GraveDigger - Unlimited Colours [29.06.16]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Re: GraveDigger - Unlimited Colours

Post autor: quidamcorvus »

Klasa! Czysto, schludnie i z klimatem. Nic tylko bić brawo =D>

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Same konie wygladaly srednio, z jezdzcami jest juz fajnie.

Odnosnie podstawek - Debek, dalbys sie mu wykazac ;)

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Przepiękne liternictwo i symbole =D>

Nie podoba mi się ten odcień brązu na koniach, no ale to już kwestia gustu :)

Enyłej - bardzo dobra robota!
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria


Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Swietne, mega klimat :)
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Jajcourwy.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

Hej! Dziś proponuje trochę nowych bestii;] poziom 1 / basic

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 4 wrz 2013, o 18:49 przez GraveDigger, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.unlimitedcolours.com.pl/


Znajcie chamy swoje miejsce w szeregu
VegaMStudio pisze: bo żaden z was wielcy malarze nie da 300$ za model to raz a po drugie ja wybieram klientów a nie klienci mnie więc raczej byś szans na zamówienie u mnie takiej pracy nie miał bez względu czy masz pieniądze czy nie
UP

Awatar użytkownika
Slayfer
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Slayfer »

Szczęka mi opadła jak po obejrzeniu zdjęć przeczytałem, że to basic :shock:

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

basic.....też bym chciał malować na takie "basic'i". bardzo fajnie się to wszystko prezentuje. Najczęściej widziałem bestie z ciemniejszymi skórami ale ta też jest świetna =D>
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

Twój basic gniecie, chciałbym żeby mój tak kiedyś chociaż podobnie wyglądał :)
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Bestie gniotą jaja. Świetne malowanie =D>
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jak widzę, że coś wrzuciłeś do galerii, czym prędzej tam zaglądam i nigdy się nie zawodzę. Tym razem jest identycznie - piękne regimenty. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że to basic, ale może, może... Wielkie brawa, bo całość miażdży mocno =D> =D> =D>

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

crovaxus pisze:basic.....też bym chciał malować na takie "basic'i". bardzo fajnie się to wszystko prezentuje. Najczęściej widziałem bestie z ciemniejszymi skórami ale ta też jest świetna =D>
To samo pomyslalem, Twoj basic to jak dla innych poziom 3 ;)

Bardzo mi sie konwersje, dynamika ungoroharpii podoba.

Centy tez fajne, sliczny oddzial szkoda, ze tak malo grywalny.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Uwierz mi, modele są dla mnie, a 6 centigorów w rozpisce będę miał ZAWSZE! Konwersje ungoro-harpii, ale dużo też na zwykłych modelach - to wykonanie Króla Goblinów, z tym, że zostawił moje zamówienie w pół drogi, ale chyba dobrałem najlepsza osobę do jego kontynuacji ; )

Prawdę mówiac nie mogę doczekać sie smoka do tej armii ^^ No i wielu zaskakujących modeli :P

PS. - jak mnie znacie to wiecie czemu bestie sa blade i rude... :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Świetna robota. Ale mnie najbardziej zauroczyły podstawki :D Rewelacja :)

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Fajoskie rudzielce :D Całość na stole będzie robiła mega wrażenie, zwłaszcza że blada skóra pięknie kontrastuje z wszechobecnym brązem.

Gravediggerowi gratuluję cierpliwości do malowania piechoty beastmanów :mrgreen: Ciekawe kiedy wymięknie? QC, dużo jeszcze zostało? Nie widzę bestigorów :!: :mrgreen:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Bestigory to będą konwersje i odkładamy je przezornie na koniec... po drodze jest naprawdę spore stado herosów bo moja koncepcja bazuje na ciekawych fillerach żeby całość wyglądała jak dzika horda!
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Fajny pomysł! W bestiach to powinno spoko wyglądać, jeśli będzie dobrze zrobione. Bo o malowanie się nie trzeba martwić ;)
W sumie centki mogą być niezłym fillerem do gorów :D Może to jest Twój sposób na upchnięcie tych pięknych modeli "w rozpie"? :mrgreen:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Kołata pisze:Fajny pomysł! W bestiach to powinno spoko wyglądać, jeśli będzie dobrze zrobione. Bo o malowanie się nie trzeba martwić ;)
W sumie centki mogą być niezłym fillerem do gorów :D Może to jest Twój sposób na upchnięcie tych pięknych modeli "w rozpie"? :mrgreen:

Też ; p U mnie za filery wchodzą - modele z innych firm, centigory, czasem minosy :P warhoundy na odpowiednich bogatych podstawkach. Taka jest idea - duzo filerów nadaje dynamike modelom, efekt estetyczny jest tu wysoki, a praktyka pokazuje że w trakcie gry nie sprawia to problemu :P Zastanawiam sie poważnie, ale sądze że smok na wieksze punkty bedzie stałym fillerem - mam chyba najbardziej beastmenski model dostepny ; p na "great fire dragona" oczywiscie ale powinien prezenowac sie syto :P

Co prawda centigor za dwa gory w unicie to ekonomiczne nie jest wcale, ale po prawdzie... co z tego :P Nie ma czlowiek nalogów to moze mieć chyba taką drobna ekstrawagancje ; p
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

:shock: WOW :shock: Świetne Bestie, zapowiada się jedna z ładniejszych armii WFB jakie miałem przyjemność oglądać. Oby tak dalej, a granie przeciwko takiej hordzie to będzie czysta przyjemność. Qc życzę Ci również aby szybko wyszedł nowy AB do Beastmenów bo bardzo mi się ta armia podoba, tylko modele Herosów, oprócz Doombulla, Malagora i nowego Szamana, średnio mi się podobają i nawet tak ładne malowanie zbytnio im nie pomaga :(
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

ODPOWIEDZ