Warsztat MiniMonsters

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Re: Warsztat MiniMonsters

Post autor: dargo000 »

Dzięki za wszystkie opinie, co do wyglądu z góry to jest to na razie nie istotne ponieważ całego górnego elementu wraz z dachgem który widać na moim szkicu nawet jeszcze nie zacząłem robić. Przyszedł mi jeszcze do głowy taki pomysł żeby wieże zrobić w 2 wersjach. Pierwsza tak jak jest na szkicu czyli z nadbudówką na górze zakrytą dachem, a drugą zamiast nadbudówki zrobić blanki. Co o tym myślicie?

Awatar użytkownika
mati13u
Mudżahedin
Posty: 329
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mati13u »

Dobry pomysł, będzie można dostawić wierzę do murów i ustawić strzelców
Mój raczkujący blog:
http://orczekoszary.blogspot.com

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

Work in Progress
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

=D>

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Zajebi...!
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

nic nowego nie powiem... =D> =D> =D>
Zastanowił byś sie nad ruinami domów do Mordheima...
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Podoba mi się ta wieża. Niestety jestem już posiadaczem jednej, więc raczej się nie skuszę. A do tej można by jeszcze dodać jakieś dekoracje - np jakieś drobne rzeźbienia (tarcze, na ktorych mozna by jakiś herb namalować).

A czy planujesz wypuscic cos, co by moglo byc magic fulcrumem do storm of magic?

Awatar użytkownika
Mysza_on
Mudżahedin
Posty: 336
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mysza_on »

jestem nią zachwycony . Realistyczny wygląd kamienia jest po prostu ekstra . Tą praca mnie przekonałeś do siebie i za niedługi czas sie do ciebie odezwę .

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

Dzięki za wszystkie opinie, fajnie że piszecie co byście chcieli żebym dodał lub jeszcze zrobił, napewno się nad tym zastanowie i pewnie część zrealizuje w przyszłości.
MagisterMilitum pisze:nic nowego nie powiem... =D> =D> =D>
Zastanowił byś sie nad ruinami domów do Mordheima...
Właściwie to przy odrobinie pracy można w łatwy sposób zrobić fajny dom do mordheima z mojego town house, znajdziesz go na mojej stronie lub na allegro, ale nie wykluczam że pomyśle nad jakimś kolejnym domkiem który może byłby faktycznie skierowany bardziej w strone Mordheima.

gervaz pisze:Podoba mi się ta wieża. Niestety jestem już posiadaczem jednej, więc raczej się nie skuszę. A do tej można by jeszcze dodać jakieś dekoracje - np jakieś drobne rzeźbienia (tarcze, na ktorych mozna by jakiś herb namalować).

A czy planujesz wypuscic cos, co by moglo byc magic fulcrumem do storm of magic?
Mam nadzieje że jak już wieża bedzie skończona to może jednak się skusisz ;) Co do tarcz to myśle że każdy ma jakieś tarcze od figurek i jak bedzię chciał to może sam od siebie dodać takie elementy. Jeśli chodzi o fulcrumy to nie myślałem o tym jak dotąd.

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Dodałbym jakieś gargulce albo rzeźby jednak z tym jest już dużo roboty. Szkoda też, że wieża nie jest okrągła to bym sobie chętnie takową zakupił :)
Obrazek

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

dargo000 pisze:Mam nadzieje że jak już wieża bedzie skończona to może jednak się skusisz ;) Co do tarcz to myśle że każdy ma jakieś tarcze od figurek i jak bedzię chciał to może sam od siebie dodać takie elementy. Jeśli chodzi o fulcrumy to nie myślałem o tym jak dotąd.

Na razie jestem skuszony na miejski domek i sracz. Tylko najpierw chce pomalowac swoje zaleglości ;)

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

dargo; heh wiem - mamy od ciebie domki w sklepie (jeszce jak odlewales w gipsie)
Ale pisze tutaj teraz jako potencjalny klient - jesli mam kupowac od Ciebie domek/wierze (imho genialne) i jeszce je przerabiać.... wybacz nie chce mi sie
Wile je od Ciebie gotowe kupić - ot taki moj punkt widzenia od strony klienta.
Morsfinek ---> zerknij na jego www jest tam okrągła wieża
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

No widzisz a ja mam całkiem odmienne zdanie.
Jeśli z zestawu który będzie prosty i przejrzysty będzie można zrobić różne wersje (małym nakładem pracy) to jestem jak najbardziej za.

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

No i jak widać każdy ma swój punkt widzenie i bardzo dobrze.
MagisterMilitum, tak jak napisałem wcześniej nie wykluczam że zrobie coś skierowanego głownie do graczy w Mordheima, ale przyznam się że znam ten system bardzo słabo, mimo że zawsze wydawał mi się ciekawy to jakoś nie miałem okazji jak dotąd w niego zagrać. Pewnie będzie trzeba to jakoś nadrobić.

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

Projekt skończony, została już tylko mała kosmetyka, a potem zrobienie form i odlewanie. Oto jak wygląda wieża teraz.
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wygląda coraz lepiej. szczególnie ciekawy pomysł z zamurowaniem kamieniami dziury po pocisku =D> .

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

czadowo, sporo green stuffu poszło. Może trochę dach postarzysz jeszcze?

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Swietna wieża!!

Rozumiem, że recepturki w zestawie są? =D
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Bombowa. :)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Naprawdę zacna wieża. Bardzo podoba mi się to, że nie ma na niej nasranych od groma czaszek, komet, czaszek, znowu czaszek i innych pierdółek jak to ma GW w zwyczaju robić.
Obrazek

ODPOWIEDZ