Galeria Bretonni by Legion - up: kotr

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Galeria Bretonni by Legion - up: kotr

Post autor: Legion »

Z okazji VIII edycji Warhammera i 600 rocznicy Grunwaldu ;) powstał ten oto regiment łuczników. Modele produkcji Perry Miniatures, delikwenci są dość drobni, stąd pomysł by niektórych przyczepiać po 2 na jedną podstawkę, aby ich wiatr nie zdmuchnął :D

Figurki nie aspirują do miana dzieła sztuki, ale na stół powinny się nadać, indżoj!

Zapora miała przypominać kozły hiszpańskie - http://pl.wikipedia.org/wiki/Koz%C5%82y ... %C5%84skie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 lip 2014, o 15:39 przez Legion, łącznie zmieniany 22 razy.
Vae victis!

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No nadać się nadadzą, ale ten movement tray :shock: :shock: Chyba najgrubszy jaki widziałem :O

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Fajni, choć faktcznie drobniejsi od tych z gw. Movement tray właśnie taki mi się podoba, przedstawiający kawałek więcej terenu, chociaż może nie jest to zbyt wygodne jak dochodzi do szarż :wink:
http://czopekblog.blogspot.com/
Kordelas pisze: Fluff nie wybacza.

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Szeroki trej jest fajny, bo można na nim coś ciekawego umieścić. Podoba mi się też system podwójnych podstawek. Na stół fajne, można by jeszcze wash na metaliki wylać ;)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Jak pisze bem wash na metaliki i będzie dobrze :)

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Tylko czy te kaski będą dobrze wyglądać po zwaszowaniu? No, może ;)
Podstawka jest oczywiście tak szeroka, gdyż obejmuje zapory jakie posiadają bretońscy łucznicy, choć pod tym względem nigdy sobie nie żałowałem, a co :)
Vae victis!

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No fakt, teraz to ma sens. Ile kosztują w pts mobline, samo przemieszczające się zasieki bretońskie 8)

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Rasti pisze:No fakt, teraz to ma sens. Ile kosztują w pts mobline, samo przemieszczające się zasieki bretońskie 8)
Nie kosztują nic, ale nie są mobline - gdy łucznicy się ruszą zasieki znikają. Tego moja podstawka nie przewiduje, ale co tam :)
Vae victis!

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Dobre choć zdałoby się trochę łosza na hełmy.Zapora fajna.Jak dałoby rade to prosiłbym o zdjęcie poglądowe strzelca + jakiś człek z GW, coby porównać wielkość modeli.

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Mówisz, masz ;)
Obrazek
Perry oczywiście z lewej.

Obrazek
Tu zaś w środku.
Vae victis!

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Ślicznie podziękował , dzisiaj z braciakiem rozmawialiśmy o tych właśnie modelach a tu jak na zamówienie ktoś w galeryjkę wrzuca.Skala jest nawet dobra, spodziewałem się większych różnic.

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

Ładne figsy,nie mają tyle czaszek itp.jeżeli się nie mylę to w zestawie są jeszcze pikinierzy,możesz zapodać ich foty?

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Mogę, dziewięciu znajdziesz pośród halabardników z poniższego linka ;)
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=537939#p537939
Vae victis!

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Postanowiłem wprowadzić odrobinę piękna do mej armii ;) Dlatego poniższa dziewucha trafiła do rozpuszczalnika, po czym została pomalowana na poziomie LJNU+, czyli "Lepiej już (kurde) nie umiem" :)

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 gru 2012, o 21:16 przez Legion, łącznie zmieniany 1 raz.
Vae victis!

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Bardzo przyzwoita babeczka :) .Poziom LJNU+ to twój pomysł ?

Awatar użytkownika
Grodzio
Chuck Norris
Posty: 613
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Grodzio »

Ogólnie spoko tylko poprawiłbym usta bo wyglądają jakby szminka jej sie rozmazała ;)

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Bardzo fajny tray :) moim zdaniem te figurki bardzo pasują do bretonii, a ci halabardnicy są świetni do imperium! Gdzie można kupić takie modele?:)

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Podoba mi się, ale zdecydowanie wole kiedy kobieta jest bardziej opalona ;)

Co do ust to rzeczywiscie ciut się chyba rozmazała ;)
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

no panienka fajna. Jedynie co mi się nie podoba to koniec laski i ostrze miecza. Na karcę wygląda mi to na jedną warstwę. Jakiś wash i potem jeszcze raz wyciągnąć. Reszta bez zarzutu. :wink:

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

no panienka fajna. Jedynie co mi się nie podoba to koniec laski i ostrze miecza. Na karcę wygląda mi to na jedną warstwę. Jakiś wash i potem jeszcze raz wyciągnąć.
Też mi się ostrze nie podoba, ale cóż poradzę, lepiej nie umiem ;) Ciężko wycieniować takie długie, płaskie płaszczyzny.
Ogólnie spoko tylko poprawiłbym usta bo wyglądają jakby szminka jej sie rozmazała ;)
Na szczęście aby to dostrzec potrzeba lupy, lub odpowiednio powiększonego zdjęcia ;) Poza tym twarzy wolałbym już nie tykać absolutnie niczym - boję się, że coś spieprzę na amen.
Bardzo fajny tray :) moim zdaniem te figurki bardzo pasują do bretonii, a ci halabardnicy są świetni do imperium! Gdzie można kupić takie modele?:)
Ja kupiłem na Allegro, ale widzę, że mają ich np. tu: http://www.wargamer.pl/index.php?catId=1397
Poziom LJNU+ to twój pomysł ?
Sadzę, że tak ;)
Vae victis!

ODPOWIEDZ