Demony Nurgla - moja nowa armia (wpis rocznicowy)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Re: Demony Nurgla - moja nowa armia (bestia nurgla-grzyb)

Post autor: gervaz »

Myślałem o jakiejś turbo-jadowitej odmianie. Ale niestety kształt figurki jest ustalony, u sromotnikowego kapelusz jest spłaszczony. No i wyglądałby tak samo jak reszta armii. A tak od razu każdy wie, że mamy do czynienia z toksyną.

Durant -> Oczywiście, że figurka oblepiona reklamami wygląda gorzej. Ale za to jest tańsza!

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Wracam po przerwie do zgniłych demonów. Tym razem poznacie dwie toksyczne paskudy, uzupełniające kolejną trójkę bestii Nurgla. Pochodzą one ze znakomitego zestawu "Maggoth Lord". Bitsów ci w nim dostatek - i nie są to ostatnie modele, które powstaną w oparciu o to pudełko. Tymczasem - bestie:

Obrazek
photo share

Obrazek
image hosting sites

Obrazek
how to take a screenshot on a pc

Obrazek
image hosting over 5mb

Obrazek
host image

Obrazek
temporary image hosting

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Naprawdę świetnie to wyszło, jak na razie moim zdaniem najlepsze figsy w tej galerii. Jedyne co bym zasugerował to dodanie rdzy na metalowe elementy (da to fajny kontrast jeśli wyciągniesz rdzę aż to pomarańczowego) i może spróbuj pobawić się z klejem polimerowym (do robienia np strużek śliny). Powodzenia, czekam na następne :wink:

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Na tym ostatnim zdjęciu Bestii, jak byś zrobił zamiast przełyku takie wielkie oko, to było by to jeszcze bardziej przerażające ;)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Jakie słodziaki-przytulaki! :D
A tak serio, to dobra robota, wyglądają dużo lepiej niż bestie GW.

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

wind_sower pisze:Na tym ostatnim zdjęciu Bestii, jak byś zrobił zamiast przełyku takie wielkie oko, to było by to jeszcze bardziej przerażające ;)
O to dobry pomysł! Szkoda, że nie wpadłem na niego na etapie konwersji!
Naviedzony pisze:Jakie słodziaki-przytulaki! :D
A tak serio, to dobra robota, wyglądają dużo lepiej niż bestie GW.
Dziękuję :) Staram się jak mogę - na szczęście GW bardzo nisko ustawiła poprzeczkę. Co rusz różne firmy robią własne zamienniki - i każdy jeden wygląda lepiej.

Na razie bardziej wciągnąłem się w robienie i malowanie figurek do frostgrave'a, ale przygotowuję do niego coś, co by pasowało do moich demonów. Stay tuned ;)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Dziękuję :) Staram się jak mogę - na szczęście GW bardzo nisko ustawiła poprzeczkę. Co rusz różne firmy robią własne zamienniki - i każdy jeden wygląda lepiej.
Ale twoje są jednymi z lepszych. :) Szkoda, że nie konwertujesz armii Slaanesha, miałbym inspirację.

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Niestety - konwertować armię Slaanesha - to trzeba umieć. Zrobienie figurki atrakcyjnego ciała kobiecego (czy twarzy) to trudna sztuka, które nie zawsze udaje się zawodowym rzeźbiarzom. A co dopiero mi.
Krosty, bąble, zgnilizna - to łatwizna. Robią się same :)

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dziad »

Mi też bardzo podobają się te bestie , szczególnie ta pierwsza i to że ma formę "larwy".

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Dziś, po ponad miesiącu kiblowania w szafie demony Nurgal ruszyły w bój. I radziły sobie świetnie, tak dług, jak nie trzeba było wykazać się prędkością i manewrowaniem...
Natomiast znakomicie przełamały krasnoludzką linię obrony.

Obrazek
upload a picture

W drugiej bitwie - znów trafiły na krasnoludy. Generał pokładał całą nadzieję w swej twardej, stalowej armacie. Gdy ta przepadła, zrozumiał, że bitwa jest już przegrana.

Obrazek
adult image

W ostatniej bitwie legionom boga zarazy przyszło bronić tego oto obiektu - bramy do innego wymiaru.

Obrazek
image upload no compression

Niestety przeciwnik bał się stanąć do boju - i czym prędzej realizował cel scenariusza - czyli zburzenie bramy. A niezbyt szybkie demony nie zdążyły go powstrzymać.

Obrazek
photo hosting

Wszystkie bitwy miały miejsce podczas kampanii Szturm 10. Mam z niej bardzo pozytywne wrażenia, więcej napiszę w temacie dotyczącym tej imprezy. Jednak najmilszą jej częścią było dla mnie wygranie głosowania na najciekawszą (czytaj - najładniejszą, robiącą najlepsze wrażenie estetyczne) armię.
15 graczy nie mogło się mylić!

Obrazek
post images

Bardzo dziękuję Olkowi za organizację, a współgraczom - za uczestnictwo. :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Gratulacje - nie mogło być inaczej!

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Również gratuluję ! :)
Czekam na nowe przeróbki modeli w Twoim wykonaniu :)

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dziad »

Nie dziwię się że twoja armia uzyskała taką nagrodę :) na stole prezentuje się jeszcze bardziej imponująco ( szczególnie GUO który jest dużo większy niż myślałem ).

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Dziad Zbych - jak już byłeś, to trzeba było się przedstawić "to ja, Dziad Zbych z forum, jest pan moim największym wielbicielem!"
:)

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Dawno nie wrzucałem zdjęć nowych figurek - teraz pora nadrobić zaległości. Co prawda ostatnio mało uwagi poświęcałem demonom nurgla - w centrum moich zainteresowań był frostgrave i ludki do niego. Gdzieś tam bocznym torem, z doskoku - ale cierpliwie - powstawały nowe śmierdziele. Dziś zobaczycie część tych prac.
Przed wami większość z ostatniej 10tki plaguebearerów. Tym razem pozwoliłem sobie popuścić wodze fantazji prawdopodobieństwa - mam nadzieję, że z dobrym rezultatem. Więcej piechoty nurglowej już nie powstanie, przede mną jeszcze nurglingi, 3 drony (w tym jedna z heraldem - jak skleję, to nie omieszkam się nią pochwalić), herald na piechotę - i tworzenie armii powoli będzie się zbliżać do końca.

Tymczasem - plagusy:
Obrazek
photos upload

Jeśli to pamiętasz, to miałeś zajebiste dzieciństwo ;)

Obrazek
gifs upload

Obrazek
upload pictures online

Obrazek
free image uploader

Obrazek
image hosting services

Obrazek
how to do a screenshot on a pc

Obrazek
image hosting no account

Obrazek
upload foto

Obrazek
click image upload

Obrazek
post images

Obrazek
hosting image

Obrazek
photo sharing websites

Obrazek
image hosting 10mb limit

Obrazek
image hosting over 5mb

Obrazek
upload pics

Obrazek
photos upload

Obrazek
image upload no size limit

Gerratus
Warzywo
Posty: 10

Post autor: Gerratus »

O ile osobiście nie przepadam za demonami (krasnoludy ponad wszystko). Tak ci obrzydliwcy mimo, że jeszcze nie pomalowani wywarli na mnie ogromne wrażenie. Gratuluję wspaniale wyglądającej armii.

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Każdy inny - bardzo chaotycznie poprawnie ;] Gratulacje.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

JEST MOC !! Oto chodzi, więcej takiego plugastwa :). Czekam na fotki pomalowanych :D

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Jak skończę swoją bretkę, to też mi sie marzy armia z każdą figurką skonwertowaną :)

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Ostatnio post wrzuciłem około czterech miesięcy temu. Wracam do moich demonków-śmierdzionków. I powiem wam szczerze, że gdyby nie bieżący konkurs PMOTM, to temat zaróśł by kurzem, pleśnią i grzybnią. Ostatnimi bowiem czasy zainteresowałem się innymi systemami, dużo ciekawszymi niż WFB, 9thA, czy AoS. Niemniej jednak kategoria konkursowa skusiła mnie do odgrzebania archiwalnego i zarzuconego projektu.
Jest nim Herald Nurgla (przepraszam - Harbringer of Pestilence) na plgue dronie (czy jak tam się to robactwo nazywa w 9th Age). Kiedy czytałem podręcznik do demonów do 9th Age, taka opcja wydawała mi się wyjątkowo atrakcyjna - wreszcie bohater nurgla (tzn... pestilence) ma jakiś sens, coś komuś może zrobić, wspomóc oddział zwykłych plague dron. Ale musi być po nim widać, że nie jest to bynajmniej zwyklak. Stąd pomysł na niniejszą konwersję.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


picture share

A na końcu galerii zdjęcie, które zgłaszam do konkursu PMOTM LXIII - takie jak ostatnie, tylko zmniejszone:

Obrazek

ODPOWIEDZ