Wniosek prośba o nowy Poddział .

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Deliberitus886
Mudżahedin
Posty: 262

Wniosek prośba o nowy Poddział .

Post autor: Deliberitus886 »

Miałbym taką inicjatywę na myśli oczywiście pod młotek szanownych Administratorów i Zarządców . Aby na forum stworzyć Poddział w systemach innych o Warhammerze 40.000 .
Czemu taka inicjatywa bo trochę pogrywam w 40K , a coraz liczniejsze grono graczy przechodzi z WFB do tego systemu po tym jak wyszły zasady 8 ed .
Także przydało by się jakiś dział gdzie można by popisać o wrażeniach , wyraź swoją opinię o tym systemie.
Kto za ,niech się wypowie.
Wiem są fora 40K , ale to mogła by być alternatywa dla tych co nie chcą pisać gdzie indziej.
Także kto jest za niech pisze.
Widzę Wszystko

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Phi .. to jest forum WFB
Jak ci sie juz nie podoba to znajdź sobie forum 40k #-o
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2010, o 21:42 przez Eltharion, łącznie zmieniany 1 raz.
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Kasa
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36

Post autor: Kasa »

To bez sensu, wiadomo, że są fora najbardziej znane do każdego sytemu, po co tworzyć jakieś multi?

Awatar użytkownika
Deliberitus886
Mudżahedin
Posty: 262

Post autor: Deliberitus886 »

Eltharion pisze:Phi .. to jest forum WFB
Jak ci sie juz nie podoba to znajc sobie forum 40k
For 40k jest wiele ale to mogła by być alternatywa dla tych co by , się z tym nie chcą rozstawać .
Ale zawsze lepiej wyśmiać i zbluzgać jakiś pomysł nie.
Nie proszę o jakiś wyjechany dział z podziałem na galerię ,armie itp., tylko poddział w systemach innych bo skoro Hords i Lotr ma to czemu nie 40K.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2010, o 19:56 przez Deliberitus886, łącznie zmieniany 2 razy.
Widzę Wszystko

Awatar użytkownika
Mac
Kretozord
Posty: 1842
Lokalizacja: Kazad Gnol Grumbaki z klanu Azgamod

Post autor: Mac »

Nie tak Eltharion...
Deliberitus, jest już forum, które zajmuje się sprawami WH40k i nazywa się Gloria Victis - http://www.wh40k.pl/ (masz nawet link na forum WFB, jako jeden z działów i to nie tylko do tego systemu). Forum WFB nie zostało stworzone po to by obejmować swoją działalnością wszystkie znane systemy gier bitewnych - tu w szerszym spektrum omawia się sprawy WFB i powielanie działalności innych for nie ma sensu. Jestem pewien, że społeczność Gloria Victis przyjmie Cię z otwartymi ramionami i z chęcią omówi z Tobą interesujące Cię kwestie.
"Remember, a Dwarf's only as big as his beard."

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

Deliberitus886 pisze:
Eltharion pisze:Phi .. to jest forum WFB
Jak ci sie juz nie podoba to znajc sobie forum 40k
For 40k jest wiele ale to mogła by być alternatywa dla tych co by , się z tym nie chcą rozstawać .
Ale zawsze lepiej wyśmiać i zbluzgać jakiś pomysł nie.
Nie proszę o jakiś wyjechany dział z podziałem na galerię ,armie itp., tylko poddział w systemach innych bo skoro Hords i Lotr ma to czemu nie 40K.
jedyne nad czym ubolewam to to ze fora 40k i wfb nie istnieja jako jednosc :(((

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

ja także się dopiszę o nowe podforum...

prośba by utworzyć: Inne systemy > Kings of War

sądzę, że całkiem spora ekipa będzie w to grać ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

a ja podepnę się pod temat z pytaniem czy oprócz Gloria Victis i gildii są jeszcze jakieś inne fora o warhamerze 40K, warte uwagi w Polsce?

Buszman
Wodzirej
Posty: 712
Lokalizacja: murzynowo leśne
Kontakt:

Post autor: Buszman »

forum poznanskiego sztabu.

Kiedys bylo jedno forum bitewniakow.. gildia :)

ODPOWIEDZ