Warsztat MiniMonsters

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Re: Warsztat MiniMonsters

Post autor: ctan »

super wieża, taka bardzo "prawdziwa', bez cudów i o to chodzi ;) To będzie odlew z żywicy, tak?
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Rakso_The_Slayer pisze:Naprawdę zacna wieża. Bardzo podoba mi się to, że nie ma na niej nasranych od groma czaszek, komet, czaszek, znowu czaszek i innych pierdółek jak to ma GW w zwyczaju robić.
+1000

Po ile będziesz to chciał sprzedawać?

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

Matijjos pisze:czadowo, sporo green stuffu poszło. Może trochę dach postarzysz jeszcze?
Green staffu poszło prawie 100g. Dach jest troche postrzępiony ale przez to że jest biały nie wiedać za wiele, ale może faktycznie jeszcze troche go postarze.
cahir pisze:Swietna wieża!!

Rozumiem, że recepturki w zestawie są? =D
Dobre kwaskowe, LOL :lol2:
Rakso_The_Slayer pisze:Naprawdę zacna wieża. Bardzo podoba mi się to, że nie ma na niej nasranych od groma czaszek, komet, czaszek, znowu czaszek i innych pierdółek jak to ma GW w zwyczaju robić.
I ja myśle podobnie, wieża jest robiona z myslą o odwzorowaniu stylu średniowiecznego, a jak ktoś bedzie chciał to zawsze może sobie czasszek i innych ozdóbek dodać wedle uznania.
ctan pisze:super wieża, taka bardzo "prawdziwa', bez cudów i o to chodzi ;) To będzie odlew z żywicy, tak?
Dzięki, tak wieża bedzie odlewana z żywicy.
The WariaX pisze:Po ile będziesz to chciał sprzedawać?
Jak na razie jeszcze nie moge utalić ceny, musze zobaczyć ile bedzie schodziło żywicy i jak będzie pracochłonny proces odlewania. Wieża jak mi się wydaje jest dobrze przemyślana, ale składa się z 20 elementów, więc pracy bedzie troche.

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

Zrobiłem już formy, poszło prawie 2kg sylikonu. Dobrze że nie wiecej bo tyle właśnie kupiłem a zakładałem że się spoko zmieszcze a wyszło prawie na styk. Zrobiłem wczoraj kilka odlewów, na wszystkie częsci potrzeba troche ponad 750 gram żywicy, tu akurat się ciesze bo bałem się że przekroczy kilo, a wiadomo że im więcej żywicy tym większe koszta produkcji.
Na zdjęciu wieża w częsciach.
Obrazek


Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

No no, coraz lepiej! Jestem pod wrażeniem, idzie jakość w górę :) Brawo! =D>

Mam Twoje kolumny (te zniszczone, popękane) wciąż i może w tym roku uda się je w końcu wykorzystać w odkładanym projekcie ;) We mnie na pewno będziesz miał klienta jeszcze.

P.S. Możliwy koncert życzeń --> pierdoły na zamówienie wg projektu/zdjęcia? Pytam orientacyjnie.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jak koncert życzeń, to koncert życzeń - przydałyby się bardzo odlewy jakichś fajnych tarcz do WoChu i Krasnoludów...

Awatar użytkownika
MARDUK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Cz-Wa

Post autor: MARDUK »

Naprawdę bardzo fachowy odlew, tak samo z resztą jak sama wieża, jest na czym oczko zawiesić:)

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Każda Twoja kolejna praca jest lepsza i przede wszystkim bardziej profesjonalnie przygotowana.
Naprawdę bardzo duże gratulacje z mojej strony!
Obrazek

Awatar użytkownika
pepe
Mudżahedin
Posty: 212
Lokalizacja: Kęty

Post autor: pepe »

Mistrzostwo Świata!!! Martwi tylko ilość żywicy bo za tym idą pieniądze.

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

quidamcorvus pisze:Klasa =D>
Dzięki Wielkie ;)
Sławol pisze:No no, coraz lepiej! Jestem pod wrażeniem, idzie jakość w górę :) Brawo! =D>

Mam Twoje kolumny (te zniszczone, popękane) wciąż i może w tym roku uda się je w końcu wykorzystać w odkładanym projekcie ;) We mnie na pewno będziesz miał klienta jeszcze.

P.S. Możliwy koncert życzeń --> pierdoły na zamówienie wg projektu/zdjęcia? Pytam orientacyjnie.
Dzięki, co do życzeń to pisz na PRIV zobaczymy co da się zrobić.
smiejagreg pisze:Jak koncert życzeń, to koncert życzeń - przydałyby się bardzo odlewy jakichś fajnych tarcz do WoChu i Krasnoludów...
Co do tarcz i elementów do figurek to jak na razie nie planuje iśc w tm kierunku.
pepe pisze:Mistrzostwo Świata!!! Martwi tylko ilość żywicy bo za tym idą pieniądze.
Oczywiście masz tu racje i ma to wpływ na cene wieży, wkrótce ją ustale i podam.

Dzięki wszystkim za opinie :)

Teraz czas na malowanie, a póki co fotka złożonej wieży.
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Na prawdę super!


Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Dla mnie gites.
Obrazek

Awatar użytkownika
blona
Wałkarz
Posty: 86

Post autor: blona »

Pogratulować, czekam z niecierpliwością na cenę :)

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

Malowanie prawie skończone, niedługo wrzuce zdjęcia. Tymczasem co do ceny, zdecydowałem się sprzedawać wieże jako produkt limitowany tak więc zostanie wyprodukowane i sprzedane tylko 200 sztuk, każda wieża będzie ponumerowana. Cena za sztuke to 120zł. Niedługo bedzie dostępna na allegro, ale jeśli są chetni już teraz to mam oczywiście kilka odlewów i można już zamawiać.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Na Twoim miejscu zobaczyłbym jaki jest zbyt na tą wieżyczkę, a dopiero potem zobaczył czy rzeczywiście opłaca się robić z tego limitkę.

Jak dla mnie to świetny produkt, wystaw na E-bayu, a zobaczysz jakie pieniądze można z tego projektu wycisnąć.

Ale to tak z ekonomicznego punktu widzenia. =)
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

hej, ile za wieże z numerem 1 ? :D

Czy mógłbyś podać dokładne wymiary, głównie chodzi o podstawę i wysokość całości.
Obrazek

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

Asassello pisze:hej, ile za wieże z numerem 1 ? :D

Czy mógłbyś podać dokładne wymiary, głównie chodzi o podstawę i wysokość całości.
Wieża nr jeden jest malowana przeze mnie obecnie, może ją później wystawie na Ebayu ale jeszcze nie wiem, ogólnie nie planuje zróżnicowania cen za jakieś specjalne numery. Wymiary wieży: wysokość 27,5cm podstawa 12x12cm.

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Nie rób z tego limitki prosiiimy [-o<

byłaby opcja odlania dodatkowego pięterka on demand?
Obrazek

ODPOWIEDZ