Border Princes on Facebook

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Re: Border Princes on Facebook

Post autor: KrzysiekW »

Albo jak BP czknie, co zdarza się co jakiś czas. ;)

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

Skavenblight pisze:Ja nie wiem po co w ogóle jest facebook, więc ani mnie to ziębi, ani grzeje...
Jak Wam to pomoże, to nie będę się czepiać ;)
Facebook jest wyjebany jeśli chodzi o wszelkiego typu ustawki - nie trzeba wysyłać pierdyliona smsów, potem zbierając opieprz, że kogoś się pominęło albo samemu nie odpisało na sms - wystarczy utworzyć nową grupę np. "melanż u przemka dziś 23:00, wóda i koks będą grzane" i zaprosić znajomych - jest to szybsze i sympatyczniejsze. Dla mnie Facebook to przede wszystkim źródło wiedzy o tego typu wydarzeniach kulturalnych.

No i fotki z imprez też bywają zabawne. No i oczywiście Electro...
Obrazek

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

FB jest jak dla mnie turbo opcją, bo np nie musze się martwić kiedy jakiś koncert jest, jakiś dobry event, to co mnie interesuje mam dodane do profilu i mam na świeżo zawsze info co, kto , kiedy i gdzie. :wink:

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

może na facebook-u będziemy informować o Master-ach i np. zamieszczać najładniejsze zdjęcia z galerii?

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

No i jakas konkretne fajna propozycja, po fali dupnej krytyki...

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

jak to powiedział Hitler Fejs to potęga... jego zalet nie sposób wyliczyć i nie chodzi o to że niektózy zagrzybiali ludzie łączą pojęcie masz fejsa = lansiarz


co Do fejsa BP to proponuję jakieś relacj z masterów, albo turniejów w formie filmików. Jakieś co ciekawsze zdjecia, np schlanych adminów... można wysyłać dzięki niemu zaproszenia na masterki, albo popijawy graczy przy okazji jakis konwentów itp...

pozdro

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Hmmm na zadnym jeszcze porzadnie schlany nie bylem, Tomash nie chcesz swoich zdjec z pewnego mastera opublikowac ?? :lol2: :lol2: :lol2: :P 8)

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Najpierw zacznijcie zarabiac tyle co Zuckerberg albo Popowicz, a potem psioczcie na social media :]

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Firmy, wydarzenia i inne socjalne sprawy mają na FB swoje strony bo tego potrzebują. Pełnią im rolę forum. Ale aby forum miało swoją stronę na innym forum to jakoś nie widzę tego. Ot będzie się dublować to samo co tu, albo w ogóle na FB nikt nie będzie pisał bo wszystko tutaj będzie można załatwić.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

ale tam nie trzeba robić forum....tylko darmową reklamę. Z facebooka w Polsce korzysta około 5 mln ludzi (założe się że z tego jest wiele które gra w domu w WFB a nie zna tego forum), z BP kilka tysięcy. Kiedy na tablicy FB będziemy zamieszczać jakieś ciekawe zdjęcia itp. ktoś może na to zwróci uwagę i poprzez link z grupy wejdzie tu. A jak pisał Ziemko im więcej ludzi tu na forum to admin ma większe szanse na lepszych reklamodawców.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Raptaparat pisze:Najpierw zacznijcie zarabiac tyle co Zuckerberg albo Popowicz, a potem psioczcie na social media :]
A to muszę zarabiać tyle co ktoś, żebym miała prawo wyrażać się niepochlebnie o jego pracy?
No ciekawe. To w takim razie ani słowa o dziurach w Windowsach, drodzy państwo, chyba że macie tyle kasy co Gates ;)

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

o w takim razie ani słowa o dziurach w Windowsach
Skavenblight@ Jeżeli ktoś go bezczelnie okrada i mam tu na myśli 70% Polaków to nie ma prawa narzekać i się wypowiadać.

Prosty przykład idziesz do sklepu kradniesz chleb? To czemu okradasz dzieci informatyków z chleba? Tak można w nieskończoność.

To tyle jeżeli chodzi o off top.

Co do fejsa to konto na nim to reklama forum sama w sobie, można nie tylko reklamować turnieje ale i sklepy które zameszczają banerki na BP.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Bazyliszek ma klawy profil facebookowy : ]
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Ice-T pisze:
o w takim razie ani słowa o dziurach w Windowsach
Skavenblight@ Jeżeli ktoś go bezczelnie okrada i mam tu na myśli 70% Polaków to nie ma prawa narzekać i się wypowiadać.

Prosty przykład idziesz do sklepu kradniesz chleb? To czemu okradasz dzieci informatyków z chleba? Tak można w nieskończoność.
Heh, post całkiem niezwiązany z moim, nie widzę żadnej analogii do portali społecznościowych ;) Mi chodziło mi o to, że każdemu może się nie podobać facebook, nasza klasa czy grono, niezależnie od tego, ile zarabia. Nie każdemu takie portale są potrzebne do szczęścia, a jeśli ktoś na nich zarabia - proszę bardzo, niech mu idzie na zdrowie. Korzystają z tego miliony Polaków? To dobrze, skoro im się przydaje. Mi nie musi.

Ma nadzieję że forma "ty" nie miała być dosłowna, jeśli tak, to przytyk nietrafiony ;)
Koniec offtopa.

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Skavenblight pisze: Mi chodziło mi o to, że każdemu może się nie podobać facebook,
Proszę lepiej popracować nad składnią :P
Obrazek

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Skavenblight pisze:
Raptaparat pisze:Najpierw zacznijcie zarabiac tyle co Zuckerberg albo Popowicz, a potem psioczcie na social media :]
A to muszę zarabiać tyle co ktoś, żebym miała prawo wyrażać się niepochlebnie o jego pracy?
Nie moja droga napisalem to prowokacyjnie, ale gdybys posiadala np sklep internetowy z T-shirtami to przekonalabys sie jak dobrym narzedziem do reklamy jest facebook i do tego darmowym :)

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Ice-T pisze:
o w takim razie ani słowa o dziurach w Windowsach
Skavenblight@ Jeżeli ktoś go bezczelnie okrada i mam tu na myśli 70% Polaków to nie ma prawa narzekać i się wypowiadać.

Prosty przykład idziesz do sklepu kradniesz chleb? To czemu okradasz dzieci informatyków z chleba? Tak można w nieskończoność.
Wiem że miał być koniec off topic'u - ale dałbyś jakieś statystyki popierające to co napisałeś? Polska to nie Chiny, temu się dziwię.

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

kolega "troszkę" przesadził ale skala i tak jest przerażająca. Wynika z niej, że ponad połowa Polaków to złodzieje http://www.chip.pl/news/wydarzenia/praw ... ochodzenia

Sorry za offtop ale pozwoliłem sobie na niego ponieważ do tej pory i tak byłem prawie jedyną osobą, która w tym wątku nie offtopowała.

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

FCB to miejsce na ustawki. Konwenty turnieje itp. miło byłoby zobaczyć na FCB oficjalne zdjęcia wrzucone w profil.
Tutaj na forum tematy są ogółem poruszane w każdą stronę. Na FCB trzeba się skupić na jednym temacie ponieważ info na tablicy nie powinno odbiegać za bardzo od poprzednich. W celu rozreklamowania forum to bardzo dobry pomysł by ruszyć profil na FCB.

PS. Jest jeszcze druga funkcji FCB: szybkie questy - znaczy szybkie pytanie i mobilizacja ludzi do komentarzy pod wrzutą na tablicy w celu określenia swojego zdania itp. itd.
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Jeśli ktoś ma zamiar z tego korzystać, to zamiast Border Princes dałbym nazwę np. Warhammer Poland czy coś... Skoro ma przyciągnąć ludzi do turniejowego warhammera to szybciej oni skojarzą taką nazwę u kogoś w profilu niż Border Princes ;p Zwłaszcza ze FB jest miedzynarodowy.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

ODPOWIEDZ