Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Post autor: Ziemko »

Regularnie przypominam sie Tomkowi, aby ten temat rozwiazal...mam nadzieje, ze niebawem pewne rzeczy sie uloza jak maja i moze wroci temat polityczny nawet w starej postaci.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Groszku, niektórzy robią Ci robotę specjalnie, z czystej złośliwości i to głównie dlatego, że nie jesteś konsekwentny i nie reagujesz gdy są łamane inne pkt regulaminu. Przykład z ostatniej połowy 2015r, gdzie zostałem zwyzywany od podludzi za słuchanie Gloryhammera i żaden ban się nie posypał pomimo zgłoszenia tych postów.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Też dałem zgłoszenie gdy jeden z użytkowników bardzo się cieszył z śmierci jednego pana i też zostałem olany. Nie jesteś sam.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Przytulić bidulki ?
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Grolshek pisze:Przytulić bidulki ?
I to jest odpowiedź poważnego Pana Administratora forum... Aż ręce opadają, takie to słabe.

PS. Łysieje się podobno od korupcji ;)
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Grand Admiral Thrawn pisze:Też dałem zgłoszenie gdy jeden z użytkowników bardzo się cieszył z śmierci jednego pana i też zostałem olany.
To akurat zaliczam adminowi na duży + :P
Jeśli to ten pan i użytkownik, o których myślę

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Matis pisze:
Grolshek pisze:Przytulić bidulki ?
I to jest odpowiedź poważnego Pana Administratora forum... Aż ręce opadają, takie to słabe.

PS. Łysieje się podobno od korupcji ;)
No chyba się nie podniosę mentalnie tak mnie zniszczyłeś. Pokaż swoją śliczną buźkę to do playboya zgłosimy.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Grosiu prosze Cie. Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Pewnie na kupce obok moich :/
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Głupoty prawicie. Każdy przecież wie, że najbardziej szorstką powierzchnią jest wewnętrzną cześć uda starej baby. Kiedy głowa, na ogół męska trafia w takie miejsce, powstaje takie tarcie, że usuwa włosy razem z cebulkami.
True story.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Grolshek pisze:
Matis pisze:
Grolshek pisze:Przytulić bidulki ?
I to jest odpowiedź poważnego Pana Administratora forum... Aż ręce opadają, takie to słabe.

PS. Łysieje się podobno od korupcji ;)
No chyba się nie podniosę mentalnie tak mnie zniszczyłeś. Pokaż swoją śliczną buźkę to do playboya zgłosimy.
Groszek, aż nawet zmieniłem dla Ciebie avatar. :wink:
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:
In_the_sea_of_blood pisze:Głupoty prawicie. Każdy przecież wie, że najbardziej szorstką powierzchnią jest wewnętrzną cześć uda starej baby. Kiedy głowa, na ogół męska trafia w takie miejsce, powstaje takie tarcie, że usuwa włosy razem z cebulkami.
True story.
What has been read... :shock:

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

I juz mi odeszła ochota na wieczorne zaglądanie do lodówki... ;)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

GrimgorIronhide pisze:
Grand Admiral Thrawn pisze:Też dałem zgłoszenie gdy jeden z użytkowników bardzo się cieszył z śmierci jednego pana i też zostałem olany.
To akurat zaliczam adminowi na duży + :P
Jeśli to ten pan i użytkownik, o których myślę
Czyli jak komuś na forum ktoś umrze to się cieszymy...świetnie :)


ps
kto jest tym panem i użytkownikiem pozostanie owiane mgłą tajemnicy :wink:
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

A no to w takim razie nie o to mi chodziło i sprawy nie znam. Ja miałem na myśli koniec pewnego piewcy zeszłej władzy, która podzieliła cały naród i ofc użytkowników forum.

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Spoko. EOT :wink:
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wysylajcie prosze pmki, bo zgloszenia sa suabe na tym forum, bo nie dostajemy o nich zadnej notyfikacji.

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 562

Post autor: Cylindryk »

Tak tylko przypomnę, że wyszukiwarka nie działa... ;)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Czy administracja forum rozważa wprowadzenie działów armijnych w epokę "9th age" poprzez zmianę nazw działów w taki sposób, żeby odpowiadały nazwom armii z "dziewiątki"? W tej chwili mamy trzy różne gry: zakończony już Warhammer: Fantasy Battle, Age of Sigmar i "9th Age". Podczas gdy armijne działy przyporządkowane są nomenklaturze właściwej dla 8mej edycji Warhammera, to w zasadzie jedynymi aktywnymi tematami w tych działach są już te odnoszące się do "9th Age".

Rozumiem, że Border Princes to "Niezależne Forum WFB", ale WFB jako całość jest już niestety zamkniętym rozdziałem, a "9th Age" to projekt rozwojowy. Środowisko go zaakceptowało i myślę, że za jakiś czas nazwy odnoszące się do armii obecnych w starym Warhammerze będą już wyłącznie fasadą. Wiem, że starym graczom może to nie przeszkadzać, ale hobby powinno się rozwijać, a bez dopływu świeżej krwi nigdy to nie nastąpi. Border Princes pełni fantastyczną rolę w konsolidowaniu całego polskiego środowiska i jest dużą pomocą dla nowych graczy, bo mogą tu na bieżąco uzyskać informacje na temat każdej armii i każdej zasady oraz poznać innych graczy i umówić się na bitwy. Szkoda byłoby im zaciemniać obraz sytuacji i tkwić w rozkroku pomiędzy dwoma systemami.

Poddaję to tylko pod rozwagę. Można też ewentualnie dopisać nazwy armii właściwe "9th Age" obok tych tradycyjnych - zaczerpniętych z Warhammera.

Awatar użytkownika
Inglief
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Koszalin "Zad Trolla"

Post autor: Inglief »

Kwestia czasu - po prostu za dużo ostatnio było zmian - ludzie otwierali tematy rozpisek pod system furionowy, tematy pod AoS, teraz to samo z tematami 9th age.
Ja mam przeogromny sentyment do Warhammera i 9th age traktuję tylko jako bazę zasad stołowych do jego dalszego eksploatowania, stąd pełna zmiana terminologii nie jest za fajna (chyba mam rację, że ta z 9th age również jest jedynie pokłosiem obchodzenia praw autorskich Grabieżcy Wyklętego).

A poza tym to inny problem - ogólnie ruch w poszczególnych działach specjalistycznych jest mikroskopijny poza rozpiskami i pytaniami o zasady. Już nie te czasy, kiedy zakładało się tematy do wszystkich nowinek, kąciki raportowo-eksperymentatorskie poszczególnych graczy, dyskusje o fluffie itd. Wszystko dzieje się w ogólnych działach.
W sumie w ogóle ruch na forum jest mały.
"This quiet offends Slaanesh! Things shall get loud now."

ODPOWIEDZ