awatar użytkownika
nolft
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36

Post autor: nolft »

Każdy dobry szczur wie że płomienie nie są czerwone tylko zielone!
Dzoooma pisze:Ona jest w stanie błogosławionym
http://change.menelgame.pl/change_please/9435383/ To nic nie kosztuje a pomagasz innym :(

F1st4sz3k
Plewa
Posty: 9

Post autor: F1st4sz3k »

jak dla mnie bardzo fajna przyczepiłbym sie tylko do kształtu płomieni ,powinny byc troche bardziej na górze zaostrzone tak jak płomienie ognia i troche łapa ta długa , ale to moje odzczucia

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

no płomienie fajnie wyszły, w ogóle cała katapa świetna, ale najbardziej podstawka mi się podoba :mrgreen:
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

no AE! świetna robota! trzyma skaveński klimat za jajca i gniecie ;) bardzo porządnie pomalowana z odpowiednio plagowych kolorkach! spacz płomienie rewelacyjne!

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

podstawka i świeczki zarąbiste. najlepiej się podoba koniec szponu z pociskiem owinięty bandażem.
Miodzio!!!
]arrrr

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Cześć, dzięki wszystkim za komentarze, cieszę się że moje brudne szczurki się podobają :)

po dłuższej przerwie wrzucam fotki moich zmagań z NMM. Ćwiczę tą metod już od kilku tygodni, do tej pory mazałem pojedyncze bitsy/elementy figurek. Dziś zdecydowałem się na mały sprawdzian swoich umiejętności i pomalowałem ironbreakera w całości w NMMie, oto co mi wyszło:
Obrazek
Obrazek

ogólnie jestem zadowolony z tego że udało mi się go skończyć, malowanie było przyjemne ale męczące. Zdaje sobie również sprawę że jest masa błędów i niedociągnięć (w końcu nadal się uczę :P ). Byłbym wdzięczny za wskazówki osób które z tą techniką są bardziej obeznane, ten pan i tak pójdzie do zmycia, ale rady i sugestie na pewno przydadzą mi się w dalszych zmaganiach :)
Oczywiście jeżeli ktoś kto nie maluje w NMM chciałby napisać kilka słów na temat tej pracy to też będzie mi miło :D

Pozdro.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Rion »

Jest bardzo dobrze, tyle że gdzieniegdzie widać ostanie przejście na biały(patrz plecy)
I brodę by się nieco przydało poprawić :wink:
Oprócz tego model godny konkursu =D>

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Arbiter Elegancji pisze:Oczywiście jeżeli ktoś kto nie maluje w NMM chciałby napisać kilka słów na temat tej pracy to też będzie mi miło :D
Nie myj go... szkoda by było.
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Rion pisze:I brodę by się nieco przydało poprawić :wink:
Brody w ogóle nie malowałem :) chodzilo mi tylko o NMM.
Lazur pisze:Nie myj go... szkoda by było.
Po przemalowaniu będzie jeszcze lepszy :D (mam taką nadzieję :P )
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Mi się podoba (tylko plecy trochę gorzej) chociaż nie maluję w nmm

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

strasznie nie lubie NMM... ale to chyba najlepiej pomalowany iron jakiego widzialem :D jest swietny... przynajmniej na fotkach :roll:

Awatar użytkownika
Hurtmaker
Chuck Norris
Posty: 448

Post autor: Hurtmaker »

to ja może tam Ci nowego krasnolduka, a Ty mi dasz tego z "paskudnym" NNM. zaoszczędzisz na czasie i rozpuszczalniku, a ja zadowolę się taką "kiepsko"pomalowaną figurką? :wink:

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

błagam powiedz jakich kolorów używasz do tych metalików.

Awatar użytkownika
kharnak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114
Lokalizacja: Korea Południowa

Post autor: kharnak »

IMO jest świetnie =D>

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

runepriest pisze:błagam powiedz jakich kolorów używasz do tych metalików.
+1 A najlepiej to daj tut, bo nie maluje w NMM ale nagle jakby mi sie zachciało :P

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Bardzo ładnie wygląda z daleka, bliżej to bym musiała zobaczyć lepiej wykadrowane zdjęcie :)

Ogólnie próba NMM udana. Przydałoby się trochę popracować nad płynnością przejść, ale to tyle. Ładny odcień srebrnego NMMu tak w ogóle, jakich kolorów użyłeś?

anonimbs
Pseudoklimaciarz
Posty: 25

Post autor: anonimbs »

space marine gray na zbroi, topór to zwykły czarny imo ze zbyt ostrym przejściem w biel
mnie za to ciekawi złoto, wyprowadzałeś z cobra leather ? czy ze snike bite
a ogólnie widać że pracowałeś i treningi na bitsach nie poszły na marne , wyszło bardzo fajnie i szkoda ze nie zrobiłeś np ciemnorudej brody bo przy takim akcencie ten nmm jeszcze by lepiej się prezentował
ps. zdjęcie jest 4 razy za małe, wykadruj jeszcze raz by było 80% modelu a nie 80% tła :)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Bardzo zacny, aż nabrałem ochoty na malowanie swoich Żelaznych Rębaczy :)
Obrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

B. ładny. Zwłaszcza kolor - lubię srebrny nmm wpadający w niebieski. Kolory złotego też dobrze dobrane. Można wiedzieć, jakie?
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

ODPOWIEDZ