Krasnoludy i Ogry Slayera

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Krasnoludy i Ogry Slayera

Post autor: Slayer Zabójców »

Witam wszystkich forumowiczów którzy tutaj zaglądają aby nacieszyć oko i zaczerpnąć inspiracji dla swoich własnych projektów :)
Jeszcze za czasów szkolnych gdy Warhammer wciągnął mnie niczym bagno w swój piękny i ponury świat chciałem zrobić na tym swoją galerię gdzie mógłbym pokazywać swoje figurki na forum publicznym, później z nawet dla mnie niewyjaśnionych powodów chęć ta minęła, może był to brak czasu a może coś innego :) Teraz po wielu latach zbierania, malowania i oddawania innym do malowania moich figurek w końcu znalazłem czas i chęci, żeby uwiecznić moje modele na dosyć amatorskich zdjęciach... Jakość nie jest jakaś specjalna, oświetlenie jest co najwyżej kiepskie, ale mam nadzieję, że znajdzie się kilka osób które z chęcią zawieszą oko :) Okej koniec z paplaniną!

Na początek chciałbym zaprezentować wam Obrońców z Karak Kron :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Następnie Gildia inżynierów z Karak Kron:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Przez te 8 lat mojej Warhammerowej kariery udało mi się zebrać trochę modeli kochanych brodaczy i pomimo mojej głębokiej milości do górskiego ludu, był moment w którym stwierdziłem, że z wielką chęcią zacząłbym zbierać kolejną armię, różniącą się klimatem i stylem gry od Krasnoludów. Z racji, że nigdy nie przepadałem za złym i mrocznym Destruction, a praworządnych armii w moim gronie było aż nadto, wybór był bardzo prosty!

Ogrze Plemię "Gut Traders":

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jeżeli wam się podobało to zapraszam także na mój profil na forum 9th age Slayer Zabojcow >klik< :)
Ostatnio zmieniony 16 mar 2017, o 23:40 przez Slayer Zabójców, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Daję okejkę i śledzę temat. Mam nadzieję, że coś będzie się tutaj działo! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Oj też mam taką nadzieję... na razie na celowniku jest Thundertusk... ale to pomalutku, małymi kroczkami do celu :3
Obrazek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Uwielbiam zdjęcia całych pomalowanych armii! DObra robota!

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Dziękuje, chociaż większość modeli to nie moja robota, lecz takie kwiatuszki jak Stonehorn to moje dzieło(z którego swoją drogą jestem chyba najbardziej dumny ze wszystkich pomalowanych przeze mnie modeli :P)
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Świetna sprawa!

fekkk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: fekkk »

Twoje krasnale nie tylko cieszą oko, mnie zmotywowały żeby ponownie przysiąść nad swoimi. :wink:

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Tak jak obiecałem, po długiej przerwie od malowania w końcu zabrałem się za kolejny model, tym razem po 2 dniach walki z farbami i klejem udało mi się ukończyć tego Pana:
Obrazek

Może nie jest najpiękniejszy, ale mimo wszystko jest to w 100% moje dzieło! Stonehorn już nie będzie taki samotny :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Robi wrażenie!

Awatar użytkownika
hellsing
Chuck Norris
Posty: 557
Lokalizacja: Toruń

Post autor: hellsing »

Super bydlak =D>
Klub Gier Bitewnych Toruń https://www.facebook.com/Triclinum/
Blog https://miniaturepaintingstudio.blogspot.com/
Każdą moją prace publikuje na YouTubie https://youtube.com/channel/UC6DW9zlhA9 ... zFQ/videos
Facebook https://www.facebook.com/miniatureps/
Instagram https://www.instagram.com/miniaturepaintingstudio/
Szukam kogoś do współpracy przy malowaniu modeli Toruń i okolice

wojo1410
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186

Post autor: wojo1410 »

Imponujące =D>
Ja bym go ze dwa miechy męczył, a dodatkowo przeszedł bym pewno w tym czasie k3 depresji i k6 cichych dni w związku.
Dlaczego ja tak wolno maluję?
Większość postów piszę pod wpływem alkoholu i innych używek.

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Zdjęcia armii imponujące =D> . Nowy bydlaczek też daje radę. Jakiś kolejny model w planie ? :)

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Dziękuję za pozytywne opinie, bardzo się cieszę z tego powodu :) Ogólnie na ten moment nie mam żadnego pomysłu, tak naprawdę Thundertusk to był jedyny model którego mi naprawdę brakowało w mojej armii, od dawna chciałem go włączyć do plemienia moich grubasków, lecz nie miałem na to weny czy zapału... na szczęście nareszcie mi się to udało, na ten moment nie mam niczego w planach :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Tym razem kolej na coś tłustego... i to dosłownie :) Najtłustszy z tłustych!

Obrazek

Populacja Ogrów rośnie! Sam jestem ciekaw co lub kto będzie następny :)
Obrazek

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Fajny pomalowany grubas:D. Walnij mu kilka zdjęć w dzień i wrzuć:)

ODPOWIEDZ