Współpraca z IronKingdoms

O dwóch takich, co są z Privateera.
ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Współpraca z IronKingdoms

Post autor: Tomash »

Heloł,

z racji umiarkowanej ruchliwości na tym podforum oraz naszych niezłych stosunków z "Krzyśkiem od IronKingdoms", wkrótce zawiążamy z http://ironkingdoms.pl współpracę na zasadach podobnych co z Glorią Victis (wh40k.pl). Czyli - to forum wypadnie i na jego miejsce postawi się link do IronKingdoms, natomiast na IK pojawi się link do nas jako największego forum Battla i innych fajnych bitewniaków :)

Pozostaje mi tylko zachęcić do rejestrowania się na tamtym forum - naprawdę w temacie WM&H jest prze-mocne.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Niechwaląc się to ja wymyśliłem
Rozpiera mnie duma XD
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
olekkkkk
Wałkarz
Posty: 81
Lokalizacja: Ad Astra Zielona Góra

Post autor: olekkkkk »

Tylko nie pęknij :wink:

dz0dz0
Warzywo
Posty: 12

Post autor: dz0dz0 »

Tomash pisze:Heloł,

(...) http://ironkingdoms.pl (...)

Pozostaje mi tylko zachęcić do rejestrowania się na tamtym forum - naprawdę w temacie WM&H jest prze-mocne.
wie ktoś, czy to forum zmieniło adres lub umarło? chętnie poczytałbym o hordach więcej...

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Właściciel miał zwinąć serwis i chyba to zrobił :(

Ktoś zna jakieś dobre polskie forum WH&H czy po prostu startujemy z naszym na BP?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl


dz0dz0
Warzywo
Posty: 12

Post autor: dz0dz0 »


dzisiaj je znalazlem, jest troche ciekawych informacji i samo forum wyglada na dość żwawe. Logging in :]

ODPOWIEDZ