Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Re: Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Post autor: Heretic »

Temat zamknąłem, więc nie widziałem powodu do przenosin.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

:mrgreen:
Mamy już rok 2015, więc znów zwracam się uprzejmie z prośbą do naszej szanownej choć ciut leniwej administracji, o wgranie WTYCZKI ZMNIEJSZAJĄCEJ ZDJĘCIA. ( [-o< )
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Matis pisze::mrgreen:
Mamy już rok 2015, więc znów zwracam się uprzejmie z prośbą do naszej szanownej choć ciut leniwej administracji, o wgranie WTYCZKI ZMNIEJSZAJĄCEJ ZDJĘCIA. ( [-o< )
Rób jak w Shawshank Redemption i pisz jeden post tygodniowo. Przez 2 lata... :roll:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Matis pisze::mrgreen:
Mamy już rok 2015, więc znów zwracam się uprzejmie z prośbą do naszej szanownej choć ciut leniwej administracji, o wgranie WTYCZKI ZMNIEJSZAJĄCEJ ZDJĘCIA. ( [-o< )
Wypraszam sobie, od stricte technicznych rzeczy jest Tomash pisz do niego. Jak nie odpisuje to pisz dalej, kiedys zareaguje.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Dobra, będę do niego pisał tak długo, dopóki mnie nie zablokuje lub nie zbanuje :roll: Bo plan jest prosty i niedopracowany :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 22 sty 2015, o 20:32 przez Matis, łącznie zmieniany 1 raz.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Matis pisze:Dobra, będę do niego pisał tak długo, do puki mnie nie zablokuje lub nie zbanuje :roll: Bo plan jest prosty i niedopracowany :mrgreen:
Do kuźwa czego ??? :shock:
http://sjp.pwn.pl/sjp/dopoki;2453491.html
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Grolshek zawsze na posterunku, poprawione.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Chciałbym zwrócić uwagę na lukę w regulaminie :
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na łamach Forum Border Princes treści:
a. sprzecznych z prawem
b. wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz na tle orientacji seksualnej
c. obscenicznych, jeśli nie mają formy sztuki
d. propagujących bezprawną przemoc.
e. o takiej samej zawartości w wielu tematach zwanej potocznie spamem
również :
5.3 Administracja nie pochwala umieszczania w podpisach treści niezwiązanych z tematyką forum, zwłaszcza treści o charakterze manifestacji poglądów i sympatii politycznych, oraz zastrzega sobie prawo do usuwania takich treści z podpisów.
Wg. regulaminu w kształcie obecnym, w moim rozumowaniu, panowie tacy jak ten użytkownik : http://forum.wfb-pol.org/memberlist.php ... ile&u=7480 nie łamią zasad? Wartałoby rozszerzyć punkt 5.3 do awatarów i tępić takie kwiatki.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Można by dać opcje moderowania własnego tematu w dziale rozpisek. Przykład, mój temat. Od 3 strony już nie ma żadnego postu na serio, ani z mojej ani ze strony ludzi, a chciałem poważnej dyskusji. Trollować sam lubię i jak doszedłem do wniosku, że na poważnie to tam już nic nie będzie sam zacząłem miło spędzać czas, ale wydaje mi się, że przez to nikt nie zakłada poważnego tematu na BP z rozpiskami.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

od tego masz moda działu i guzik: zgłoś
A moderowanie swojego tematu zacznij od wykasowania wulgaryzmów
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Przeczytaj ten dział jeszcze raz. Zwróć uwagę na daty postów i odpowiedz sobie na pytanie czy byłbyś sam w stanie wymoderować kilka tematów na raz. A tak zrzucisz tą odpowiedzialność na tworzącego dział, bo on w końcu chce, żeby dyskusja się trzymała rozpiski a nie na przykład 4x20 Drie wolfów przez 3 strony tematu i wie najlepiej co należy moderować. W aktualnej formie, nie ma sensu wrzucać swoich rozpisek do przemyślenia przez graczy, bo zostaniesz zatrollowany. Każdy wrzuca swoją rozpę na klubowe forum/podforum żeby była tajna do najbliższego turnieju (nie każdemu na tym zależy) i żeby podtrzymać konstruktywne wypowiedzi.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

umiesz znalezc guzik zgloś?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Umiem, ale nie działa. Czekam 2 dzień, a zdążyła już dojść kolejna strona tematu. W ten sposób nie wyeliminuje trollingu. Czekam na kolejny twój świetny pomysł.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

napisz do moda
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

1. Guzik "zgłoś" istotnie nie działa. Nigdy nie działał. Nie znam się na tym, nie jestem informatykiem

2. Moroka w tej formie już raz edytowałam. Widzę, że przywrócił sobie wszystko, więc dostaje żółtą kartkę.

3. Że jak ma to być z tymi rozpami? Bo, wybaczcie, nie kumam
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Yudokuno pisze:3. Że jak ma to być z tymi rozpami? Bo, wybaczcie, nie kumam
W dziale rozpisek jak zakładasz temat, to dostajesz możliwość moderowania SWOJEGO tematu. Sam usuwam wtedy trolle i odbiegające od tematu posty.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

oj, nie, nie. Nie da rady niestety. A może chcesz być modem całego działu rozpisek? ;P
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

W sumie mogę być. I tak spędzam na tym forum masę czasu.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Brat Tomasz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Brat Tomasz »

Mam pytanie związane z usunięciem podpisu. Pisałem w tej sprawie do jednego z Panów funkcyjnych ale chyba mnie olał.
Otóż podpis został przez kogoś usunięty bez podania przyczyny a chętnie bym sam podpis poprawił gdybym wiedział który punkt regulaminu złamałem.
Może któryś z Panów mnie oświeci w kwestii mojego grzechu nieregulaminowości?

Awatar użytkownika
Brat Tomasz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Brat Tomasz »

poproszę o odpowiedź na powyższe...

ODPOWIEDZ