Konkurs malarski Golden Princes IV, Temat ogólny(ZASADY).

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Konkurs malarski Golden Princes IV, Temat ogólny(ZASADY).

Post autor: Nokimam »

Witam wszystkich!
Dziś mam przyjemność ogłosić czwartą edycję konkursu malarskiego Golden Princes! Jak pewnie niektórzy z Was wiedzą ostatnia edycja zakończyła się ku mojemu wielkiemu rozczarowaniu fiaskiem w związku z czym dałem tematowi czas na ochłonięcie i przygotowałem coś, obok czego nie przejdziecie obojętni! W tej edycji macie do czynienia z najhojniejszymi, darmowymi nagrodami jakie można sobie wymarzyć. Od tej edycji, w Golden Princes nie ma przegranych. Z początku myślałem że sam będę sponsorował nagrody ale jak grom z jasnego nieba pojawiła mi się oferta współpracy z wspaniałym, Krakowskim dystrybutorem modeli(najbardziej konkurencyjne ceny w całej RP!). Doszedłem do porozumienia z firmą IMPEK która wraz ze mną będzie nasz konkurs sponsorować!

Logo sponsora:

Obrazek

Link do strony sponsora na Facebooku, serdecznie tam zapraszam! :

https://www.facebook.com/pages/Impek-sk ... 5632160330

Dokładne informacje dostane w ciągu tego tygodnia, na teraz:
1)Pierwsze miejsce otrzymuje:
-Kartę zniżkową na zakupy w sklepie Impek.
-Duży bon na zakupy w sklepie Impek(dokładne info, jak już mówiłem, w ciągu tygodnia)
-JAKIKOLWIEK model do wyboru do koloru z mojej kolekcji(posiadam około 2000 rzadkich modeli, każdy znajdzie coś dla siebie!), z wygranym skontaktuję się w celu ustalenia jaki model mu się podoba.
2)Drugie,trzecie oraz jedno losowane miejsce otrzymuje:
-Kartę zniżkową do sklepu Impek.
-JAKIKOLWIEK model do wyboru do koloru z mojej kolekcji(posiadam około 2000 rzadkich modeli, każdy znajdzie coś dla siebie!), z wygranym skontaktuję się w celu ustalenia jaki model mu się podoba.
Dodatkowo, możliwe że pojawi się STATUETKA naszego konkursu dla pierwszego miejsca oraz karty zniżkowe dla WSZYSTKICH uczestników! Więcej informacji-już za niedługo!

A teraz zasady!
-Kategoria: Dowódca, sierżant, lord, warboss, generał-model reprezentujący Waszą armię!
-Czas na zgłaszanie prac:do 30 Czerwca bieżącego, 2014 roku!
-Każdy może zgłosić tylko jedną pracę.
-Do konkursu mogą być zgłaszane modele z systemu zarówno WFB jak i WH40K (w tym również Blood Bowl, Mordheim, Necromunda).
-Model zgłoszony do konkursu musi być właśnością autora, nie może być to zamówienie-tylko do własnej armii-kolekcji.
-Zgłoszony może zostać każdy model, który został wyprodukowany do 2000 roku włącznie.
-Zgłoszone prace w prywatnej wiadomości zostaną opublikowane wraz z nick'iem osoby, która ją pomalowała-prace muszą być wykonane własnoręcznie. Wysyłając je dajecie świadectwo, że to wy jesteście autorem zgłoszonej pracy. Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za przedstawianie przez uczestników nie swoich prac, ale mogę zagwarantować, że w chwili ujawnienia takiego procederu praca zostanie usunięta a informacja podana.
-Zdjęcie które będzie prezentować pracę może składać się z 4 ujęć - dozwolone sklejki.
-Do każdego zdjęcia pod model musi zostać włożona kartka, na której będzie umieszczony nick biorącego udział oraz nazwa "GPIV".
-Prace zostaną ocenione przez zwołane przeze mnie jury.
-Aby zgłosić się w konkursie należy przesłać mi wiadomość z wyrażeniem chęci brania udziału w konkursie prywatnie na PW.

Z zasad to chyba już tyle! Nakłaniajcie swoich znajomych do zapoznania się z tematem bo jak widać warto! Wszystko to robimy dla rozwoju hobby, ja nic z tego nie mam w sensie fizycznym, tylko przyjemność z organizacji tego wszystkiego dla Was ;)

Peace, Noki! :idea:
Ostatnio zmieniony 8 cze 2014, o 09:08 przez Nokimam, łącznie zmieniany 6 razy.
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
mikemayday
Mudżahedin
Posty: 283
Lokalizacja: GroMaz

Post autor: mikemayday »

Przy takim kontrowersyjnym ograniczeniu jak data produkcji chyba przydałoby się jakieś wyjaśnienie... :| Zwłaszcza, że automatycznie tekst taki interpretuje się jako "2000 i wcześniej".

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Kontrowersyjne ograniczenie to by było, gdyby kazać przesłać figsa razem ze zdjęciem swojego korniszona.

A teraz serio. Poprzednio też tak było. To taki wyróżnik konkursu, które daje możliwość zaprezentowania starszych figsów. Jest dużo konkursów a ten właśnie jest dla modeli 2000 i wcześniej. Tyle w temacie.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

Też nie rozumiem o co chodzi. Konkurs fajny, zasady czyste i klarowne. Niby nie każdy może posiadać w swojej kolekcji figurkę starszą niż te 14 lat ale to jest wydatek rzędu max 20zł...
Mnie się podoba, bardzo lubię malować stare figurki, nie muszę wtedy wyciągać aerografu żeby klient był zadowolony a i sposób malowania jest taki bardziej bajkowy jak się pędzluje :)

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

mikemayday pisze:Przy takim kontrowersyjnym ograniczeniu jak data produkcji chyba przydałoby się jakieś wyjaśnienie... :| Zwłaszcza, że automatycznie tekst taki interpretuje się jako "2000 i wcześniej".
Nie wiem o co chodzi z tym jak to się interpretuje i jaki jest sens tego zdania skoro sens tego co napisałem w pierwszym poście jest dokładnie taki sam ale nie o to mi chodzi w tym cytacie. Podejmę "modę" od Dzikkiego-Kontrowersyjny jest brodaty gościu w sukience wygrywający eurowizję, nie zasady tego konkursu. Pomysł :idea: zorganizowania takiego a nie innego konkursu przyszedł mi kiedy oglądałem stare white dwarfy, zrozumiałem jak pięknie wyglądały te oldschoolowe modele. Myślę że każdy kto ma jakiś problem z tym że chodzi tu tylko o stare modele musi tak jak i ja-po prostu pooglądać staare white dwarfy albo to:
http://demonwinner.free.fr/uk/2000/
Pozdro
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Noki, ja popieram pomysł takiego konkursu pomimo tego, że sam wolę (z grubsza) nowe modele do armii, które zbieram. Dlatego tez mam pytanko i chciałbym je zadać publicznie bo może nie tylko mnie to nurtuje. Czy planujesz zrobić równolegle taki sam konkurs ale np. na modele wyprodukowane po 2000 roku?

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Myślę że raczej nie, chyba że ogół społeczności wykaże chęć zmiany tematyki-zasad konkursu. Jest już wiele takich konkursów a takich jak ten mój-zero.
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Noki, ja nie chcę żebyś zmieniał tylko stworzył równolegle kategorię dla nowych modeli :) Pokaż mi konkurs gdzie jest wpisowe i są nagrody to nie będę nalegał ;)

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

A no to w takim razie to czemu nie, następna edycja.... :-k :twisted:
A kto powiedział że u mnie jest wpisowe? :D [-X 8)
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

kurcze... coś mi się wydawało, że GP miało wpisowe... No nic ;) to tym lepiej chociaż z wpisowym pewnie jeszcze łatwiej by Ci było o sponsora nagród :)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Spokojnie Lechu, jak Noki nie znajdzie sponsora to ja mu zasponsoruje konkurs. Trzeba ludzi motywować do malowania - co ja będę oglądał, jak nikt malować na pełnie możliwości nie będzie ;]
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Bsb armii będzie się nadawać do konkursu ? W końcu też armie reprezentuje :wink:
Oraz jaki jest termin ?
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Termin-jest w pierwszym poście-do 30 Czerwca.
Bsb-jak to zwykły Bsb to nie, jak to jakiś lord z sztandarem to tak.
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

Kurcze szkoda trochę, że faktycznie grupa nie jest poszerzona o "wszelkie figurki wchodzące w grupę dowodzenia" niestety ale żadnego herosa nie mam niepomalowanego już :(

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

W zasadzie jestem po prostu przestraszony tym że ostatnia edycja nie wypaliła-bo był open a jak daje się ludziom za dużo możliwości to w końcu im sie nie chce ale skoro tak stawiacie sprawę to zgoda, niech będzie tak jak mówicie ;)
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Witam wszystkich! Mamy aktualizacje w pierwszym poście, dodałem stronkę sponsora na fb oraz jego logo :)
Mam bardzo dobre wiadomość! Mam juz 7 zgłoszonych osob! Czekam na wiecej! W końcu nic nie tracicie a możecie tyle wygrać! Zapraszam!
Noki :)
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kto wie z którego roku są te modele i czy mogę któryś z nich na konkurs pomalować ?
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Fuxiorr pisze: Obrazek
Obrazek
czy mogę któryś z nich na konkurs pomalować ?
Te co zacytowałem :)
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Wojteq
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Radom/Kraków

Post autor: Wojteq »

Tak z ciekawości:
Jak się mają zgłoszenia? Sporo prac już wpłynęło?

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

3 mam na 100% i 4 zgłoszenia jezcze :)
Pan Mamikon

ODPOWIEDZ