Pedzlowanie by AWRK

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Re: Pedzlowanie by AWRK

Post autor: Duderson »

Prezentują się sycie, ale srebro malujesz lepiej :)
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Ech.... może kiedyś dojdę do takiego poziomu, że moim figurkom nie będzie chociaż wstyd stać koło Twoich. Naprawdę sycie to wyglada :)

Awrk
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: Awrk »

Duderson pisze:Prezentują się sycie, ale srebro malujesz lepiej :)
Tak, niestety złoto zdecydowanie słabiej mi idzie, aczkolwiek na modelu, który miał iśc na Hussar 2015, złoto jest całkiem niezłe. Niestety, gdybym miał podstawkę skończoną to bym się tam wybrał, a tak to z pustymi rękoma nie widziałem sensu wybrania się tam, w szczególności ze studencki portfel czasami potrafi nie domagać :P
Excuses, excuses.

Tydzien temu skonczylem tych panow ale dopiero teraz mialem czas zrobic zdjecia. Słabi są niestety. Mam nadzieje ze w koncu zajme sie czyms co chce i sie wciagne w malowanie.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Awrk pisze:Słabi są niestety.
Sam jesteś słaby, bardzo fajne malowanie.

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Ja się zgadzam w 100% że modele są bardzo słabe... wróciłem do figurek po paru latach i się dowiedziałem że nie ma już WFB a w jego miejsce jest coś takiego...
Malowanie super, gratuluje umiejętności!

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Naviedzony pisze:
Awrk pisze:Słabi są niestety.
Sam jesteś słaby, bardzo fajne malowanie.

Otóż to - nadmiar samokrytyki i niepotrzebnej skromności. Po pierwsze - fajny pomysł na konwersję. W ogóle fakt, że chciało się Ci ich konwertować, zasługuje na uznanie. Po drugie - nietypowy i atrakcyjny schemat kolorystyczny. A na koniec super fajne i staranne malowanie. Zwłaszcza pancerze zrobiłeś pięknie.
I podstawki fajne - i całość robi na mnie bardzo pozytywne wrażenie wizualne. Gratulacje =D>

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

No nie! Po prawie miesiącu malarskiej depresji miałem dziś malować i myślę wejdę sobie i popaczam co się dzieje a tu AWRK mówi, że to tu na zdjęciach słabe:D a to typowy wysoki Hooyowy poziom malowania:D No nic dzisiaj dzisiaj zamiast malowania zrobię sobie plecy:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Piękne :-O I wpędzające w depresję - do tego poziomu dobiję chyba dopiero za 50 lat :O
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awrk
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: Awrk »

gervaz pisze:
Naviedzony pisze:W ogóle fakt, że chciało się Ci ich konwertować, zasługuje na uznanie.
Takei figurki juz dostałem :)

Dziękuję za opinie. Może przesadziłem z określeniem, że słabi są, lecz ja jestem typowym malarzem pojedyńczych modeli, niż całych oddziałów/armii. Gdy maluje jeden model to mam satysfakcje bo skupiam się na nim w pełni, mimo iż od chyba ponad roku nie pomalowałem czegoś na max moich możliwości, bo brakuje mi na to czasu i zajawki. Zajawka wraca i to dużymi krokami, więc może w końcu coś maźne naprawde na zadowalającym mnie poziomie. Poki co maluje modele które zalegają mi w szafie - stare projekty, poskładane wczesniej figurki. Maluje także figurki, aby oderwać się od danych projektów, jak np ta figurka, która powstała ze względu na to iż testowałem schematykę kolorów do Stormcastów powyżej. Model był malowany w miarę szybko - NMM pomalowałem w zaskakującym tempie, dzięki prostemu schematow, a mianowicie:
-czarny -> bardzo jasny szary/biały ->glazy turkusem i czerwienią -> krawędziowanie białym.
Zadnego bawienia się w żmudne malowanie warstwy po warstwie. Chamskie wręcz rozjasniasnianie dało takie efekty jak na figurce.
BTW miecz został pomalowany 100% zwykłym pędzlem, z czego jestem zadowolony. Co raz lepiej ogarniam technikę wet blendingu.
Obrazek

Teraz zabrałem się za Space Wolves Razorback, który zacząłem ponad rok temu. Trzymam w pudle ten model i w końcu chce wykonać postanowienie, że najpierw pomaluje, to co mam zaczęte a potem zajmę się czymś na poważnie. Myśle, że może to potrwać nawet do pół roku, ale lepiej późno niż wcale.
Przepraszam za jakość zdjęć, ale przerzuciłem się z aparatu, który płata mi figle, na aparat samsunga galaxy s5. Jeszcze go ogarniam, więc fotki są prześwietlone albo mdłe jak tamten Space Marine :)
Chciałbym też podkreślić fakt iż do weatheringu używam tylko farb akrylowych. Żadnych suchych pigmentów, washy, inków, olejnych farb. Nic, tylko akryle i pędzel :)
Zapraszam do komentowania, bardzo mi to pomaga w rozwoju swego warsztatu :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Świetnie ci wychodzi ten weathering. Mieczyk bardzo w porządku, ale przemyśl umiejscowienie tego ludka na skałce, bo w tym kształcie psuje to cały efekt.

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Świetnie malowane! Bardzo mi się podoba Twój pomysł kolorystyczny na Glottkina (przeglądałem całą galerie od początku;) )
Co do ostatniego dzieła to zgadzam się z Naviedzonym, ale malowanie na wypasie!

Awrk
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: Awrk »

No niestety podstawki nigdy nie były moim atutem, ale zmienie to! :)
Trochę rzeczy ostatnio pomalowalem(trochę wh40k, trochę batla). Modele są pomalowane na różnym poziomie:
Ostatnia praca, czyli Garran Branatar Firedrake Veteran
Filmik Garrana Branatara w full HD (1080p)
Obrazek
Khorne Bloodreaver
Filmik Khorne Bloodreavera w ful HD (1080p)
Obrazek
Vael Donatus, Ultramarines Sternguard Veteran
Obrazek
Nurgle Maggoth Lord, Orghotts Daemonspew
Obrazek
Empire Flagellants Warband
Obrazek
Joanne D'arc od Infinity
Obrazek
Demony
Obrazek
I jeszcze dwa demony
Ostatnio zmieniony 6 kwie 2016, o 22:58 przez Awrk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awrk
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: Awrk »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Wow! Świetny poziom prac. Mój faworyt to lord chaosu w ziomwej sceneri. Genialna głowa, szkoda, że bąble na bestii jakieś takie nijakie. Można by je zrobić na inny kolor albo w stylu właśniej tej głowy, znacznie poprawiło by to ogólne wrażenie.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

No nieźle... Nie ma się co oszukiwać to jedna z najlepszych galerii na forum.

Awatar użytkownika
jackie
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: wadowice

Post autor: jackie »

konwersja demona =D> =D> =D> i malowanie Khornity =D> =D> =D>

Awrk
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: Awrk »

Duża szansa ze te bąble dostaną jeszcze trochę "życia", ale nie wiem, jak już cos pomaluje to baaaaardzo rzadko kiedy wracam do modelu zeby go poprawic :)
Kolejny. Edryc Setorax Raven Guard Vanguard Veteran :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Twój NMM rządzi.

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Mega klimatyczny model. Ta maska obłędna =D>
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awrk
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: Awrk »

Narazie maluje na szybkiego, bez fajerwerków, bo chce pomalować cały Deathwatch Kill Team. Poki mam zajawke i czas ( sesja sie zbliza :( ) to chce pomalowac jak najwiecej sie da :)
Czekam na nowe orki, wtedy bedzie bardziej fantasy niz 40k :P

Tym razem Zameon Gydrael, Dark Angels Company Master :)
Obrazek

ODPOWIEDZ