Kacpiego Tomb Kingi i Chaos Dwarfy

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Re: Kacpiego Tomb Kingi i Chaos Dwarfy

Post autor: Kacpi 1998 »

Czołg Grizzli GBT-49 (jeszcze jedna literka i mała zmiana byłoby LGTB-przypadeg? :roll: ) do Bauhausu w jakieś 3 godzinki. Jak na taki czas to jestem bardzo zadowolony. Dawno temu parę osób pytało o malowanie pancerzy chaos dwarfów a robię je tak samo to wrzucam zdjęcia z malowania. Najpierw kilku kolorowy brązowy podkład, chipping medium, kolory własciwe i zdzieranie farby pędzlem i wykałaczkami po uprzednim namoczeniu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

:shock:
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Czołg najbardziej mi się podoba na trzecim zdjęciu od góry.
Patrząc na efekt końcowy zastanawiam się czy ten czołg jest wrakiem pełniącym rolę elementu makiety
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Myślisz sobie makieta, podchodzisz ludkami a tu nagle się okazuje, że to nie makieta i srututu karabinami maszynowymi!
Warzonowcom się podoba :wink:

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Biedny Grizzli ;], ale go zajeździli. No nie wypada, by Bauhaus miał takie coś na wyposażeniu. Chociaż w sumie - z frontu nie schodził, to i ma za swoje.

Kacpi a jak jakość samego czołgu?
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Jeśli chodzi o detale to bardzo dobrze odlane bez specjalnych nadlewek ale z łączeniami i podstawą było sporo piłowania :wink:

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

A miałeś elementy, które musiałeś prostować? Ja w Bractwie pod gorącą wodą prawie w każdym coś było wygięte.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Elementy w nim mają po 2-3cm grubości w najcieńszych miejscach więc nawet jakbym chciał to byłoby ciężko :)

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Klimat prawdziwej wojny. Nie jakieś paradne wypizdowo, ale bojowy sprzęt.
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Na rozruszanie po wakacyjnej przerwie 2 chaośników

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zostało jeszcze sporo do skończenia oddziału...

Obrazek

Testowy model do Imperialu

Obrazek
Obrazek

Spodobał się więc niebawem cała armia 8)

Anadim
Chuck Norris
Posty: 551

Post autor: Anadim »

Nareszcie coś co lubię :wink:
Fajnie na tarczach ta gruba farba wychodzi, trochę mniej mi się podoba na pancerzach. Fajny ten fiolecik na fragmentach zbroi łuskowej. Super wychodzi też metal sfatygowany.

Awatar użytkownika
Siena
Chuck Norris
Posty: 512
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże

Post autor: Siena »

Moim zdaniem na Grizzlim przesadziłeś z weatheringiem... Piechur imperialny słaby... Kolorystyka taka nijaka... Najlepsze krasnoludy chaosu.

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Dziękuję (obydwu :wink:), fioletowy nie jest fragment zbroi tylko materiał, wszystkie ubranka w armii będą albo fioletowe albo niebieskie dla kontrastu. Piechur nie mnie miał się podobać bo kolorystyka z góry ustalana, dla siebie robiłbym raczej w ciemmiejszych kolorkach :)

Zakarin
Plewa
Posty: 9

Post autor: Zakarin »

czolg wyszedl ci fajnie ale te chaos dwarfy wygladaja troche slabo, znaczy kolorystyka, odrapania sa ok ale wygladaja jakby mialy za duzo farby

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Zakarin pisze:czolg wyszedl ci fajnie ale te chaos dwarfy wygladaja troche slabo, znaczy kolorystyka, odrapania sa ok ale wygladaja jakby mialy za duzo farby
Niestety muszę się zgodzić :( jednak podejrzewam, że to winna zdjęcia :) Nie ogarniam trochę tego OSL na broniach. Osobiście zrobiłbym go w innym kolorze by był jakiś kontrast z figurką no ale jak tobie tak sie podoba to jest ok :)

Co do czołgu mam taką samą opinie jak paru ludzi przede mną, trochę przesadziłeś z weatheringiem. Choć z chęcią zobaczyłbym go na żywo :)

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Zakarin pisze:czolg wyszedl ci fajnie ale te chaos dwarfy wygladaja troche slabo, znaczy kolorystyka, odrapania sa ok ale wygladaja jakby mialy za duzo farby
Z pewnością nie mają. Wszystkie wykrzywienia, zgrubienia spowodowane są defaktami w chińskim odlewaniu a nie nałożeniem farby :wink:

@Draca czołg do zobaczenia na Jagaconie od piątku do niedzieli :wink:

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Właśnie odespałem konwent Jagacon jaki miał miejsce w Suchedniowie w dniach piątek-niedziela i mogę podzielić się zdjęciami Bauhausu malowanego w piątek rano by mieć armię całkowicie pomalowaną na pokazach.

2 Vorreitery

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Początek tygodniowego zamówienia bretonii, na szybkości:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na tarczach będą jeszcze kalkomanie i tarcze na ludkach ale to już sobie właściciel zrobi :wink:
Ostatnio zmieniony 26 lip 2015, o 15:37 przez Kacpi 1998, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Świwtna twarz, genialnie wyglada =D> =D> =D> =D>
reszta całkiem spoko, dobre cieniowanie, bardzo dobre
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Robisz cala armie brety ? Jezeli tak to ta armia bedzie zajebiszcza :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

ODPOWIEDZ