HH Death Guards Army

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Mirabelka i jej mini PAINTLAB

Post autor: Mirabelka »

Fotka na PMOTM a dalej reszta galerii :)

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 sty 2014, o 17:38 przez Mirabelka, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ostatnie fotki są troszkę prześwietlone. Lepiej imho fotę niedoświetlić, niż prześwietlić. To pierwsze można skorygować w jakimś programie do obróbki zdjęć. Z prześwietloną fotką cięzko coś zrobić. Co do figsa - wszystko by było ok, gdyby nie koszmarnie wyglądające łączenie łba konia z tułowiem. Nie znam tych figsów, ale to wygląda na łączenie i wygląda kiepsko...

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

Niestety nie umiem łatać tych wszystkich szpar i dziur :( Rasti też zwrócił uwagę na prześwietlone zdjęcia i kazał je poprawić, stąd też to pierwsze ( nazwijmy je konkursowym ) było robione od nowa.


A jak z malowaniem :) ?

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Pierwsza fotka jest ok...

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Malowanie bardzo fajne. Niedawno sam miałem styczność z tymi konikami ;) Mała uwaga na przyszłość: białko końskiego oka zauważymy tylko wtedy gdy koń jest bardzo przestraszony. W innych sytuacjach jest prawie niezauważalne o ile w ogóle ;)

PS jak na fotę konkursową to trzeba było maźnąć na czarno ranty podstawki bo brudne są :)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Kislev - i to jest coś, czego brak obecnie w GW - specyficzne armie ze smakiem. Wszystko ładnie poza tym łączeniem (spróbuj pobawić się z Green st. - nie jest to trudne a takie szpary są dość widoczne i psują odbiór reszty). Tak poza tym to może dałbym więcej cieni, albo nieco inną barwę na pióra, by się nie zlewały z obsadą, która np u husarii była wykonana z drewna (co prawda posiadającego np częściowe kucie mosiądzem lub pokrycie ukochanym przez szlachtę karmazynem ;] ). Co do reszty nie powiem ani słowa bo mi się podoba.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

Takie drobne ostatnie maźnięcia.

Postanowiłam taż z mężem malować już na poważnie aby jakoś spożytkować ten czas na tym co lubię, ofertę możecie znaleźć tutaj: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=42615 natomiast serdecznie zapraszam także na Naszego Facebooka gdzie będziemy wstawiać większą ilość fotek w lepszej jakości.: https://www.facebook.com/pages/Mini-Pai ... 0672855170

Obrazek

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Bardzo fajna praca, nie mówiąc już o figurce która naprawdę mi się podoba :) W malowaniu bardzo ładnie zrobione futra i broń, warto by powalczyć odrobinę nad rozjaśnieniem zielonej szmatki.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Solidne malowanie bez żadnych wodotrysków. Figs prosty do malowania. Można by się pobawić własciwie z rozjaśnieniami wszystkiego, gdyż zieleń, broń i brązy są dość płaskie. Futerka są ok, ale np. czapa też z pewnością jest nierówno oświetlona, niektóre jej fragmenty mozna by rozjaśnić/przyciemnić. Tutaj jeszcze są spore rezerwy. To tak na szybko. Generalnie ok...

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

Moja ostatnia praca.

Zapraszam po więcej zdjęć na profil na Facebooku oraz na bloga, którego wczoraj długo i intensywnie zakładałam.

https://www.facebook.com/pages/Mini-Pai ... 0672855170

http://minipaintlab.blogspot.com/


a tu pikczer :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Bardzo dobra praca, ładne przejścia, fajna rdza :) Aero czy pędzel ?

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Azgaroth pisze:Bardzo dobra praca, ładne przejścia, fajna rdza :) Aero czy pędzel ?
+1. Jedynie rozmieszczenie miejsc odarć farby jakieś takie... nienaturalne mi się wydaje...

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Spriggan miodny :D
Choć tak jak powiedział Greg trochę nienaturalnie rozmieszczonych damage.

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

Oj tam oj tam damage jak damage strzelali do niego to się wszędzie porysował :)

Jest to aero na większych powierzchniach i pędzelek na mniejszych oczywiście dla ciekawskich :)

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

Zaczynam powoli składać swoją armię do w40k :)
w WFB zaczęłam od TK także wybór był naturalny :)


Obrazek

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Cieżko skomentować pare pryśnięć aerografem;)
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Chyba Tobie! 8)

Mi się podoba obrana kolorystyka, Necronów w tak bardzo pustynnym wydaniu jeszcze nigdy nie widziałem. Mam jednak nadzieję, że ten niebieski ostatecznie będzie się mniej gryzł z piaskowym kolorem korpusu.

Awatar użytkownika
Kubaf16
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Kraków "Vanaheim"

Post autor: Kubaf16 »

Wygląda dobrze jak na Wip - Czekam na więcej!
kubencjusz pisze:Że stronic zapisanych ilość, o jakości areny nie świadczy uświadomić sobie musisz, młody padawanie. Hmmmm.
Naviedzony pisze: A po co pomagać ludziom? Ludzie są niegodni elfiej pomocy. :P

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Dark Angelsi żonki :) szkoda, że nie jest Kurosem i nie maluje tyle co on bo byśmy byli bogaci :P

level I czyli tzw TT


Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

To na co czekasz - pogoń trochę babę do roboty :!: :wink: Idzie jej lepiej, niż Kurosowi, a i pewnie mniej farbek zużywa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Jak się ją przyciśnie, to wtedy dopiero zobaczysz, czy masz szanse zostać bogatym człowiekiem :wink: :P ...

ODPOWIEDZ