Nowy layout forum

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowy layout forum

Post autor: Tomash »

Duderson pisze:Tomash, nie bądź faszystą
Będzie nam wszystkim milej -- a na pewno Tobie, jeśli lubisz korzystać z BP -- jeśli zastanowisz się dwa razy zanim coś pierdolniesz.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

wszystkie te nowe mają za ciemne tło postów - od tego oczy bolą...

najlepiej wypadł IMO proglass, ale jak nie widać tego czerwonego tla :)
Obrazek

Kraggo
Chuck Norris
Posty: 586

Post autor: Kraggo »

Ja póki co przesiadłem się na redsteel. Jedyne, co mi się tu nie podoba (pomijając już kolor, miło by było przetestować też inne), to zlewający się tekst (tak, jestem trzeźwy :D) gdy wchodzę w jakiś dział i patrzę na listę tematów - albo za dużo detali, albo może ta czcionka daje taki efekt.

A nadto pisząc tego posta i klikając na emotki z boku żadna z nich nie pojawiła się. W razie czego mam Operę ;)

Awatar użytkownika
Heffe vel Mikołaj
Wałkarz
Posty: 64
Lokalizacja: Zoppot
Kontakt:

Post autor: Heffe vel Mikołaj »

coś mi zaczęło nie grać z forum, gdy doczytałem, że nowy lejaut jest już przestarzały.
szkoda, bo nowe mu nie dorównują.
moim zdaniem wystarczyło wyostrzyć kontrast miedzy postami i ograniczyć sygnaturki.
nuda.
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego. (Marek Aureliusz)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Heffe vel Mikołaj pisze:moim zdaniem wystarczyło wyostrzyć kontrast miedzy postami i ograniczyć sygnaturki.
Ale w SoftBrown?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Heffe vel Mikołaj
Wałkarz
Posty: 64
Lokalizacja: Zoppot
Kontakt:

Post autor: Heffe vel Mikołaj »

tak
nuda.
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego. (Marek Aureliusz)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Czy ktoś jeszcze ma konstruktywne propozycje? :)

Ustawiłem sobie Bl@ck parę chwil temu i wydaje się świetny (tylko zmienić nagłówek na bordowy a resztę zostawić czarno-biało-szarą).
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Bl@ck jest rzeczywiście bardzo fajny.

Redsteel także.

Trzeci na liście jest ultrasilver red.

Ustawiłem sobie bl@ck i na razie wygląda to porządnie. I nie jest oczojebny.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Layouty z rodziny SoftBrown i Black mają, prócz czytelności i nieoczojebności, jeszcze jedną fajną zaletę: posty mają małą wysokość, przez co na jednym ekranie mieści się ich spokojnie 3-4. Na dotychczasowym czerwonym jak się zmieściły dwa to mogłem mówić o szczęściu 8)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Tomash pisze:Layouty z rodziny SoftBrown i Black mają, prócz czytelności i nieoczojebności, jeszcze jedną fajną zaletę: posty mają małą wysokość, przez co na jednym ekranie mieści się ich spokojnie 3-4. Na dotychczasowym czerwonym jak się zmieściły dwa to mogłem mówić o szczęściu 8)
Tym bardziej na lapkach.
Ja mam jedną uwagę: byleby forum nie było rozjebane na cały ekran jak to, wygląda to średnio estetycznie i przestarzało.
Nie dodawaj też sb, bo nie będzie ruchu po 1 w nocy na forum poza sb.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

SB? Jest niedziela wieczorem, proszę jaśniej ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

shout box :)

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Bl@ck jest o tyle fajny, że ma stonowany kolor (jak to czarny - bardzo lubię ten kolor) ale tylko to. Zmiana avatara z lewej na prawą stronę jest taka jakaś dziwna (jestem na kilku forach zarejestrowany i nie spotkałem się z czymś takim).

ANtY --> co Ci się nie podoba w obecnym standardowym wyglądzie forum? Właśnie dobrze, że jest na całą szerokość ekranu.

Nie rozumiem po co zmieniać coś co jest dobre.

Subsilver2 i Redsilver3 rządzą.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Tomash, dzięki za przywrócenie DarkFantasy :)
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Tomash pisze:Czy ktoś jeszcze ma konstruktywne propozycje? :)

Ustawiłem sobie Bl@ck parę chwil temu i wydaje się świetny (tylko zmienić nagłówek na bordowy a resztę zostawić czarno-biało-szarą).
Nagłówek zostawić taki pasują :D (albo dać drugą wesję Bl@ck z bordowym nagłówkiem :D)

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Przejrzałem sporo z tych stylów i dobre wrażenie zrobiły na mnie:
- rodzina Ultrasilver (albo bazowy, albo Red)
- CA Gen 2 (szczególnie ten).

Przede wszystkim avatary są po lewej i czyta się to o niebo naturalniej niż w przypadku poprzednich.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Menace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160

Post autor: Menace »

Dla mnie najlepsze są:
-redsilver
- ultrasilver_red
- proglass

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Hmm, ustawiłem sobie Ultrasilver Red i... jest nieźle, nawet bardzo!
(emotikonki w tworzeniu posta nie działają, ale to jakiś prosty babol i chyba po prostu wynik przestarzałej wersji phpbb (mamy 3.0.4, aktualna to 3.0.7 i dla niej są layouty)

Tylko te grube ramki z boku bym zredukował i zmienił na jakiś mniej ostry kolor, ew. zaokrąglenie rogów... ale dobry, naprawdę fajny layout.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

jak w tym Ultrasiver Red oznaczone są działy/posty jeszcze nieprzeczytane.
Obecnie każdy temat/dział mam oznaczony czerwoną obwódką...
Obrazek

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Ultrasilver red nie jest fajny, może byś dodał szybką odpowiedź?

ODPOWIEDZ