Pedzlowanie by AWRK

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Bardzo niezły, tylko to takie plastikowe, na czym wznosi się ten arcymag jest słabe w porównaniu do tych rozbryzgów piany, które zrobiłeś wokół. Albo je podnieś i zasłoń to, albo hmm... przemaluj na zdecydowanie jaśniejsze? Teraz się nie komponuje jakoś. :P

Awrk
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: Awrk »

Cały czas pracowałem nad modelami do czterdziestki. Teraz czas cos od WFB.
Model na zamowienie.
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Świetna robota =D> . Generalnie nie jestem zwolennikiem NMM, ale tu jest fajny. Zmieniłbym tylko kolor szaty, bo jest taki sam, jak niektórych elementów pancerza, więc nie do końca mi podchodzi.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Bardzo fajny ludzik - ehh żebym umiał robić takie foty :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

ja bym chciał takie figsy a nie foty :wink:

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Wyjątkowo dobra robota =D> .
Na innym forum zaprezentowałeś swego czasu model z pięknie wymalowaną, spenkaną skórą, cudeńko 8)

Awrk
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: Awrk »

Milo mi ze sie podoba :)
Tu jest filmik figurki: https://www.youtube.com/watch?v=S6FYtwfd_LA
No i zapraszam na moj fanpage: https://www.facebook.com/pages/Hooys-Vi ... 2685425254
Grabz pisze:Na innym forum zaprezentowałeś swego czasu model z pięknie wymalowaną, spenkaną skórą, cudeńko 8)
Dokladnie to byl Chaos Cultist z Heavy Stubberem :)
Obrazek
A tu ciekawsze modele pomalowane przeze mnie w te lato:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Rety widać że nie próżnowałeś. Genialne prace. Sam chciałbym umieć tak malować. Naprawdę kawał genialnej roboty =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Malowanie świetne, szacun wielki, jedynie wielkość podstawek w stosunku do modeli nie zawsze mi pasuje, raz podstawki za duże, drugi raz za małe...

Awrk
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: Awrk »

Ten model dal mi sie we znaki podczas skladania i malowania. Dosc duzych modeli na dluzszy czas :)

Mialy byc metaliki a skonczylem na NMM, znowu... Chyba nałóg :D

Obrazek

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

:shock:
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

mózg roz****any! Piękny NMM.
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

Zniszczyłeś mnie...

Model genialny widać ogrom pracy =D>
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awrk
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: Awrk »

Witam!
Kolejna paczka figurek. Mordheim Zealot, kownersja skinka z Bastiladona na Skink Priesta, Ultramarine i Chaos Cultist - te figurki zostaly pomalowane jedna w jeden wieczór.
Zapraszam na do sledzenia mojj fanpage, badz tez blog. Tam udzielam sie regularnie. Warto spojrzec na tutorial odnosnie malowania chromu :)
Fanpage
Blog

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

suuper! zdradzisz mi proszę czy jak robisz te takie czarne kreseczki imitujące jakieś poszarpania itp.(dużo tego na zealocie) to po prostu każdą linię po kolei super cienkim pędzlem czy może bardziej jak drybrush i tylko wyciągasz potem krawędzie jasnym, a może zupełnie innaczej?

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Super prace, najlepiej pomalowany glutek ze wszystkich jakie widziałem ( jakoś po chińsku brzmi to zdanie^^). Reszta prac tez ekstra, gratuluje

BTW
Nie podchodzi mi tylko schemat kolorystyczny niebieskiego marina..:P

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Jedyne wady, za dużo prac na raz, i za rzadkie posty popracuj nad tym :D
Poza tym git

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Kosa Manfreda bajeczna :!:
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awrk
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: Awrk »

Dziekuje Wam wszystkim za komentarze! Nawet nie wiecie jak motywuje czlowieka do pracy jesli jest odzew! ;)
kangur022 pisze:Kosa Manfreda bajeczna :!:
Niestety tylny koniec sie polamal :(
Majones pisze:suuper! zdradzisz mi proszę czy jak robisz te takie czarne kreseczki imitujące jakieś poszarpania itp.(dużo tego na zealocie) to po prostu każdą linię po kolei super cienkim pędzlem czy może bardziej jak drybrush i tylko wyciągasz potem krawędzie jasnym, a może zupełnie innaczej?
Kazda linia po kolei pedzlem z ostrym zakonczeniem. W&N series 7 size 0 lub 00. Nastepnie pod te biale kreski czasami dawalem czarne kreski :) Technika wymaga wprawy z pedzlem, ale jak to opanujesz to naprawde jest to latwe. Ale jak to sie mowi - praktyka, praktyka i praktyka! :)
Drybrush uzywam jednie do pdostawek, a to tez nie zawsze ;)
Durant pisze:Jedyne wady, za dużo prac na raz, i za rzadkie posty popracuj nad tym :D
Poza tym git
Jesli nei bedzie problem ze wrzucam prace z innych systemow niz WFB to bede tu zagladal, bo wiekszosc moich prac oscyluje w temacie wh40k ;)




Aktualnie pracuje nad Rhino/Razorbackiem(nad Bloodthirsterem i innymi rzeczami tez, po prostu nie ptorafie skupic sie na jednej rzeczy) do Space Wolves. Sam jeszcze nie wiem co to dokladnie bedzie. Nie uzylem zadnych pigmentow, olejnych farb ani innej chemii do pomalowania weatheringu. Jedynie akryle, dlatego ejstem z siebie mega dumny. Co o tym sadzicie? Niestety Kolor jest troche przeklamany jesli chodzi o rdze. Jest bardziej rdzawa, ale to sie ogarnie jak bede robil zdjecia jak skoncze :) Czesci z greenstuffem beda malowane na zolto lub czarno :)
Zapraszam na moj fanpage!
lub na mojego bloga!

Obrazek

ODPOWIEDZ