DE Kozy:) mały UP :D

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

DE Kozy:) mały UP :D

Post autor: Koz@a »

A więc tak chciałbym wam zaprezentować jedne z pierwszych pomalowanych modeli w mojej armii mroczniaków :D


Na początek czempion Black Guardów
Obrazek



Obrazek


Proszę o komentarz i porady :D
( sorki za zdjęcia ale mistrzem fotografii jeszcze nie jestem :lol2: )
Ostatnio zmieniony 8 lis 2009, o 16:20 przez Koz@a, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Fajne przejścia, ale gdzie jakiś wash ;(? Nawet rozwodnienie ciemnej farbki daje dobry efekt. No i krawędzie podstawki walnij jeszcze jedną warstwą.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

jak na pierwszy model to malowanie naprawdę fajnie to wygląda, też zaczynam malowanie DE i również maluję niebieskie DE w zimowych klimatach :)
jedyne co mi się nie podoba to włosy, wyszły jakoś dziwnie ( według mnie ), ale reszta bardzo fajna
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

dobrze kolorystycznie dobrany ten czerwony do szczegółów - fajnie kontrastuje z resztą.

rzeczywiście można się przyczepić do włosów, tym bardziej że są takie same jak skraj szat - i przez to nieczytelne, pod pachami tak samo jak na głowie.

no i imo cień na tyłku zbyt kwadratowy, aż się rzuca w oczy. domalować dwa guziki i mamy kalesony z klapką :)

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

Włosy miały takie być z założenia :D , ale chyba coś jednak z nimi zrobię :D

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Wg. mnie włosy jest lepiej zostawić, a zmienić krańce szat, które nie wyglądają, jakby były cieniowane, tylko miały jakiś szlaczek przy każdej krawędzi.

Imho czerwony b. fajny, schludnie, na drugim zdjęciu widać, że halabarda (?) ma fajne przejścia do tego błękitu, chociaż można by zrobić jej jeszcze mocniejsze :)

B. się cieszę, że nie jest fioletowy :D
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

można wygładzić te przejścia, rozwadniając mocno farbkę (pierwszy, najciemniejszy odcień) i delikatnie przejeżdzając po rozjaśnieniach (tylko tak, żeby Ci ten wash nie spłynął i nie rozlał się po figurce).
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1225
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

A ogólnie to polecam BG wyłącznie z hełmami, wersje bez hełmów wyglądają znacznie gorzej IMO, no i nie miałbyś problemów z twarzą i włosami ;)
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

ale w boksie są też tacy bez hełmów...
i co z tym zrobisz, sprzedasz??? na 75% na takiej sprzedaży stracisz
wprawdzie ładniejsi są ci z hełmami, ale najlepiej nie wymyślać i malować to co się ma
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

Czas na sorke:D
Obrazek

Obrazek

I jak?? :D


A co do Black Guardów to tacy bez hełmów też są niestety w boxach :/, i nie chce mi się bawić ze sprzedażą ich lub wymianą na tych w hełmach :P

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Jak po jego lewej stronie siła eteru jest niebieska, to po prawej jest zielona... WTF? To jest duży błąd. No i niektóre rzeczy mogłeś zacząść rozjaśniać od ciemniejszych kolorów.

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

Na zdjęciu poglądowym też jest dwukolorowe:D. Ja sobie rozkminiłem że to zielone to nie żadna siła eteru a jakieś pnącze albo coś podobnego :D

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Sprawdziałem na stronie GW i sam już nie wiem, no ale co to za pnącza by były ;D?

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

a nie wiem oplątała się czymś dla ozdoby :D , albo ten staff który trzyma jest magiczny i daje taki efekt :P

szrama
Chuck Norris
Posty: 450
Lokalizacja: Radomsko/Częstochowa
Kontakt:

Post autor: szrama »

Dark Elfy lubią sadomaso to ona widać lubi być ciasno związana :mrgreen:
Ogólnie czarodziejka całkiem dobra, skórę łoszem najlepiej gryphonne sepią daj, a na czempionie asurmen blue łoszuj zbroję.
Popraw czempionowi szatę bo na tym zdjęciu co jest tyłem jest duża plama czarnego, a powinna być tam najjaśniejsza. Ciemne kolory w zagłębieniach, a jasne na uwypukleniach. Tyle krytyki na szybko, idę do sklepu coś kupić ;).

Aha, no i IMO lepiej, żeby malował twarze - przyda się na przyszłość po prostu ;).

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Dawaj mniejsze zdjęcia, będzie ładniej wyglądać :)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

ODPOWIEDZ