Tiny-Minis ;)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Tiny-Minis ;)

Post autor: tiny »

Może na początek powiem, że maluję miniatury od niedawna i pierwsza,którą tu prezentuje jest może 5 pomalowaną przeze mnie figurką(nie licząc goblinów z morii malowanymi 4 kolorami), choć od początku staram się oglądać jak najwięcej tutoriali i malować jak najlepiej. Jak na razie nie nudzi mnie to hobby więc pewnie od czasu do czasu się tu czymś pochwalę,a może akurat kogoś zainspiruję do pomalowania czegoś;) Jakby ktoś chciał wiedzieć jak i czym coś jest pomalowane to pytać.
Na pierwszy ogień HE
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2 lut 2014, o 21:09 przez tiny, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Mi się nic nie wyświetla :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

moment nie dodawałem tu jeszcze obrazków także ogarniam;P

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

Fotke można otworzyć ale kopiując linka. Bardzo fajny herosik elficki :) kolory dosc standardowe czyli jak wszyscy inni ale sam malowanie super. Twarz świetna =D>
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Jak sie zalogujesz, to przy fotach masz rozne linki. Wklej ten co pisze ze besposrednio na forum i tyle.
Fajny model jak coś, mimo że foty chukowe
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

Dzięki za podpowiedź;) Czytam właśnie artykuły o robieniu zdjęć jak ogarnę to będą lepsze i dużo więcej;)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

To czekam. Bo jeżeli to twój 5 model... to jestem ciekaw następnych :wink:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

Obrazek
Obrazek
Obrazek

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

A tu pierwsza próba blendingu czy raczej pseudo blendingu bo nie specjalnie wiedziałem jak to się robi i stosowałem metodę prób i błędów
Obrazek

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Gwiazdunie ładne =D> .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

W ogóle super! Duży talent. :)

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

Macie tutaj coś większego;) Swoją drogą jest to wg. mnie najładniejszy model wydany w plastiku, damn you o&g players! Jeśli ktoś zastanawia się czy warto wydać 140zł na ten model to mówię,że warto, tylko pamiętajcie ta figurka wymaga cierpliwości!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Bardzo fajny pajunk z łorkowej armii =D> :)
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

super malujesz człowiek :)

AdamKoz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: AdamKoz »

Brawo =D> Brawo! =D>

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Dobre , zwłaszcza wielki homar :shock: .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Naprawdę zrobiłeś na mnie wrażenie =D> . Trzeba umieć dobierać kolory. Mistrz!!! =D>
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Wyszedł fajnie;) Choć podstawke powinni do niego większą dawać żeby się zmieścił na niej:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Wooow fantastyczny ten Arachnarok =D> Miodzio =D>
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Ania
Pseudoklimaciarz
Posty: 27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ania »

Jestem pod naprawdę sporym wrażeniem :)

ODPOWIEDZ