Figsy Pumy

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Figsy Pumy

Post autor: puma1944 »

Witam w tym dziale bedę zamieszczał wszelkie swoje prace :D
Mile widziane sugestie, opinie :)
Na początek park maszynowy:
(muszę popracować nad doborem odpowiedniego tła jak i jakością zdjęć)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Kapso
Mudżahedin
Posty: 267

Post autor: Kapso »

Super malowanie, za to nadlewki niestety psują efekt, w szczególności na lawecie organek.
Ale za malowanie brawo.

Awatar użytkownika
Mysza_on
Mudżahedin
Posty: 336
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mysza_on »

Przemyj obiektyw aparatu. Najprawdopodobniej trochę jest zatłuszczony. A tak co do figurek to fajne malowanie .

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

Bardzo dobra skóra, super "owłosienie" i ubrania. Powyciągaj trochę metaliki. I koniecznie piłuj nadlewki!
Bardzo łądne kraśki.
Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Mnie też się strasznie podobają. Masz talent, który musisz dalej szlifować :) Fajnie okularek wyszedł przy obsłudze organek. Jedyny minus to, że się błyszczą jak psu jajca niektóre figurki ale to domyślam się już wina aparatu ;]

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

Witam
dziękuje za wszelkie oceny i opinie :D
postaram się poprawić jakość zdjeć i tła.
noi fakt te nadlewki trzeba bedzie lepiej skrawać
a i zamieszczam jeszcze troche starszych prac:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Slayerzy pierwsza klasa =D>

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Jest moc. Niesamowicie dobrze wychodzą Ci brody i włosy! Gratulacje! =D>

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

Nie bedę ukrywał Slayersi to moi ulubieńcy :mrgreen:
Naviedzony pisze:Jest moc. Niesamowicie dobrze wychodzą Ci brody i włosy! Gratulacje! =D>
no nawet wychodzą te elementy
choć jeszcze musze popracować nad metalikami i skórą, bo nie zawsze wychodzi jak bym chciał, nie mam utartego schematu i kombinuje :)
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

Porównując ze sobą obie serie zdjęć widać wyraźnie, że Ci się warsztat pracy poprawia :wink:

Co do maszyn - wyraziste, fajne malowanie (może krawędzie kolorów nieco zbyt wyraziste, ale nie mnie to krytykować), trochę oldschoolowe - takie lubię najbardziej. Bardzo mi się podobają brody - ładnie powyciągane kolory, dobrze zaznaczone kontrasty i cienie.
Co do drugiej grupy fotek - malowanie również na dobrym poziomie, ale na twoim miejscu zmieniłbym lakier bezbarwny lub używał go nieco mniej obficie, bo kradnie trochę efekt malowania.
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Bardzo fajnie pomalowane krasie. Jedna rzecz - organki i armata trochę dla mnie wyglądają jak wip-y. Chodzi mi o elementy malowane na miedziopodobny kolor. Wygląda to dosyć płasko i imho trochę odstaje od reszty. Można by trochę pokombinować z rozjaśnieniami przez boltgun do mithrila i ew. potem zwashować gryphon sepią na ten przykład. Wówczas rozjaśnienia nabiorą złotawego zabarwienia...

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Jak patrze na slayerów to tylko mam jeden komentarz: SLAYER K...A!

gratki brody świetne tatuaże także. Łydki jednak wyglądają jakby były malowane jak skałki :) jeśli wiesz o co mi chodzi :P

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

Vraith pisze: gratki brody świetne tatuaże także. Łydki jednak wyglądają jakby były malowane jak skałki :) jeśli wiesz o co mi chodzi :P
wiem o co chodzi, z tym mam problem i szukam rozwiązania
Cormagh pisze:Porównując ze sobą obie serie zdjęć widać wyraźnie, że Ci się warsztat pracy poprawia :wink:
Co do maszyn - wyraziste, fajne malowanie (może krawędzie kolorów nieco zbyt wyraziste, ale nie mnie to krytykować), .
Tak naprawde to pierwszy raz malowalem w ten sposób( chodzi o krawedzie i rozjaśnianie ale bede pracował nad przejsciami kolorów) pomału kończę kolejnego Slayera wiec na dniach bedą nowe fotki :mrgreen:
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

Jak wcześniej obiecałem gotowy Slayer :D
zapraszam do komentarzy :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Wszystko bardzo fajne tatuaże, diamencik oraz ta jego lśniąca sierść ale krew w figurce działa na minus niestety.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Super, ale krew rzeczywiście nie wyszła. Jeśli jest jej tak grubo, to powinna się bardziej błyszczeć (lakier?).

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

Hm ale krew na toporku czy na podstawce??
a lśnienie to dziwne bo nie lakierowałem modelu może to efekt aparatu :shock:
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

Krew jest po prostu zbyt... Mało przeźroczysta, nie wygląda jak krew tylko jak farba. Polecam robienie tego z washy i farb, albo czerwony wash i trochę brązu albo brązowy wash i trochę czerwieni. Wtedy kolor jest lepszy i dodatkowo zyskujemy odpowiednią przeźroczystość. :wink:

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

Dzieki Necro :D
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kolor fryzury :!: :!: :!: Trochę za bardzo wyblakły jest, wręcz zaczyna się lekko zlewać ze skórą...

ODPOWIEDZ