Galeria Bretonni by Legion - up: kotr

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Re: Galeria Bretonni by Legion - up: błędny rycerz

Post autor: Legion »

Zgodnie z zapowiedzią cała szóstka błędnych rycerzy. Żadnych cudów, złożyłem ich praktycznie z odrzutów. Parę starych figurek, zachlapanych farbą w czasach gimnazjum, plus różne części, wymyci i maźgnięci, byleby tylko przyzwoicie się prezentowali :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Vae victis!

Awatar użytkownika
Dominig
Wałkarz
Posty: 80

Post autor: Dominig »

Bardzo ładnie wyszli, a to że są poskładani z tego co tam akurat miałeś pod ręką dodaje im tylko klimatu. Interesuje mnie też kwestia kalkomanii (jeśli to nie są kalkomanie to gratuluje pewnej ręki), mianowicie jak uzyskałeś takie fajne matowe wykończenie ? Po naniesieniu kalkomanii pomalowałeś ją matowym lakierem ?

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Dominig pisze:Interesuje mnie też kwestia kalkomanii (jeśli to nie są kalkomanie to gratuluje pewnej ręki), mianowicie jak uzyskałeś takie fajne matowe wykończenie ? Po naniesieniu kalkomanii pomalowałeś ją matowym lakierem ?
Tak, ale to nie wystarczy, wszak do poprawnego nakładania tego cholerstwa istnieją nawet jakieś specjalne środki ;)

Moja oszczędnościowa metoda - przed naniesieniem kalkomanii maluję powierzchnię tarczy błyszczącym lakierem (stosuję do paznokci, wystarczy ;) ), nakładam symbol, a dopiero potem ostro matowym całość.
Vae victis!

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

Bardzo ładnie się prezentują razem. Szczególnie podoba mi się twarz czempiona.

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Bardzo mi się podoba różnorodność, nadaje dodatkowego smaku. Twarz czempa istotnie bardzo dobra.

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Świetne gęby! I czapraki też zacnie pomalowane :)
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Skoro widmo nowego podręcznika do Bretonni zostało szczęśliwie zażegnane, możemy wrócić do malowania.

Chorąży armii, po zmyciu i powtórnym pomalowaniu, długim, trzydniowym malowaniu, więc powiedzcie, że nie jest źle :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Moja kadra dowódcza w komplecie.
Obrazek
Vae victis!

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Bardzo fajny ! :D tyle że mógłbyś czarny rozjaśnić bardziej ;d
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Drybrush na ogonie, też by nie zaszkodził :)

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Czy ten pan drugi od prawej nie jest panem z Gamezona?
Obrazek

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Yeap, drugi pan po prawej jest panem od Gamezona, prywatnie to mój czołowy specjalista od heroic killing blowów ;)
Vae victis!

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Wszystko ładne, fajne :) Tylko dlaczego wywaliłeś ze sztandaru kapliczkę czy to co tam było? Bez tego sztandar jest taki niepełny.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Punkt dla Ciebie za spostrzegawczość ;)
Za duży i zbyt cudaczny mi się wydawał, poza tym, ten rycerz jest strasznie wywrotny i bez takich dodatków.
Mam też w pudle ten drugi sztandar luzem :D
Vae victis!

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Sam sztandar jak dla mnie zbyt pstrokaty jest ale poza tym model ładny.
Z ostatniej grupowej fotki bardzo podoba mi się 2 jeźdźców od prawej strony. Bardzo ładne modele i super malowanie Miodek =D>
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Otwieramy nowy projekt. Poniższy trej będzie sukcesywnie zapełniany, aż za... rok (?), będę miał kolejny oddział :D
Obrazek

Dowódca oddziału na dobry początek, po prawdzie był już pomalowany parę lat temu, przeszedł jednak porządne odświeżenie :)
Obrazek
Obrazek
Vae victis!

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

super się zapowiada, czekam na więcej =D>

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Malujesz niezle, ale te podstawki i treje to troche o pomste do nieba wolaja. Strasznie nieschludne sa.

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

podstawki trochę mizerne ale figs super

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Nom co do podstawek zgadzam się z Ziemkiem w 100% są bałaganiarskie i nieładne. :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Pinka
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 113

Post autor: Pinka »

Myślę, że podstawkom pomogłaby twardsza (bardziej stercząca) trawka, bo ta tańsza modelarska niestety nie wygląda tak ładnie... I szybko odpada. Ale malowanie zacne:)

ODPOWIEDZ