Banda do Frostgrave i inne różności.

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Re: Banda do Frostgrave i inne różności.

Post autor: Kosa »

trochę tak jakbym przeniósł się w czasie. Ależ te figurki, malowanie i imiona (nawet historia im nie jest potrzebna, a w ogóle takowa jest? )tworzą niesamowity klimat.

Ale doczepiłbym się do chłopa z młotem Heinricha. Oczy jego, zamiast kropek na białku, kreska :) no chyba, że to zamierzony efekt wytrzeszczu gał :D

Pozdro!
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dziad »

Tak jak przedmówca bardzo podoba mi się lekko oldschoolowy styl tych figurek. Bardzo podoba mi się to jak skonwertowałeś demony.

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Kosa pisze:trochę tak jakbym przeniósł się w czasie. Ależ te figurki, malowanie i imiona (nawet historia im nie jest potrzebna, a w ogóle takowa jest? )tworzą niesamowity klimat.

Ale doczepiłbym się do chłopa z młotem Heinricha. Oczy jego, zamiast kropek na białku, kreska :) no chyba, że to zamierzony efekt wytrzeszczu gał :D

Pozdro!
Historia postaci zawiera się w imieniu, profesji i ksywce. Oczy Heinricha to niestety błąd w malowaniu. Okazało się, że dobrałem za mały pędzel do źrenic. Ale niestety tak już zostanie, został opsikany lakierem.

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Dawno nic nie dodawałem w tym wątku. Dziś więc: Gallowie do Hail Caesar:

Obrazekpictures upload

Obrazekhost images

Obrazekphoto hosting

Obrazekpic upload

Obrazekscreenshot windows


I na koniec obrazek spełniający wymaganie regulaminowe konkursu PMOTM LXV (jeśli chodzi o rozmiar zdjęcia). To właśnie zdjęcie zgłaszam do konkursu:

Obrazekfree image hosting

fekkk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: fekkk »

bardzo ładna horda =D> jest nawet Asterix i niedożywiony Obelix :wink:

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Rzeczywiście jakiś wychudzony XD. Fajnie widzieć, że nie tylko zgniłe plugastwa Ci w głowie siedzą ;). Podoba mi się ogólny klimat. Przypominają się stare sesje RPG :D

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Tym razem coś z zupełnie innej beczki. "Ogniem i mieczem" oraz oddział rajtarów w służbie szwedzkiej.

Obrazekforum image hosting
zdjęcie do konkursu PMOTM.


Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz. To skala 15 milimetrów. Taki ludek, gdy stoi na własnych stopach, sięga typowemu 28mmwemu do bioder. Ale malowanie ich to frajda.
A dziś gladiator:

Obrazekupload photos

Obrazekupload photos

Obrazekupload photos

Obrazekupload photos

i na koniec wersja mini na konkurs PMotM LXVII

Obrazekupload photos


Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Wygląda jakbyś ciągle jeszcze miał zapas najlepszej farbki w historii, czyli Hawk Turquise.

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Naviedzony - zgadłeś! Mam jeszcze prawie cały pojemniczek. Ale najlepsza farbka w historii to snakebite leather.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Szczęściarz! ;) Faktycznie, Snakebite Leather też jest gwiazdą wśród farbek. Moją pierwszą armią były Tomb Kings, więc i jednej i drugiej farbki schodziły szybko całe pojemniczki.

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Dawno nic nie wrzucałem, ale zbliża się koniec konkursu malarskiego, więc pora pokazać postępy w pracach. Cały czas pozostajemy w klimacie starożytności, ale tym razem przenosimy się do Iberii. Przed wami oddział scutarii - piechoty walczącej w zwartym szyku. Tym razem została ona spodstawkowana nową metodą - pojedyncze kwadraciki 20 na 20 mm ustaiwłem na blaszkach ułatwiających przesuwanie ich jako jeden oddział.

Oto wojownicy z krainy byków i maniany:

Obrazekphoto host

Obrazekphoto host

A to pojedyncze podstawki zbiorcze:

Obrazekphoto host

Obrazekphoto host

Obrazekphoto host

Obrazekphoto host

Obrazekphoto host

Obrazekphoto host

Obrazekphoto host

Obrazekphoto host

Obrazekphoto host

A ostatnie zdjęcie, to praca na konkurs PMOTM LXVIII (chyba pora przejść na numerację arabską) :

Obrazekphoto host

ODPOWIEDZ