Warsztat MiniMonsters

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Warsztat MiniMonsters

Post autor: dargo000 »

Dawno nic nie wstawiałem na forum, a obecnie robie spalony dom. Całość jest zrobiona z domku ktory zrobilem wczesniej. Troche go połupałem, dodałem troche dodatkowych belek drewnianą podłoge, wiekszość gruzu ze scian i dachu wsypałem w średek modelu i tak to wygląda. Pozostało jeszcze pomalować.
Obrazek
Komentarze i podpowiedzi oczywiście mile widziane.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2012, o 20:03 przez dargo000, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Za szary trochę. Mogłeś zrobić czerwony dach, a następnie go okopcić, drewno też można by zrobić trochę bardziej spalone, te mury też mogły by być takie okopcone bardziej.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

Przecież napisałem że pozostało jeszcze go pomalować więc to co napisałeś zapewne zrobie. Jak skończe wrzuce nowe fotki.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Mi się bardzo podoba :)
Obrazek

Awatar użytkownika
nog
Wałkarz
Posty: 70

Post autor: nog »

Bardzo fajny =D> .Ja bym dodał pajęczynki,jakieś oznaki że próbowano ugasić pożar-beczka przewrócona ,wiadro,spalone zwłoki :wink: .Ale pomysł super. =D>

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Beczka jest :wink: ... Jakoś wcześniej nie wpadłem na Twoje prace - załóż może galerię, do której byś wrzucał, jak coś zrobisz nowego. Takie pojedyncze topiki myślę są bez sensu...
A dom świetny, bardzo mi się podoba. Tylko jak ktoś się oprze o ścianę, to runie :wink: :D .

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Na spalony to on w ogóle nie wygląda i odradzałbym malować go w tym kierunku, bo może to popsuć efekt. Dom wygląda wypisz-wymaluj jakby przez niego przeszedł gigant/smok i to z bardzo dużą prędkością. A generalnie wygląda bardzo fajnie. =D>
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

Jezu ludzie - czytajcie co autor napisał a nie tylko glapicie sie w obrazki.

Domek rewelacyjny - bardzo podobny jest w nowym rulebooku :)
Teraz tylko go ładnie pomalowac.

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

nog pisze:Bardzo fajny =D> .Ja bym dodał pajęczynki,jakieś oznaki że próbowano ugasić pożar-beczka przewrócona ,wiadro,spalone zwłoki :wink: .Ale pomysł super. =D>
Pomysł z pajęczynkami mi się podoba ale nie wiem za bardzo jak sie robi pajęczyne tak żeby wyglądała dobrze, jak masz jakiś sprawdzony sposób to chętnie sprubóje jak go zdradzisz.
smiejagreg pisze:... Jakoś wcześniej nie wpadłem na Twoje prace - załóż może galerię, do której byś wrzucał, jak coś zrobisz nowego. Takie pojedyncze topiki myślę są bez sensu...
Pewnie masz racje może faktycznie założe jakąś stałą galerie prac.
Tiger Brown pisze:Na spalony to on w ogóle nie wygląda i odradzałbym malować go w tym kierunku, bo może to popsuć efekt. Dom wygląda wypisz-wymaluj jakby przez niego przeszedł gigant/smok i to z bardzo dużą prędkością. A generalnie wygląda bardzo fajnie. =D>
Generalnie bede się trzymał mojej koncepcji a historie to można do niego sobie dopisać jaką kto chce, może być że przeszedł przez niego smok i przy okazji zionął ogniem i wypali go od środka.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

dargo000 pisze: Generalnie bede się trzymał mojej koncepcji a historie to można do niego sobie dopisać jaką kto chce, może być że przeszedł przez niego smok i przy okazji zionął ogniem i wypali go od środka.
Albo bimbrownia pierdolnęła :!: :wink:

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

smiejagreg pisze:
dargo000 pisze: Generalnie bede się trzymał mojej koncepcji a historie to można do niego sobie dopisać jaką kto chce, może być że przeszedł przez niego smok i przy okazji zionął ogniem i wypali go od środka.
Albo bimbrownia pierdolnęła :!: :wink:
Otototo :D
Obrazek

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

Spalona chałupa skończona wrzucam na razie pare fotek, jak dam rade to jutro wstawie cos wiecej i troche detali bo tu nie wszystko widac.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fajne, stonowane kolory, choć imho zbyt mało okopceń - za czyste te resztki są... co nie zmienia faktu, że praca klasa =D> =D> =D> .

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Bardzo fajny, jako teren na stół - pierwsza klasa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Zgadzam się, że dom jest w dużej części za czysty. Wygląda jakby palił się tylko na środku, a cała reszta domu nie ucierpiała. A tak poza tym świetne :D
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
blona
Wałkarz
Posty: 86

Post autor: blona »

Dodaj okopcenia nad oknami (dym wydostawał się tez przez okna), poza tym super :)


Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Kozak! Praca wyśmienita :) :D
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

Urzekły mnie drzwi na stryszek i to małe okienko na pierwszym piętrze. Jest ono tak naturalnie umieszczone, jak gdyby budowniczy zmagał się z ograniczeniami własnej kostrukcji.

Zdradź czego używasz jako belek i z czego wykonujesz dachówki :)
Obrazek

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

Spoko że zdradze, belki są zrobione ze spienionego PCV 3mm gr. pociąlem z nich paski szer na 5mm postrzepilem konce i zrobilem rysunek drewna na nich (choziaż tego akurat nie widac na zdjeciach). Dachówki też są zrobione ze spienionego PCV gr1mm i to jest juz żmudna praca trzeba sie nawycinać tego aż do bólu paluchów od nożyczek, ake efekt jest jak dla mnie super.

ODPOWIEDZ