ROTTEN FACTORY MINIATURES

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ROTTEN FACTORY MINIATURES

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Ale leśne elfy ... one są uszaste i jedzą szyszki ... chociaż żeńskie elfy są całkiem spoko ;P.
Tak serio to do połowy maja będę kończył projekt figurkowy, który chce wystawić na INDIEGOGO. Tam raczej będzie chaos (od tzeentcha po khorna). Coś jednak się dla Was pojawi :) - po tym projekcie planuję małą serię (8 modeli) inspirowaną mitologią słowiańską i naszym bestiariuszem. Znając siebie pewnie przerodzi się to w 20 modeli, ale mam silne postanowienie, by się ograniczyć do 8 ;P. Może południca Wam nie podpasuje, ale dobrochoczy albo inny leszy już raczej tak ;). Przy tych modelach na prawdę chce się pobawić rzeźbą, więc mam nadzieję , że wyjdzie z tego coś ciekawego. Jak chcielibyście mi pomóc to podeślijcie jakieś fajnie concepty, albo przeróbki modeli na priv. Spojrzenie cudzymi oczyma zawsze pomaga w tworzeniu własnego konceptu :).

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Nurglowe świetnie Ci wychodzą, ale czekam na Khorna :evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

ROTTEN_FACTORY pisze:Tam raczej będzie chaos (od tzeentcha po khorna).
Slaanesh też? :)

Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 340

Post autor: Varulf »

A Babe Jagę zrobisz???

Awatar użytkownika
Ygritte
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128

Post autor: Ygritte »

Mitologia słowiańska?! TAK! Chcę! :D
Siedzę trochę w tych klimatach, więc chętnie pomogę :)
You know nothing Jon Snow...

Maluję na zlecenie w PERFECTLY PAINTED STUDIO
https://www.facebook.com/PerfectlyPaintedStudio/

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

@Bobson - prosze mi tu nie krzyczeć, to porządny wątek jest :P. Rzeźbię dwa modele, mam nadzieję, że przypadną Ci do gustu :).

@Naviedzony - też :D, ale na to mi więcej czasu schodzi. Pewnie jeszcze trochę minie zanim będę miał jakieś sensowne WIPy do pokazania.

@Varulf - TAK !! Już dawno chodzi za mną taki model. Chce go zrobić w trochę bardziej rottenowym klimacie. Myślałem nad bardzo starą paskudą z koszem, albo prującym się workiem na plecach. W środku mnóstwo noworodków, przy pasie też jakieś noworodki/kości/czaszki zwierząt i amulety. Do tego ciuch wzorowany na morawy Xw. i inne rzeczy pochodzące z mej bujnej wyobraźni:). Taka słodka bunia ;P.

@Ygritte - ja się Ciebie pytam gdzie ta pomalowana pokraka co to ją nabyłaś poprzez wymianę pieniężną na towar ;) ?! Spoko, ogólny zarys całego zestawu mam, ale tak jak pisałem pomoc zawsze się przyda. Jakieś linki z konceptami, albo jakiegoś artystę co tworzy w klimacie (tylko bez artystów pokroju Stryjeńskiej proszę :P ).

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Ooo, to ja też chcę!! I ja, i ja :D
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

ROTTEN_FACTORY pisze:@Naviedzony - też :D, ale na to mi więcej czasu schodzi. Pewnie jeszcze trochę minie zanim będę miał jakieś sensowne WIPy do pokazania.
Slaanesh jest najtrudniejszy. Najbardziej trzeba uważać na proporcje. Mocno trzeba się nastarać, że jednocześnie uchwycić piękno i jego mroczne, zdeprawowane oblicze. Trudna sztuka, powodzenia życzę. :P

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Również czekam na Khorna. Poszukuje fajnego modelu na Wrath Priesta, a to co upatrzyłem do tej pory nie mogę upolować w dobrej cenie :P Liczę na jakiegoś zaje-mordercę.

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

@Corunn - I ja ! ;P

@Naviedzony - Dzięki :). Masz rację, każdy "błąd" w rzeźbie od razu rzuca się w oczy. Postaram się by były do wyboru dwie panie od zboczuszka.

@Bela16 - Takiego pana teraz rzeźbię. Spasuje ? :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Modele świetne, jak zostaną ukończone to postanowię, którego kupić, bo teraz nie wiem czy środkowy czy po lewej (a na dwa raczej nie będę mógł sobie pozwolić, przynajmniej od razu :( ).

wojo1410
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186

Post autor: wojo1410 »

Środkowy zapowiada się najlepiej. Coraz lepsze te modele =D>
Większość postów piszę pod wpływem alkoholu i innych używek.

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

@bela16 - Myślę, że mogę coś na to poradzić ;). Modele będą częścią projektu na INDIEGOGO. Co do ceny jeszcze się zastanawiam, ale myślę, że będą tak z 20-25% niższe od tych sklepowej ;).

@wojo1410 - Dzięki! Cały czas coś tam dłubię i się uczę :)

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Jaki ten środkowy zajebi...:O Jak wrócę z wakacji o muszę w końcu skończyć figurki od Ciebie:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Czekam więc na kolejne zdjęcia i gotowe modele :D

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Ech, gdybym tylko znalazł dla nich jakieś zastosowanie... Podobają mi się te obładowane żelazem wielkoludy.

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

@Cookie Monster - super by było zobaczyć go pomalowanego przez Ciebie:)

@bela16 - wkrótce zobaczysz :). Całe 21 modeli ^^

@Martin von Carstein - dzięki i myślę, że prędzej czy później znajdziesz :). Trochę przejadł mi się "chaos" (ale nie do końca;P ), więc w planach będę miał skrobnąć parę modeli do innych armii :)

Dawno mnie tu nie było. Stęskniłem się:). Mam nadzieję , że za parę dni będę miał trochę więcej czasu i podzielę się z Wami konkretnymi pomysłami odnośnie kolejnego projektu :).

No i za niedługo będzie ruszać mój projekt crowdfunding'owy!

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Jak na razie skonczyłem od Ciebie robaka malować:D A kolega z dwiema głowami czeka na pigmenty;p
http://i1312.photobucket.com/albums/t53 ... w0s95l.jpg
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

@Cookie Monster - Spoko :). Jak będziesz miał więcej zdjęć to podeślij proszę!

Tymczasem:

Już niedługo ruszy mój projekt crowdfunding'owy na INDIEGOGO.
Będzie tam sporo modeli (również limitowanych) w przyjaznych cenach :).

https://rottenfactory.eu/blog/finished/

Obrazek

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Jeśli to nie tajemnica to mam pytnie:D Ten środkowy pan będzie tam dostępny? https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/ ... e=598CEF60
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

ODPOWIEDZ