Demony Nurgla - moja nowa armia (wpis rocznicowy)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Re: Demony Nurgla - moja nowa armia (herald na dronie)

Post autor: Flinsh »

O fuj! Ależ obleśne te robale! :D
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Minął kolejny rok z demonami Nurgla - czas na wpis rocznicowy.
To był dobry rok dla bitewniakowego hobby - ale kiepski dla samych pomiotów Pana Zarazy.
Jak zauważyliście - mało uwagi i starań poświęcałem w nim armii z tego wątku. Dorobiłem kilka plague bearerów, great unclean one'a 3 bestie nurgla - i heralda na dronie. W pudełku czekają spodkładowane kolejne plague bearery, nurglingi - i jeszcze jeden herald. W ramkach zaś - oryginalne plague bearery. Te ostatnie czekają na żaby, na których mogłyby jeździć.
Ale nie prędko do nich siądę. Mało gram w gry, w których występują. W pierwszym półroczu zrobiłem podejście do 9 ery, do 8 edycji - i mocno zraziłem się do tych gier. Za mało mam czasu i chęci, by angażować się w naukę i zdobywanie w nich doświadczenia, podczas gdy w koło rozkwita tyle nowych systemów. Dlatego też dużo uwagi poświęciłem Frostgrave'owi (szybko skompletowałem bandę. Był taki czas, że grałem co tydzień! A potem przeciwnikowi urodził się dzidziuś...), a potem - Hail Caesar i Ogniem i Mieczem.
Zobaczymy, co przyniesie ten rok. Cały czas liczę, że pojawi się dobry, taktyczny system fantasy w klimacie wielkiej bitwy - i demony oraz skaveny znów wyruszą na pola bitwy. A tymczasem - najczęściej występowały one (demony) na imprezie (camapign day) Szturm - gdzie radziły sobie wyśmienicie. I choć sam Age of Sigmar jest bardzo średnim systemem, to nie generuje nadmiernych oczekiwań ani nie stawia nadmiernych wymagań. Dzięki temu bawiłem się tam świetnie - i każdemu polecam spróbować.

Poniższe zdjęcie całości armii w jej bieżącej postaci pochodzi właśnie z tej imprezy.
Obrazekcapture screen

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

=D> =D> =D> =D> Super, Papa Nurgle się cieszy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Shady
Chuck Norris
Posty: 472
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shady »

Mój Papa Nurgle krzyczy że jego poddani są czarni u mnie i każe mi spoglądać na twoje dzieło abym stworzył chodź w 1/10 jak twoje !

Gratuluje świetna armia!! =D> =D> =D> =D>
Obrazek

Zapraszam do polubienia mojego profilu ;)
https://www.facebook.com/ZygiArtStudio/

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Dziękuję! Malarsko i modelarsko udali mi się znakomicie :) Niestety nie mogę się zebrać do ich ukończenia. Rozgrzebane nurglingi bezgłośnie płaczą w pudełkach.. :(

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

gervaz ... jak to się nie możesz zebrać! Nie mogę się doczekać co tam jeszcze masz w planie, a sądząc po tym co już zrobiłem to będzie gruuuubo :D
BRAWO =D>

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Wielkie brawa! Ta armia jest przepiękna. (I ten grzyb w środku :lol2: )

ODPOWIEDZ