Dyskusje na temat regulaminu

Moderator: lith

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

male bitwy maj swoja specyfike i swoj wlasny klimat (wieksza losowosc rozgrywki niz w grach na duze pkt)..dlatego co jakis czas lubie taka rozegrac..a najlepiej to juz 2-3 pod rząd.
Obrazek

Awatar użytkownika
pelcu
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Z Zadupia

Post autor: pelcu »

Chłopaki nie bierzcie do siebie. Akurat wiem jakie rozpy zwykle wystawiacie na turniejach. Złośliwości w nich nie ma. Ja także wolę jedną konkertną bitwę, bo czasu na WFB nie mam za wiele. Ale kombinowanie z dwoma wyżylowanymi rozpiskami z dwuch armii chyba mooże mi się nie podobać... Nie zmienia to faktu, że jak przyjdzie zagrać to i tak zagram, bo sloganowo "I love this game..."

pace ;)
PS. właśnie w tajemnicy przed moją Panią zmajstowalem rozpiskę na 1200... nawet nie wie jak się nagram w najbliższych miesiącach ... ;-)
pzdr.
W pn mam urlop może Ktoś się pisze na w miare łatwe punkty - gdziekolwiek?

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Te progi procentowe jakies takie nieczytlne sa. Moze wygodniej bedzie po prostu napisac, jaka roznica małych pkt daje jaki konkretnie wynik?
Dla rozp na 2250 latwiej chyba okreslic wynik bitwy patrzac w taki spis:

0-450 - REMIS
451-900 - MAŁE ZWYCIĘSTWO
901-1350 - ZWYCIĘSTWO
1351-1800 - DUŻE ZWYCIESTWO
1801+ - MASAKRA

A to chyba to samo, nie?
Obrazek

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Ok, moge to dorzucic. A tak BTW. to cos malo gracie :P

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Ej, widze ze duzo osob sobie zmienia rozpy... To tak mozna? Myslalem, ze cala lige sie gra jedna rozpiska... :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Bugi
Warzywo
Posty: 18

Post autor: Bugi »

Nie wiem czy mozna, ale mi pasuje. Tak by bylo nudno... w sumie dla mnie jest to ok poki rozpy na najblizsza bitwe z obu stron sa zamieszczona na pare dni wczesniej i sa to te ktore beda grane... Zeby nie bylo zdziwienia :D

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Nie, nie zmieniajcie prosze rozpisek. Mozecie sie umawiac z przeciwnikiem, ze gracie na inne, ale na jedna bitwe. Challange gracie pierwsza wrzucona. Jezeli przeciwnik nie chce sie zgodzic na bitwe z inna rozpiska to tez musicie grac ta pierwsza. A postaram sie pogadac z Szafa, zeby np. na bazyliszku zrobic "polsezonowe" rozliczenie ligi i wtedy bedzie mozna zmienic swoje glowne rozpiski. Ogolnie plan jest taki, zeby ta liga trwala sobie pare lat, a co jakis czas (pol roku? 4 miesiace?), robic przeliczenie, ze zmiana rozpisek, moze wreczeniem jakis symbolicznych nagrod i utworzeniem hall of fame.
Jeszcze raz co do rozpisek, to pamietajcie, ze nie musicie grac na te ligowe. Ba nie musicie grac nawet ta armia ;) To sa tylko rozpiski "podstawowe", zeby nie bylo oskarzen o ustawianie sie pod przeciwnika. Zachecam tez, do podawania wynikow bitew z turnieji do ligi warszawskiej.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

ja zmienlem swoja rozpiske.
ale robilem to z czystym sumieniem gdyz nie rozegralem jeszcze ani jednej bitwy ligowej. (zmiany wynikly z burzliwej dyskusji z Lithem :) )

Jak gra sie ze znajomymi i ma sie do nich zaufanie to i tak mozna grac dowolnymi rozpiskami - te tutaj to zabezpieczenie dla tych co to sa nieufni ;-)
Obrazek

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Na ta chwile ranking wyglada tak, ale bedzie zweryfikowany, poniewaz wkradl sie blad w liczenie punktow. Coz, przepraszam, dopiero testujemy ten system. Ale miejsca w rankingu pozostana te same, prawdopodobnie bedziecie mieli troche wyzsze rankingi ;)
Edit: Juz chyba ok. Podsumowujac dzisiejszy update, to zweryfikowalem punkty Kolaty, ktory ma ich o 2 mniej, Bless ma wyrazna przewage nad konkurentami. Lires i Shino mimo 5ciu bitew nie sa w rankingu, obydwu przeszkodzily w tym masakry. Liresowi ta od Crusa, a Shino zagoscil na chwile w rankingu po czym dostal masakre od Jacka. Coz, przy niskich rankingach nie mozna sobie pozwalac na takie rzeczy :twisted:

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Napisze wyraznie - zmienianie zgloszonych rozpisek - nie.
Granie na dowolne rozpy i dowolne punkty z dowolnym przeciwnikiem - tak o ile sie dogadacie.
Po co sa zgloszone rozpy? Do wyzwan i ew. grania z nieznajomym/grania bitew w stylu "turniejowym".

ODPOWIEDZ