vocal - 24.12 - Galrauch, smok chaosu

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
MorgotH
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130
Lokalizacja: War-saw

Post autor: MorgotH »

Baaaardzo ładne malunki :)
Szwentas pisze: Właśnie zauważyłem że statek he ma wiatr od boku a żagle jak by miał od tyłu :shock:
zwróć uwagę na kształt górnych rei przy każdym żaglu :roll:

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

cieszę się że się podobają, sporo roboty choć nie dla siebie jeszcze i sporo niedoróbek jest i tak (za dużo detali żeby się skupić na wszystkich i zmieścić w sensownym czasie:/). a do sensu żagli mam też delikatne zastrzeżenia, spróbowałem zrobić olinowanie do żagli i stwierdziłem że ksztalt żagli się do tego nie nadaje bo liny trafialyby w dziwne miejsca.. najczęściej poza statkami:P

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Vocal Ty to wszystko sam pomalowałeś :shock: Noooo stary rządzisz na rewirach normalnie, świetna robota =D>
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

sam, ale żona była totalnie pissed of:D 2 weekendy i codziennie 2-3h z głowy czyli zero czasu na cokolwiek innego jak się pracuje normalnie...
taki eksperyment;]

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Nie wiem, co jest warte większego podziwu - poziom malowania, czy czas... Mimo wszystko, biorąc pod uwagę konstrukcję tych figurek, wyrobiłeś się błyskawicznie - i z bardzo dobrym rezultatem. Gratulacje!

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Swietny czas - tyle tego pomalowałeś i to na takim poziomie. Szacun i gratki. Grać czymś takim to przyjemność ;)

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Robi duże wrażenie =D>
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jest co oglądać - piękne są =D> =D> =D> .

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

zawaliste!

czy te okręty to związane jakoś z wfb ??
]arrrr

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Nie do końca - z GW bardziej - to statki do nowej planszówki Dread Fleet.

Swoją drogą zajebiaszcze malowanie :)
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
MorgotH
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130
Lokalizacja: War-saw

Post autor: MorgotH »

vocal pisze:cieszę się że się podobają, sporo roboty choć nie dla siebie jeszcze i sporo niedoróbek jest i tak (za dużo detali żeby się skupić na wszystkich i zmieścić w sensownym czasie:/). a do sensu żagli mam też delikatne zastrzeżenia, spróbowałem zrobić olinowanie do żagli i stwierdziłem że ksztalt żagli się do tego nie nadaje bo liny trafialyby w dziwne miejsca.. najczęściej poza statkami:P
w ogóle ten elficki okręt jest jakiś nie tego- wieże (WIEŻE!) zamiast masztów to moim zdaniem niepotrzebne przegięcie psujące efekt pięknego swoją drogą modelu

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

no ja ogólnie nie mam dużych zastrzeżeń do okręcików, to wszystko detale i klimatem i tak niszczą;] najlepszy fluff ma mysi okręt, polecam każdemu przeczytać;] ogólnie jak ktoś lubi malować to bardzo polecam dreadfleeta, kupa radości i nowe wyzwania techniczno-malarskie.
dzięki wszystkim za zaglądnięcie i komentowanie fotek. teraz pora zabrać się za własną flotę i coś w międzyczasie;]

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

jamakot pisze:
czy te okręty to związane jakoś z wfb ??
Jak najbardziej! Akcja gry dzieje się w świecie warhammera. Mamy Grand Alliance różnych piratów i korsarzy oraz tytułową Dreadfleet, a w skład tych flot wchodzą okręty, które można z grubsza przypisać do ras i krain znanych z wfb (Heldenhammer miał być flagowym okrętem Arch Lectora z Imperium, ale pewien zuchwały korsarz zakosił mu go spod nosa; mamy też statek dla High Elfów, Kraśków, Skavenów, Tomb Kingów, Chaos Dwarfów i Wampirów, oraz kilka "bezfrakcyjnych" tudzież nie mających odpowiedników w oficjalnych armiach). Tak więc związek z WFB jest bardzo silny :wink:
A co do malowania- gratuluję, świetny efekt w doskonałym czasie. Ja właśnie męczę jednego Dreadfleeta do pracy, ale daleko mi jeszcze do końca, a to, co jużpomalowałem, nie może się równać z Twoimi dziełami =D>
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Lechu szacun. Zajefajna flotka do Dreadfleeta

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

swoją mam nadzieję zrobić lepiej ale to już na pewno nie zabierze mi 2 tygodni:P na razie skrobanie czyli dobre 3h marnowania czasu...

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Bayard pisze:oraz kilka "bezfrakcyjnych" tudzież nie mających odpowiedników w oficjalnych armiach). Tak więc związek z WFB jest bardzo silny :wink:
A co do malowania- gratuluję, świetny efekt w doskonałym czasie. Ja właśnie męczę jednego Dreadfleeta do pracy, ale daleko mi jeszcze do końca, a to, co jużpomalowałem, nie może się równać z Twoimi dziełami =D>
Z tego co wiem to wszystkie odpowiadają frakcjom z WFB - po prostu nie wszystkie możliwe frakcje są przelane na AB. Ogólnie tylko dwa statki (z dobrych) są stricte statkami z Sartosy służacymi Haldenhammerowi.... Czyli jakby nie patrzeć - Imperium ma 1 statek a 2 ma Tilea spośród wszystkich dobrych...
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

no to zacząłem malować swojego dreadfleeta... a skończyłem jako malowanie zlecenia:P
są na ciut wyższym poziomie niż poprzednie, szczególnie żagle czego niestety nie widać za dobrze na zdjęciach, spróbuję w innym świetle z nimi jeszcze bo tła żagli są robione aerografem i mają fajne przejścia i głębię:/ najlepiej wyglądają HE i wampirze, na czerwonym całkiem znika na zdjęciach...
ogólnie to podobna kolorystyka do poprzedniego fleeta, nie chciałem wiele odbiegać jak już miałem schemat wypracowany:P więc szału nowości nie będzie;]
oto efekty:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a tu link do większej ilości fotek:

https://picasaweb.google.com/vocart/Dre ... -9WH7-ekTg#

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

No i juz wiadomo gdzie wsiaknal Lechu na kilka tygodni :D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Są - jak by to powiedzieć - śliczne :D . Aczkolwiek ciężko zobaczyć przejścia na żaglach... Nie wiadomo, co przejście, a co robi światło...

ODPOWIEDZ