Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Re: Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Post autor: Janus »

Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Mamy już październik a wtyczki zmniejszającej foty jak nie było, tak nie ma :wink: :( :evil:
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

podpis usunięto z powodu złamania prawa
Dla wiadomości Yodokuno i innych adminów na przyszłość - pliki do army buildera może robić każdy i jest to darmowe, tak że nie złamałem żadnego prawa... :roll:
Możnaby się zapoznać z tematem tego programu zanim coś takiego się komuś zarzuci...
Firma sprzedaje goły program, w którym jest możliwość robienia plików - te pliki robi każdy kto chce - to właśnie robiłem ja - także chyba mój podpis może wrócić. Nie udostępniam pirackich wersji programu.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

No co wy powariowaliście. Oddajcie Debelialowi podpis z najważniejszym plikiem świata. Kto będzie to robił jak się wkurzy ? :shock: #-o
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

wow, a w jaki sposób pliczek do ab łamał prawo? :shock: (chyba, że pojawiło się tam coś innego)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Miałem tylko link do najnowszego pliku do AB.
Czekam, mam nadzieję że sytuacja zostanie wkrótce wyjaśniona. Ogólnie mam szczęście, że w ogóle mogę cokolwiek napisać, tylko dzięki "dobrej woli" admina nie dostałem natychmiastowego bana a jedynie ostrzeżenie...

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8784
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Też jestem ciekaw co złego jest w robieniu plików na darmowym programie i udostępnieniu ich za darmo społeczności...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

+1

<pikieta>
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

No to już jest jawne przegięcie pały.... #-o . Czytaliście w ogóle regulamin firmy LoneWolf która wyprodukowała AB? KAŻDY MOŻE NAPISAĆ SWOJEGO WŁASNEGO MODA NA AB.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Deliberitus śpi, Polska reprezentacja w końcu coś wygrała, więc administracji się nudzi...
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Sprawa wyjaśniona i zamknięta.

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

Najważniejszy podpis powrócił!
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 563

Post autor: Cylindryk »

Ciekawe, który admin chciał być mądrzejszy od prawa...

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

Proponuję by w regulaminie działu handel i tematach w odpowiednich podforach dodać wpis o tym że przy chęci sprzedaży czegokolwiek, należy od razu podawać ceny. Ułatwi i przyśpieszy to komunikację. Jest to sposób sprawdzony na wielu forach gdzie dochodzi do handlu.
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

A potem pod postem sprzedającego poleci lawina komentarzy, że za drogo. Zapis o wymogu podania cen miałby IMO rację bytu, gdyby przy okazji został wprowadzony zakaz komentarzy w temacie sprzedającego, tak jak jest to rozwiązane na Gloria Victis.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

To byłoby rozsądne rozwiązanie.
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Awatar użytkownika
ShadorVD
Wałkarz
Posty: 91
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ShadorVD »

To jest częste rozwiązanie na forach które mają dział trade board.

Jak ktoś ma ochotę wystawić za 2000 jedną figsę to niech wystawia, jego wola. Jak ktoś będzie miał ochotę to kupić to też jego wola.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Zdecydowanie popieram - jak ktoś chce cos sprzedać, to powinien podać cenę i tyle. Działalność w postaci - "oferty z cenami na pw proszę" uważam za kompletnie pozbawioną sensu. Dlatego też nigdy na takie ogłoszenia nie odpowiadam.

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

smiejagreg pisze:Zdecydowanie popieram - jak ktoś chce cos sprzedać, to powinien podać cenę i tyle. Działalność w postaci - "oferty z cenami na pw proszę" uważam za kompletnie pozbawioną sensu. Dlatego też nigdy na takie ogłoszenia nie odpowiadam.
A właśnie używam takiej formułki i nie uważam, żeby była pozbawiona sensu. Zbyt wiele razy widziałem jak potencjalni kontrahenci rozbijali sprzedającemu temat swoimi komentarzami. Dzięki temu mogłem z zainteresowanymi osobami prowadzić spokojne i rzeczowe negocjacje via PM. I tak jak pisałem w odpowiedzi do Świętego - jeśli zostanie wprowadzony wymóg podania cen, to koniecznie z zakazem komentowania tego przez kupujących.
Lest we forget:
Obrazek

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

ale podanie ceny daje od razu przewagę kupującemu, bo zna pierwszą cenę sprzedawcy :)
negocjacje to negocjacje, po co w to ingerowac
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

ODPOWIEDZ