Play Mini of the Month - Ogólnie - Nowy temat! :)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Play Mini of the Month - Ogólnie - Nowy temat! :)

Post autor: Fanatyk »

Witajcie,

W styczniowym PMOTM wzięły udział 3 osoby.

W tym na luty była JEDNA skończona praca.

Uważam że nadszedł czas na drobną przerwę (miesiąc, dwa) od konkursu skoro nie ma chętnych na ogólne tematy.

Należy wziąć sobie przerwę od tej formuły, może się zużyła i przemyśleć cały konkurs.

I proszę, niech nikt nie pisze "bo tematy były do dupy". Bo jak użytkownicy sami je wybierali, było tak samo. A ostatni temat (core) był obszerny i spodziewałem się chociaż 5 prac.

Zatem, do usłyszenia za przynajmniej miesiąc...

Fanatyk

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ja sie nie wyrobilem 8) Moze rzeczywiscie czas poczekac i zaczac za 2-3 miechy z jakims fajnym tematem.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Ja bym w ogóle przemodelował ten konkurs tzn. dowolność zgłaszania prac ... Ten kto ma mało czasu śmignie sobie bohater inna osoba dokończy klocek jakieś piechoty :wink: Pełna dowolność prac powinno to dać znacznie więcej zgłoszeń ,bo nikt nie trafi na coś co mu nie odpowiada albo już ma pomazane :wink: Zluzowałbym też wymóg nie zaczęcia pracy w innym miechu .Wiadomo ,że domalowanie oczu to za mało ,ale jeżeli ktoś tylko nieznacznie zaczął w poprzednim mógłbym skończyć w następnym .
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

aby konkurs preznie dzlalal potrzeba nagrod
jest rywalizacja jest o co walczyc
ObrazekObrazek

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

hmmm myślę ze można by to bardziej urozmaicić .. dawanie swobody typu bohater/oddział to nie sposób bo wiadomo na co więcej pracy poszło więc musi być podział.
ale np tematy jak w tuto rialach np w przyszłym miesiącu nmm , w kolejnym glaze w kolejnym np wykorzystanie wody w kolejnym najfajniejszy oddział a kolejny np konwersja nowej czy też już grywalnej figurki (może niektórzy pokuszą się o zmianę armii konwersją i malunkiem :) a może pod tytułem w nowym wcieleniu (zdjęcia starego malowania i w nowym pomalowaniu , wiele osób nie zdaje sobie sprawy jaki postęp zrobiły puki nie pomalują tego samego modelu a wilu osobom się nie chce )

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

VegaMStudio pisze: ale np tematy jak w tuto rialach np w przyszłym miesiącu nmm , w kolejnym glaze w kolejnym np wykorzystanie wody
raczej nikt kto robi całą armie metalikami nie zrobi oddziału w NMM żeby tylko na konkurs był. Podobnie ja bym nie robił żadnego dwarfowego bohatera czy jednostki metalikami (na szczęście mam jeszcze inne armie ;) ). Więc podział tematów wg technik malarskich to już by była totalna porażka.

Podejrzewam, że realne nagrody by zachęciły nieco osób. Można też robic 1 temat na 2 miesiące. Więcej czasu to więcej ludzi się wyrobi z pracami.

I luźne tematy typu: bohater, jednostka core, jednostka special, jednostka rare, jednostka strzelająca, bohater czarujący, unit filler...
Obrazek

alva
Pseudoklimaciarz
Posty: 30

Post autor: alva »

I nie chcecie zmienic tej zasady, ze figurka musi byc do Twojej armii? Moze stworzcie dwie kategorie - jedna na cele wlasno-uzytkowe i druga na komercyjne. Z checia wzialbym udzial w ktorejs odslonie, ale nie potrafie w 100% zapewnic, ze figurki nie sprzedam czy nie dam komus w prezencie. Nie grywam - wiec nie potrzebna mi ;)

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

good idea :D do tego większa dowolność w sprawie tego co malujemy :wink: i podejrzewam ,ze prac byłoby naprawdę dużo :)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

To będzie w końcu PMotM?

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Niedługo.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

I?

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Pomyśl, każda edycja zaczynała się na początku miesiąca. W lipcu coś będzie.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

a ja prosze cie Fanatyku o rozwazenie mozliwosci startu prac komercyjnych ;) czyt. kategoria pro i standard ;D
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

ja jestem przeciwny pracom komercyjnym w tym temacie. Temat z założenia miał dotyczyc figurek którymi gramy. Czyli w pewien sposób był konkursem dla graczy a nie malarzy. Konkursem dla malarzy jest Goldem Daemon a nie PLAY MINI Of The Month. Już sama nazwa się z tym kłóci.
Obrazek

GreatJester
Chuck Norris
Posty: 487

Post autor: GreatJester »

Rakso dobrze gada =D> \:D/

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Tia szczególnie ostatnio ilość pracy TYCH hobbystów porażała :wink: Zawsze mogą być 2 kategorie ;) Pro dla malarzy i hobby dla osób malujących swoje armie :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Krzyek
Mudżahedin
Posty: 292
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzyek »

Ja proponuję zrobić dwie kategorie na miesiąc: pojedyńczy model (ewentualnie maszyna z obsługą) i oddział. Oceniali by użytkownicy i być może dałoby radę zrobić kilku osobowe jury (jacyś zaawansowani malarze), które zwracałoby uwagę bardziej na używane techniki, klimat, pomysłowość itp.
Mój IMPERIALNY LOG - klasyczne imperium do WFB
Pora na przygodę! - różne różności

Awatar użytkownika
Jacuchna
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 193
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jacuchna »

Ja proponuję zrobić dwie kategorie na miesiąc: pojedyńczy model (ewentualnie maszyna z obsługą) i oddział.
No i może jeszcze trzecią kategorie do potworów, rydwanów i ogółem większych rzeczy :wink: .

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

Golden Demon ala BP proponuje

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

RAFIX pisze:Golden Demon ala BP proponuje
tak, i też raz na rok ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ