Re: Andruta malarskie wariacje- 5.10 - Grey Seer

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Re: Andruta malarskie wariacje- 6.09- Cockatrice vel. Kuroli

Post autor: Brushlicker »

Na moim monitorze bardzo ładnie widać rozjaśnienia na kurczaku, bardzo mi się podoba =D> :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Andrut
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Andrut »

Witam Panów! Niestety notoryczny brak kasy zmusił mnie do wzięcia zlecenia na ścierwiaste i paskudne modele do Warmachiny. Ktoś kto był w stanie wydać (Privateer Press) tak paskudne modele w obieg, zasługuje jedynie na kopa w Cojones. No ale cóż- komuś się chce w to grać, więc trza to malować. A jak zleceniodawca w bonusie życzy sobie białych pancerzy, jasny szlag człowieka trafia. Tak to już bywa jak się jest malarskim mudżinem. Schematy kolorystyczne w większości przypadków są wizją Szefa.
Na początku Single:
Koldun Lord- Khador
Obrazek

Orin Midwinter- Mercenaries
Obrazek

Fenris vel. Szajbus z Mieczami- Khador
Obrazek

I ten sam typ, tyle że na Kabanosie
Obrazek

Oddziały:
Iron Fang Pikemen- Khador
Obrazek

Kayazy Assasins- Khador
Obrazek

A teraz kapkę nekromancji- moje własne wypociny, lepsze foty robione przez kumpla, już nie cegłą, a co najmniej płytą żelbetową. Łapać.

Cockatrice
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Queek Headtaker
Obrazek

Obrazek

Skweel Gnawtooth
Obrazek

Obrazek

Grimgor Ironhide
Obrazek

Obrazek

Stormvermini
Obrazek

Obrazek

Plagueclaw Catapult, vel. Warpstone Howitzer
Obrazek

Obrazek

I (chyba) nowość! Rat Ogry w kupie, czyli 6 panów pozszywanych. Na malowanie czeka jeszcze 3.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2012, o 08:51 przez Andrut, łącznie zmieniany 1 raz.
Skaven: W/D/L 2/0/1

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Raty ogiery bardzo fajne, zaś Quek moim zdaniem tak niebałdzo, bo wydaje się on na tej fotce jakby miał za grubo farbe nałożoną.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Najbardziej podoba mi się haubica, ale jedna uwaga - orczy heros to GRIMGOR IRONHIDE :mrgreen:
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Andrut
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Andrut »

Dzięki za uwagi ;) I fakt- Grimgor. Zawsze coś pokićkam. If you gonna upload pictures late at night, you gonna have a bad time.
Skaven: W/D/L 2/0/1

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Regimenty całkiem udane. Co do orczego herosa, to bardzo ostrą zieleń do skóry zastosowałeś. Przy takim odcieniu skóry nie używałbym do malowania ŻADNYCH odcieni błękitu - wg mnie mocno się to gryzie., ale to tylko moja opinia...

Awatar użytkownika
Browar
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Twierdza Toruń

Post autor: Browar »

ptaszysko jest na GW! Flicker pool!

Awatar użytkownika
Andrut
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Andrut »

Witam Państwa!
W tzw. międzyczasie maziałem sobie coś do szczurów. Kolejny raz jest to festiwal rzeczy bezużytecznych, gdyż weapon teamów na stole się nie widuje prawie w ogóle. A modele ładne, leżały sobie na półce, więc- czemu nie? Wszystko skonwertowane, z throwera ratling, podkrecony thrower, brakowało mi załoganta więc mortar też trochę inny. I Doomflayer- totalny custom. Leżały bitsy, miałem już inne teamy, stwierdziłem że zrobię co się da. I wyszło jak poniżej:

Warpfire Thrower:
Obrazek

Poison Wind Mortar:
Obrazek

Ratling gun:
Obrazek

Doomflayer:
Obrazek
Obrazek

I drogą wymiany towarowej wpadłem w posiadanie giganta. Jako że jak już gram w młotka, gram w Storma, to wsparcie dla szczurasów jakieś być musi. A że gigant jest uniwersalny i zabawny- why not? To pomaziałem. Miał być na PMOTM, ale się nie wyrobiłem, jak to ja.

Gigant za chwilę, po zaiwszony photobucket mi wrzuca foty bokiem jego mać!

Napiszta co myślicie, bo najlepszym motorem do roboty są porady. Ale póki co- przerwa z młotkiem, jako że idzie do mnie starter do Flames of War, a moi Podhalańczycy kąpią się w DOt'cie. Tak więc w następnych postach- Szwadron Czołgów 1 Dywizji Pancernej gen. Maczka. A co.
Skaven: W/D/L 2/0/1

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Mi się prawie wszystko podoba - malowanie i figsy szczurów i malowanie gigusia =D> . Nie podobaja mi się: sam giguś i ostatnia maszynka - to już imho przerost formy nad treścią... Spaczenie bym raczej rozjaśniał żółtym niż białym...

Awatar użytkownika
Raqq
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: Raqq »

Rewelacyjne weapon teamy! =D>
Sam próbuję się zebrać żeby coś takiego dla siebie zrobić i nie mogę :wink:
Ratling robiony z GSu czy to jakieś bitsy?

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Malowanie fajne, czyste :) Jedynie zrobiłbym delikatny Crop na zdjęciach.
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Co do fotek - zdecydowanie robiłbym je na jednolitym tle...

Awatar użytkownika
Andrut
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Andrut »

Dzięki chłopaki za pozytywne opinie ;) Co do fotek- zwyczajnie nie potrafię ich robić, wygląta to, jak wygląda, z modelu to co trzeba (chyba) widać. Porządniejsze foty wrzucam jak odwiedzę kumpla fotomistrza, wtedy wychodzą w porządku. Po prostu się nie znam, to jedna z miliona moich wad ;p

@ Greg- flayer wyszedł przerośnięty, bo skavce mają przerośnięte pomysły ;p Fakt, że jest to wyjątkowy kombajn i jest z lekka większy od reszty- no ale trudno. Nie chce mi się na zwykłego wydawać kasy, skoro pewnie na stole go użyję trzy razy na krzyż.

@ Raqq- Załoga ratlinga- thrower z IoB'a lekke pocięty jeśli chodzi o rurki, komin zdymem etc, nacięty jest też sam miotacz z przodu, tam doklejona obrotówka z obliteratorów chaosu do 40k, celownik i łuski wypadające spodem, są od space orkowych lootasów, a puszka doklejona z boku broni to nie mam pojęcia co to jest, miałem w bitsach ;p

I co do giganta- jest mi w stanie ktoś wytłumaczyć, dlaczego po obrocie i zapisaniu zdjęcia w każdym możliwym programie, obróceniu tego zdjęcia na samym photobuckecie na forum wrzuca go bokiem? Jest mi w stanie ktoś wytłumaczyć ten ewenement?

EDIT:
No, wreszcie zwalczyłem problem z fotami i oderwałem się od składania Shermanów. Foty giganta:

Przód:
Obrazek

Profil:
Obrazek

Tył:
Obrazek

Łuski na łapie które mi się podobają :P:
Obrazek

Pozdro ;)
Skaven: W/D/L 2/0/1

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Na fotach wygląda bardzo dobrze, zgaszone kolory... przydałoby się kilka fotek ze szczegółami, na podobieńtwo tej z ochraniaczem...

Awatar użytkownika
Andrut
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Andrut »

Mały świąteczny upik, ostatnio dzięki uprzejmości Bartka z krakowskiego Vanaheim.pl miałem okazję z jego pomocą sfocić to co mam gotowe ze szczurasów.
Tak więc:
- 1. Pułk Zmechanizowany (2x Doomwheel)
- Rat Ogry x8
- Wsparcie lotnicze SoM- Cockatrice
- Artyleria Korpuśna- 2x Warp Lightning Cannon i schowany w tyle Warpstone Howitzer
- 45x Clanraci z Dzwonem
- 60x Giant Rat
- Pluton Nagłego Spuszczania Łomotu- Hell Pit Abomination oraz Gigant do SoM
- 30x Stormvermin
- Na przedzie- 2x5 Gutter Runners i Deathmaster Sniktch
- Pałętają się po stole: Queek Headtaker, Skweel Gnawtooth, Ikit Claw, weapon teamy.
Obrazek

W fazie WIP:
-60 Clanratów
-4 Rat Ogry
-60 Plague Monków
-10 Stormverminów
-Furmanka
-Warpstone Howitzer
-Abominacja nr2
-60 Giant Ratów
-Smok do SoM
-konwersja Bonegrinder Gianta do SoM
W planach:
-10 Globadierów (konwersje będą ze stormverminów jak nadejdzie Matki Boskiej Pieniężnej i sobie ich kupię)
- Jezzaile nie mam pojęcia z czego :P
Skaven: W/D/L 2/0/1

Awatar użytkownika
puszkin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: puszkin »

Mógłbyś bardziej powyciągać kolory, ale i tak jest świetnie :D

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Zarąbiście mi się podoba! Idea postowania całych armii jest super i do tego, jeśli jeszcze są uchwycone na stole...

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Mnie również się podoba. Prezentują się zajebiście. Takie armie widywać na stole to przyjemność ;)


Awatar użytkownika
Andrut
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Andrut »

Żeby nie było że pan Andrut się opierdziela czy coś. Robią się slejwy, ale to szczegół, każdy widział, skończę to wrzucę. Ale w międzyczasie udało mi się w Vanaheimie dorwać doomwheela i w połączeniu z chaośnym defillerem powstało to: Skaven Warp-Widow. Wchodzi to do moich szczurasów na SoM'a za Arachraroka. Bo mi mało monsterów. Foty w podkładzie może mało pokazują, ale gośc się powinien pomalować w miarę szybko. Jak się podoba?

Obrazek

Obrazek

Po drodze z obsługanta doomwheelowego zrobiłem jeszcze assasina, może go w międzyczasie walnę i wrzucę wieczorem.
Skaven: W/D/L 2/0/1

ODPOWIEDZ