WOCH vs O&G 15K na stronę

Niekulawy język oraz zdjęcia mile widziane!

Moderator: RedScorpion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Re: WOCH vs O&G 15K na stronę

Post autor: GrimgorIronhide »

Carlos dostał bana ? Za co ? :shock:
Ja wiem, że na tym forum panuje adminofaszyzm tym większy im wyżej się scrolluje, ale żeby banować naczelnego wrzucacza raportów z gigabitew ?

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

nie wiem... chyba za jakieś przewałki przy handlu pacynami...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

Za kradzież i to grubych PLN. Teraz nie wiem czy to 4 czy 6 tysięcy. Pozbierał od nas kasę za modele, zamówił u pewnego użytkownika dostał modele nie zapłacił za nie i nie wysłał tym co zamówili. Opchal na lewo i zostawił sobie co do wochu. Z tego co wiem spłaca już ale ilu jest nabitych w butelkę on sam tylko wie.
Obrazek

Kerwantes
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: Kerwantes »

Hehe najłatwiej jest kogoś objeżdżać kiedy nie może odpowiedzieć :wink:
Zdaje się że to jest wątek użytkownika Wallace, a Wy mu go rozwaliliście jakimiś pierdołami.

Swoją drogą świetna bitewka, wszystko pomalowane, szacuneczek. Oby więcej takich raportów bo aż się chce usiąść i malować figsy =D>

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

To jest dział Raporty Bitewne. Sprawa Karlita toczyła się w innym dziale. Każdy następny post niezgodny z tematem będę wycinał bez ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Khelthrai
Chuck Norris
Posty: 552

Post autor: Khelthrai »

Piękna bitwa, armie cieszą oko :D
Zapraszam do Lublina, na taką duża bitwe, z armii Malekitha :twisted:

wallace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Wawa

Post autor: wallace »

Widzę, że zamiast omawiania bitwy co poniektórzy skoncentrowali się na innych najwyraźniej bardziej ciekawych wątkach 8)

Niestety nie uda mi się dokończyć opisu w tym miesiącu, bo przed urlopem miałem szał w robocie, a teraz zasłużony odpoczynek. Więc niestety musicie poczekać na koniec przynajmniej jeszcze 3 tygodnie :mrgreen:

ODPOWIEDZ