Warsztat Brodatego Orka - ekonomiczne malowanie

tylko związane z naszym hobby: pomaluję, skonwertuję, dam do pomalowania, dam do skonwertowania itp.

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Seba
Plankton
Posty: 3

Warsztat Brodatego Orka - ekonomiczne malowanie

Post autor: Seba »

Witam!

Cała sterta ofert, ale skoro są, znaczy to, że jest co robić:D Także i ja chętnie zaproponuje swoje usługi malarskie. Jeśli ktoś zabłądzi tutaj to zapraszam. Preferuje jasne sytuacje, targowanie się i luźne terminy:D

Dużo Tanio i Ekonomicznie! Czyli malowanie dla graczy, którym zależy na szybkim pomazianiu modeli i graniu. Najlepiej tak, żeby zostało trochę kasy na drugą armię;) Jeśli pasujesz to mojego modelu klienta pisz śmiało PW.

Na tą chwilę oferuje tylko jeden poziom malowania, niestety nie mam czasu na nadmierne doktoryzowania się nad każdym modelem. Na dzień dzisiejszym proponuje staranne nałożenie kolorków podstawowych i wash, do tego prosta podstawka i szczypta mojego talentu. Tak powstaje cudowne ekonomiczne machanie pędzlem.
Modele prezentują się godnie na stole, można tym swobodnie wywijać bez żadnego wstydu. A i droga do wypieszczenia modeli nie jest zamknięta. Gdy z czasem uznacie, że trzeba je podkręcić można ja łatwo podrasować.

Zawsze staram się oddawać modele jak najszybciej. W końcu to wszystko dla obopólnej korzyści.
Moce przerobowe są spore, aktualnie nawet do 100 modeli piechoty miesięcznie. Chociaż wszystko zależy od masy czynników i trzeba pamiętać, że to tylko hobby, a nie moje główne źródło dochodu. Także każde zlecenie traktuje indywidualnie, zawsze idzie się jakoś dogadać. Za mega napiętymi terminami nie przepadam, bo zazwyczaj na nadmiar wolnego czasu nie narzekam, ale za odpowiednią cenę kto wie:D


Jak to może wyglądać możecie zobaczyć na moim blogu, póki co sporo zielonoskórych. Czekam na więcej, mogę pomalować wszystko.

Mój BLOG - a w nim wszystkie moje prace - Zapraszam


=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Ostatnio zmieniony 26 gru 2016, o 18:13 przez Seba, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
Marr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: Marr »

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy :D Świetny kontakt (nawet nie nadążam z odpisywaniem :P wszystko porządnie obfotografowane i wrzucone na bloga. Tempo pracy jak dla mnie super. No i oczywiście finalny efekt =D> =D> =D> bardzo polecam, 2 zamówionka mam już machnięte, 3 zaraz będzie w drodze do kolegi ;)

Mohort88
Wałkarz
Posty: 98

Post autor: Mohort88 »

Polecam. Szybko, solidnie, w dobrej cenie.
x

Mohort88
Wałkarz
Posty: 98

Post autor: Mohort88 »

Ponownie polecam. Szybko, solidnie, w dobrej cenie.
x

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

Malarz Sebastian maluje równo, porządnie i nie na skróty. Pomalował mi orki za pizdyliard punktów i nie wziol za to ani funta, wolał złotówki. Taki jestem zadowolony że dam mu resztę armii które mam żeby i je pomalował więc nie dawajcie mu zleceń bo on zajęty jest okrutnie.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Marr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: Marr »

Jak to? Mi obiecał że dla mnie zawsze znajdzie miejsce na stole malarskim :D chciałbym nie polecić żeby mógł malować tylko dla mnie :twisted: ale kolega robi naprawdę dobrą robotę =D> i mu się polecenie należy 8) a ci co się boją o transport swoich pomalowanych modeli to niech się nie boją :wink: wszystko super pancernie zapakowane. Dzięki!

Szajbus
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: Szajbus »

Domki do Mordheim dostałem, porządne i schludne. Polecam

ODPOWIEDZ