Moderatorzy i podfora

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Kobieta w gronie masonów? Świat schodzi na psy :shock:

EDIT: Przepraszam, Yudokuno, zapomniałem na chwilę o Tobie :)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2007, o 23:16 przez Tomash, łącznie zmieniany 2 razy.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Skavenblight, jest ranga Jęczybuła. Uważaj bo i Ty ją dostaniesz! :wink:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Jest nowe podforum - "Tutoriale, Kursy i Poradniki", dotyczące oczywiście kompletnych artykułów dotyczących modelowania i malowania.
Temu podforum na pewno przyda się moderator ;) Najchętniej ktoś z już moderujących na Forum Mistrzów Tuningu - Bless, Troyan, Ziemko, chętny któryś?
Jeśli nie, trzeba będzie dobrać spośród pozostałych użytkowników. Hm?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Moge pomoderowac , nie ma problemu ;) Zaraz poprzerzucam tam odpowiednie topici...


EDIT widze , ze juz to zrobiles ;)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Tak sie zastanawiam , ze moze sam Kerim ccialby pomoderowac ten dzial ?? Wydaje mi sie , ze nadawal by sie do tego zdecydowanie... Jesli nie to zawsze mozecie liczyc na moja pomoc ;)

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

na moją też :)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Zgodnie z życzeniem członków Listy Sędziowskiej, ich forum zostało odtajnione - od dziś każdy może czytać jak przebiegają prace i dyskusje nad uściśleniami.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

W związku z urlopem Skavenblight oraz prawdopodobnie zmniejszeniem możliwości działania na forum po owym urlopie - szukamy drugiego moda Płotów i Młotów, którzy pomoże Bartkowi w ogarnięciu tej stajni.

Z obecnych modów zgłosili się Nehan i Fanatyk. Jak wygląda Wasze poparcie? Może ktoś spoza masońskiej kliki uważa, że dałby radę? ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Nehan da radę :)

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

tez uwazam ze Nehan da rade

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

A może by tak bez moda? :P Płoty pełna gebą będą. Totalna anarchia :D

Takie tam, luźly pomysł. Nehan da rade :wink:

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

z dwojga zlego.. niech bedzie Nehan :)
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Chcialbym sie zajac moderowaniem podforum Stowarzyszenia Bazyliszek, skoro Green tak rzadko tam wbija. Pododawalbym se czasem kogos i powycinal niektory spam :]

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Jestem za :D
jakieś głosy wbrew? (mogą być na pm)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

bastion ma moda kult ma moda niech i JH mają sprzątaczkę swoją na tym podforum :P

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Jasiuuu pisze:bastion ma moda kult ma moda niech i JH mają sprzątaczkę swoją na tym podforum :P
Bazyliszek nie jest forum JH. JH maja juz sprzataczke na swoim forum. :)
Moj glos na Kacpra jako moda Bazyliszka.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

wiem że nie jest , nie napisałem nic takiego.

kult i bastion mają moda na bazyliszku wiec niech i JH mają swojego przedstawiciela - o to mi chodziło - wtedy każdy duży klub warszawski będzie miał swego sprzątacza

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Jasiuuu pisze:wiem że nie jest , nie napisałem nic takiego.

kult i bastion mają moda na bazyliszku wiec niech i JH mają swojego przedstawiciela - o to mi chodziło - wtedy każdy duży klub warszawski będzie miał swego sprzątacza
A, ok, zle zrozumialem. :)
Oczywiscie Kacper i tak powinien zostac sprzataczką. Nawet jesli bedzie tylko jedną z kilku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Dodajcie mnie do furum Bazyla, proooooosze :).

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Poszukiwany Poszukiwana

Moderator gotów podjąć się moderacji planowanego działu "Poszukiwany, Poszukiwana" w dziale "Handel".
Chodzi o stworzenie podforum dla coraz częściej ostatnio pojawiających się spraw typu "zapłaciłem, po czym sprzedający zniknął".

Będzie to forum z powodów prawnych (bardzo łatwo o pomówienie, będziemy musieli wymusić pewne neutralne słownictwo weń) bardzo silnie moderowane. Właściwie to będzie pierwsze forum na BP, gdzie każdy post przed pojawieniem się w temacie będzie musiał zostać zatwierdzony (i ew. wyedytowany lub odrzucony) przez moderatora.
Stąd wymagania:
- choć trochę wiedzy prawniczej albo przynajmniej duża językowa (jakie słowa nie narażą piszącego czy władz forum na odpowiedzialność karną)
- dużo zdrowego rozsądku (dlatego szukamy osoby znanej osobiście administracji)
- regularne (codzienne) bywanie na BP będzie na tym stanowisku koniecznością

Przydałoby się właściwie dwóch modów, żeby zawsze jeden z nich miał możliwość odcięcia się na forum np. na weekend czy jakieś wakacje.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

ODPOWIEDZ