Kohezja

Fantasy skirmish ze stajni Reapera.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Kohezja

Post autor: Nilgar »

Jak ostatecznie ustaliliście? Po śmierci dowódcy część oddziału nie znajdująca się w kohezji (czyli więcej niż dwa cale od największej, wzajemny dwucalowy dystans, części oddziału) rzucają co aktywację na Dyscplinę czy nie?
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nic nie ma do ustalania, akurat tutaj zasady są dość jasne. Zarówno w oryginalnym podręczniku, jak i w tłumaczeniu.

Nie ma żadnego testu dyscypliny.

Ostatni model z oddziału, jako "All Alone", dostaje automatycznego niezdejmowalnego szejka (no chyba, że zostanie przegrupowany do innego oddziału).
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Czyli mnie zwałowały krasnoludki jedne... :?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nameless
Wałkarz
Posty: 70

Post autor: Nameless »

a nie mogly sie te krasnoludki po prostu pomylic w interpretacji przepisow?

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

to chyba zbyta łagodne określenie krasnoludzkiego "zachowywania się" przy stole :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nameless
Wałkarz
Posty: 70

Post autor: Nameless »

nie wiem Przemku, nie widzialem sytuacji. po prostu nie lubie takiego bezposredniego rzucania oskarzen bez dopuszczenia innej mozliwosci.
Byc moze nie odczytalem dobrze twojej intencji, ale dla mnie twoj post byl dosc jednoznaczny.

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

to może zbyt poważnie podchodzisz do tego co ja traktuję z przymrużeniem obydwu ocząt, albo niepotrzebnie przypisujesz mi zbyt poważne podejście - to tylko gra, o wciąż nie zawsze jasnych regułach w końcu :wink: moja wina zresztą, bo zawsze zakładam, że przeciwnik lepiej ode mnie zna reguły i wolę się koncentrować na czerpaniu przyjemności z rozgrywki...
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nameless
Wałkarz
Posty: 70

Post autor: Nameless »

a gdziez ja pisalem o podejsciu do gry? pisalem tylko o rzucaniu oskarzen.
tak brzmial twoj post, przepraszam, jesli zle go odczytalem. wystarczylo dac emotikonke ";)" zamiast ":?" zeby mi ulatwic odczytanie intencji :lol:

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Nameless, ja niewiele rzeczy w życiu traktuję poważnie 8) ale masz rację, że w emotikonach jestem zbyt oszczędny :) za to krasnoludki podchodzą do wszystkiego z tak śmiertelną powagą, że trochę luzu im nie zaszkodzi :wink:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Metalwalker
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Wilcza Jama, Tarchomin

Post autor: Metalwalker »

WWWWWWWWWWRRRRRRRRRRRRRRRRYYYYYYYYYYYYYYY------GDZIEM MÓJ TOPURRRRRRRR---GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGRRRYYYY --mordujjjjjjjjjjj

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

a nie mówiłem?! :shock:
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nilgar pisze:Czyli mnie zwałowały krasnoludki jedne... :?
Zacznij się przyzwyczajać, albo... zacznij czytać podręcznik ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

ODPOWIEDZ