GraveDigger - Unlimited Colours [29.06.16]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Re: GraveDigger - Unlimited Colours

Post autor: Smh »

Ziemko pisze:Grave prosilbym o mniejsze zdjecia, bo dostaje wiadomosci od uzytkownikow posiadajacych mniejsze monitory, ze rozjezdzaja im Twoje zdjecia forum. Prosilbym o podmiane do konca tygodnia.
Ziemko prosimy (wielokrotnie!) o plugin do forum zmniejszający fotki... przecież to 5min roboty - znajdź je pliz, a ilość osób wiszących Tobie piwo wzrośnie ogromnie!
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Takie requesty do Tomasha, on odpowiada za sfere softowa, pomoglbym gdybym mogl, ale nie wiem jak niestety.

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Ziemko pisze:Takie requesty do Tomasha, on odpowiada za sfere softowa, pomoglbym gdybym mogl, ale nie wiem jak niestety.
Ok! Do niego też szły błagania... widać za małe ofiary padały ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Neithan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 173

Post autor: Neithan »

Ziemko pisze:Takie requesty do Tomasha, on odpowiada za sfere softowa, pomoglbym gdybym mogl, ale nie wiem jak niestety.
Ja chętnie pomogę / poinstruuję jak to zrobić. To naprawdę łatwe...

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

Hej, dziś ma cos lepszego niż basic, a przynajmniej takie było założenie:P. Kazali przemalować od C'tana i proszę, wyszło coś takiego:

Obrazek

ps: jesli fotki dalej za duże to dajcie znać, może podmienię:P
http://www.unlimitedcolours.com.pl/


Znajcie chamy swoje miejsce w szeregu
VegaMStudio pisze: bo żaden z was wielcy malarze nie da 300$ za model to raz a po drugie ja wybieram klientów a nie klienci mnie więc raczej byś szans na zamówienie u mnie takiej pracy nie miał bez względu czy masz pieniądze czy nie
UP

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

piękny!

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Mi sie bardzo podoba =D> co to za model ? :)
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Zacne malowanie! Bardzo fajna podstawka.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
Rabin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: danzig

Post autor: Rabin »

Fajoski,
z tyłu robi większe wrażenie. Nie ma takiego zamieszania.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Ziemko pisze:Grave prosilbym o mniejsze zdjecia, bo dostaje wiadomosci od uzytkownikow posiadajacych mniejsze monitory, ze rozjezdzaja im Twoje zdjecia forum. Prosilbym o podmiane do konca tygodnia.
przeciez na mniejszych fotkach gorzej widac. jak komus sie rozjezdza forum, to niech zwiekszy sobie rozdzielczosc, zmieni przegladarke lub nie wchodzi na ten temat. to jest galeria, tu ma byc przede wszystkim ladnie, a nie wygodnie dla uzytkownikow win95.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Takie requesty do Tomasha, on odpowiada za sfere softowa, pomoglbym gdybym mogl, ale nie wiem jak niestety.

Ziemuś to skontaktuj się z nim prywatnymi szlakami komunikacyjnymi i marudź. O ten plugin to męczę dobre 4 lata i nic.


a co do ostatniej pracy :D wypas :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

@Jankiel

hehe ,a Yudo.. gmerała mi w ogłoszeniu ,bo niby tez rozjezdzalo ...na 3 stronie ... zal :wink:


@GraveDigger

Ja się odniosę do poprzedniej pracy tzn. breta ... =D> =D> =D> Pamietam kiedyś bretke deada(?) tez cos w tym klimacie ... dla mnie super :) Zwlasza podobają mi się freehadny ,kolorystyka i te zadrapania/otarcia na kropierzach =D> Do tego widać ,ze naprawdę super metaliki Ci wyszly .
Jedynie moglbys cos bardziej z podstawkami poswirawac ,ale i tak jest git .Naprawde jak dla mnie super praca =D>
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Figs pomalowany fantastycznie, nieważne, co kto malował a co było przemalowywane. Mi też bardziej podoba się tył, chociaż bardziej wyrazisty jest przód :wink: #-o ... Myslę, że taki odbiór wynika z ogólnej kolorystyki figsa, do którego ten jasny niebieski nie pasuje do końca. Chociaż z drugiej strony ten niebieski jest zrobiony najlepiej technicznie.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jankiel pisze:
Ziemko pisze:Grave prosilbym o mniejsze zdjecia, bo dostaje wiadomosci od uzytkownikow posiadajacych mniejsze monitory, ze rozjezdzaja im Twoje zdjecia forum. Prosilbym o podmiane do konca tygodnia.
przeciez na mniejszych fotkach gorzej widac. jak komus sie rozjezdza forum, to niech zwiekszy sobie rozdzielczosc, zmieni przegladarke lub nie wchodzi na ten temat. to jest galeria, tu ma byc przede wszystkim ladnie, a nie wygodnie dla uzytkownikow win95.
To prosze porozmawiaj z zona, bo ona prosila mnie o "zmniejszenie zdjec" na privie.
U mnie nic nie rozjezdza i napisalem to dla niej.

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Ten niebieski jest mega, nadaje figsowi charakteru, świetna praca i pytanie tez co to za figs?
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Deus pisze:Ten niebieski jest mega, nadaje figsowi charakteru, świetna praca i pytanie tez co to za figs?
Enigma Miniatures : http://www.arcaneminiatures.co.uk/minia ... p?ID=34767 Uwaga na skalę modelu :!: Modele są dośc duże - wieksze, niz GW...

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Kosa średnia, reszta doskonala.

Rycerstwo klasa =D> .

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

GraveDigger pisze:Hej, dziś ma cos lepszego niż basic, a przynajmniej takie było założenie:P. Kazali przemalować od C'tana i proszę, wyszło coś takiego:
Fajny ziutek wyszedł! Ale model jest tak zajebiście nieprzyjemny do malowania, że lepiej go nie robić jak ktoś nie musi :wink:
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Beznadziejny model, bez jaj.
Rogi jak u jelenia (?) kompletnie nie pasują (zresztą najsłabiej pomalowany element), pancerz od chaośnika, kołnierz z dupy, broń trzymana jak piła łańcuchowa albo jakiś ckm, plecy odkryte.. rzeźbiarz chciał super fajnie, ale mu nie wyszło totalnie.
Nawet Twoje malowanie go nie ratuje, ani nawet foty robione przez Kacpra, tego się po prostu nie da zrobić dobrze, bo co byś nie wymyślił to będzie marnie wyglądać.

p.s. Nie wierzę, że krytykuję coś w tym temacie #-o

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

no w końcu, ktoś coś tu krytykuje;], ale panowie maja racje, model jest do dupy, nie tylko dlatego że trzeba się mocno zastanowi co właściwie podmiot rzeźbiarski miał na myśli, sama jakość odlewu pozostawia wiele do życzenia :/
http://www.unlimitedcolours.com.pl/


Znajcie chamy swoje miejsce w szeregu
VegaMStudio pisze: bo żaden z was wielcy malarze nie da 300$ za model to raz a po drugie ja wybieram klientów a nie klienci mnie więc raczej byś szans na zamówienie u mnie takiej pracy nie miał bez względu czy masz pieniądze czy nie
UP

ODPOWIEDZ