Play Mini of the Month LXVII - Back to the Future!

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Play Mini of the Month LXVII - Back to the Future!

Post autor: wind_sower »

Witam Szanowne Użytkowniczki i Szanownych Użytkowników,

Back to the Future! - Witam wszystkich w 2017 roku. Niedługo minie rok, jak zająłem się PMOtM, ale nie zamierzam odpuszczać, więc zapraszam do kolejnej edycji zabawy.
Tematem tej edycji jest freestyle, ale bonus w postaci +3 głosów otrzymuje każda osoba, która zgłosi zdjęcie z modelem konkursowym oraz modelem, który został pomalowany jako pierwszy w karierze uczestnika (lub jeden z pierwszych). Oba modele mają się znajdować na jednym zdjęciu konkursowym. Pokażcie światu jaki progres zrobiliście w mazianiu figurek.

Uściślając:
Możecie wziąć udział wszystkim co zmalujecie w okresie od dzisiaj(31.01.17) do terminu zgłaszania prac(oczywiście zgodnie z ideą konkursu - malujemy dla siebie, nie komercyjnie), jednak jeśli spełnicie "zadanie poboczne" to dostaniecie na starcie 3 głosy ;)

Termin zgłaszania prac: 12.03.2017 godzina 23:59 NIEDZIELA

NAGRODY:

DLA ZDOBYWCY PIERWSZEGO MIEJSCA W LXVII EDYCJI KONKURSU PRZEWIDZIANE SĄ NAGRODY. Magazyn White Dwarf od sklepu GNOM oraz blister od firmy KROMLECH

Obrazek


Nagroda została ufundowana przez sklep GNOM http://www.gnom-sklep.pl/

Obrazek

Figurki zostały ufundowane przez KROMLECH http://bitsofwar.com/

Obrazek

Patronat medialny-klub Szybki Szpil z siedzibą ul. Dębowa 49 Katowice

Obrazek


Dla przypomnienia zasady konkursu:
-Każdy uczestnik może zgłosić dowolną ilość prac.
-Prace muszą być wykonane własnoręcznie (w sensie malowania).
-Klasycznie muszą być to modele do armii uczestnika, nie mogą być to modele malowane na zamówienie lub z przeznaczeniem na sprzedaż.
-Jak sugeruje nazwa konkursu prace muszę być wykonane w danym(bieżącym) miesiącu. Mogą być zaczęte wcześniej, aczkolwiek musi być w nie włożona praca w owym miesiącu.
-nie naginamy zasad, nie kombinujemy, bo ja się pitolić też nie będę.

Uwaga, obowiązuje ograniczenie wielkości zgłaszanych prac. Zdjęcie konkursowe nie może mieć więcej niż 800x900 pixeli(szerokość x wysokość).

Jak zgłaszamy prace:
Aby zgłosić pracę trzeba najpierw ja umieścić w swoim temacie galerii, lub stworzyć nowy temat. Musi być w poście jasno zaznaczone, co jest na konkurs, oraz określone, które zdjęcie jest konkursowym - zdjęcie do głosowania może być tylko jedno!
Następnie należy wysłać do mnie PM'kę na tym forum jako zgłoszenie. Wystarczy podać link do tematu z modelem z opisem, który to model.
Prace niezgłoszone nie będą brane pod uwagę [-X
W temacie PMki musi być uwzględniona nazwa i edycja konkursu(tzn. "PMotM LXVII" wystarczy).

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

wind_sower pisze: Tematem tej edycji jest freestyle, ale bonus w postaci +3 głosów otrzymuje każda osoba, która zgłosi zdjęcie z modelem konkursowym oraz modelem, który został pomalowany jako pierwszy w karierze uczestnika (lub jeden z pierwszych). Oba modele mają się znajdować na jednym zdjęciu konkursowym. Pokażcie światu jaki progres zrobiliście w mazianiu figurek.
Albo regres - bo moją pierwszą w 100% ukończoną figurą była tankietka z Play Mini of the Month LXIV - ale podejmuję wyzwanie :D

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Zmyłem farbę z mojej pierwszej figurki:(
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

wojo1410
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186

Post autor: wojo1410 »

Ja swoje pierwsze malowanie sprzedałem :( to był Nekromutant do Warzona malowany 5 farbkami i pędzelkiem obciętym (pochudzionym) nożyczkami z takiego do malowania na plastyce w szkole :( Ale znajdzie się coś bardzo starego na półeczce jeszcze. Niestety malowane już pędzelkiem Mac-Pol ale kupione długo, długo przed Warzonem 8)
Większość postów piszę pod wpływem alkoholu i innych używek.

Awatar użytkownika
Shady
Chuck Norris
Posty: 472
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shady »

Moje okropne saurusy (niestety nadal w mojej armii pol oku minelo od pomalowania a juz ich nienawidze wygladowo ) wiec podejme wyzwanie;)
Obrazek

Zapraszam do polubienia mojego profilu ;)
https://www.facebook.com/ZygiArtStudio/

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Sprzedałem swoje pierwsze figurki lata temu... I tak 3 punkty w plecy :(

wojo1410
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186

Post autor: wojo1410 »

gervaz pisze:Sprzedałem swoje pierwsze figurki lata temu... I tak 3 punkty w plecy :(
Mój "somsiad Janusz" za Harnasia pomaluje każdą figurkę tak, żeby wyglądała jak pierwsza pomalowana w życiu. Jest tylko jeden warunek, Harnasia trzeba mu dać przed robotą, bo na trzeźwo się za bardzo stara i może za dobrze wyjść :twisted:
Większość postów piszę pod wpływem alkoholu i innych używek.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Hej, bedzie następna odsłona pmotm?

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Będzie, bedzie. Moze w ten weekend uda się wystawić. Delegacje :(

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Pięknie. w tej edycji na bank wystartuję :>

ODPOWIEDZ