Galeria Adama (Cała moja armia VC, 350+ modeli)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Re: Galeria Adama - Imperialne miasteczko

Post autor: Naviedzony »

Chętnie zobaczę więcej! :)

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Parę nowych budynków.
Kwadratowa wieża jest z kolekcji minimonsters.eu, reszta jest robiona przezemnie i mojego 5.5 rocznego syna :).

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Obydwie wieże są bardzo fajne! Może wrzucisz kiedyś zdjęcie całej makiety albo fotkę z bitwy :)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Bardzo fajne makiety. Też kiedyś sobie takie zrobie. Marzy mi się miasteczko do Mordheim ;)

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Jak kiedyś skończę makietę to wrzucę na pewno. Ostatnio mam więcej czasu na figurki bo mój syn już jest na tyle duży że chce pomagać więc mogę to robić nim zaśnie :P

Co do miasteczka do Mordheim to mam już sporą część ale jeszcze nie wszystko pomalowane. Na pewno prędzej czy później się tu pojawi :)

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Oddział szkieletów, do moich VC, który udało się pomalować w ostatni weekend, mam nadzieję że się podobają :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2017, o 20:50 przez Adam, łącznie zmieniany 1 raz.

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

Skąd pochodzi ten bajerancki mech na domkach? :)

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Ten ześniedziały metal jakiś za jasny jest jak na moje oko.
Jednak wyglądają fajnie :) Zazdroszczę tempa pracy :)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

InkubPendragon
Oszukista
Posty: 825

Post autor: InkubPendragon »

Fajne, spójne malowanie tych szkieletów. Nie mój styl, ale na stole na pewno świetnie wyglądają.

I bardzo fajne wieże. Może trochę bym przyciemnił i przyżółcił ten porost tylko. Ale tak jak jest też fajnie, ożywia mocno.
http://www.miniwojna.blogspot.com - gry bitewne i malowanie figurek

http://polskiefigurki.blogspot.com/ - wiadomości o polskich grach bitewnych, figurkach i akcesoriach do nich

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Wielkie dzięki za komentarze :)
Flinsh pisze:Ten ześniedziały metal jakiś za jasny jest jak na moje oko.
Jednak wyglądają fajnie :) Zazdroszczę tempa pracy :)
Co do tempa to jest głównie kwestia underpaintingu z cieniami robionymi aero. Tu jest znośny opis: http://www.coolminiornot.com/articles/1 ... erpainting
W skrócie, najpierw nakładam światłocień aerografem (ciemny podkład i psikanie jaśniejszymi kolorami od góry, tak jak by słońce świeciło od góry) i potem maluję kolory czymś pomiędzy glaze i washem i w zasadzie tyle. Potem odrobina weatheringu i mam ładne figurki na stół z którymi nie musiałem się długo babrać.
tiny pisze:Skąd pochodzi ten bajerancki mech na domkach? :)
http://mininatur.de/products_productove ... e=&finish=

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Wipki moich Knights of Ryma/Highborn lancerów, jeszcze nie mogę się zdecydować na kolor szat i już wiem że złoto jest do wymiany. Freehand na bannerze to moje pierwsze podejście do kolorowego freehandu (wszystkie moje poprzednie to były proste jednokolorowe wzorki jak napisy, czy słoje na drewnie), NMM na bannerze to również moje pierwsze podejście do tej techniki więc bardzo bym prosił o komentarze co mógłbym tu poprawić

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Nie znam się na freehand-ach ale Twoje dobrze wyglądają. Szczególnie oko smoka jest zajebiste =D>
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Oko świetne! NMM też bardzo dobry chociaż moim zdaniem przy drzewcu sztandaru za dużo przejść przez co wyglada nie naturalnie.

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Dzięki za miłe komentarze :), a NMM postaram się poprawić na innych modelach

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Gadzie oko - MIAZGA!
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

wojo1410
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186

Post autor: wojo1410 »

Dragon Princess w tej kolorystyce pierwsza klasa. Freehand na sztandarze jeszcze lepszy. Oko smoka wymiata.
Większość postów piszę pod wpływem alkoholu i innych używek.

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Dzięki za super komentarze, tym razem trochę terenów do Warheim/T9A, mam nadzieję że się spodobają :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Większość jest robiona od 0 przezemnie, poza dodatkami do targowiska, studnią i murkiem - te kupiłem w ristuls miniature market i od minimonsters.eu

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Świetne te elementy scenerii są!
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria


Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Nadchodzi mój oddział Flame Wardenów, udało mi się ostatecznie ogarnąć jak chcę żeby wyglądało złoto i szaty na moich HE. Za jakiś czas przemaluję te elementy na starszych oddziałach.

Oddział był już skonwertowany jakiś czas temu, dla tych którzy nie śledzą galerii: kiedyś wyrzeźbiłem sobie sporo wzorów nowych głów do HE i oddałem je do odlania w żywicy, w zasadzie wszystkie jednostki poza kawalerią i shadow warriorami mają zmienione głowy.

Myślę że nauczyłem się naprawdę dużo malując ich, wypróbowałem masę technik blendingu na ostrzach halabard, co z jednej strony spowodowało że nie wszystkie są takie same, ale z drugiej strony myślę że całkiem poprawiłem na tym technikę :)

Mam nadzieję żę się spodobają:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ