Rozpakuj pudełko...

Kompletne artykuły na konkretny temat.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Re: Rozpakuj pudełko...

Post autor: quidamcorvus »

HQResin - Crystals Basing Kit

W ofercie HQResin szanowne państwo-draństwo znajdzie także zestaw Crystals Basing Kit, który przedstawię wam w dzisiejszej recenzji. Zestaw podobnie jak inne produkty od HQResin znajdziecie w sklepie Hexy.

Crystals Basing Kit to złożony z 6 żywicznych elementów zestaw reprezentujący różnorakie skupiska kryształów.

Po rozpakowaniu umyłem żywiczne elementy w ciepłem wodzie z mydłem. Nie znalazłem linii podziału formy, a nieliczne błony pozostałe po odlewie usunąłem szczoteczką do zębów.

Zestaw Crystals Basing Kit z powodzeniem można wykorzystać do konwersji figurek jak i do waloryzacji makiet, dioram lub podstawek pod modele. A TUTAJ możecie obejrzeć pomalowany zestaw.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Astronomer’s Workshop Basing Kit|Camp Basing Kit|Crystalic Rocks Basing Kit

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Fantasy Forest Basing Kit - Ristuls Extraordinary Market

Piątek, pora więc na kolejną recenzję zestawu, który można było wygrać na turnieju Warheim FS - Śmiech Mrocznych Bogów... który odbył się 11 czerwca 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar. Relację z turnieju znajdziecie na DansE MacabrE.

Dziś pokażę wam zawartość pudełka Fantasy Forest Basing Kit od Ristuls Extraordinary Market.

Zestaw Fantasy Forest Basing Kit został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazło się dziesięć żywicznych elementów oraz firmowa ulotka Ristuls EM. Na elementach nie zauważyłem nadlewek oraz innych śladów pozostałych po procesie odlewania. Dla pewności warto jednak umyć żywiczne elementy w wodzie z mydłem i wyczyścić szczoteczką do zębów.

Zestaw Fantasy Forest Basing Kit składa się z dziesięciu losowo wybranych elementów, które można z powodzeniem wykorzystać do waloryzacji makiet oraz dioram lub podstawek pod modele. Elementy mierzą od 6 do 22 mm.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Werewoolf Miniatures - Ogre Mercenary Ronin from the Land of the Rising Sun

Zapraszam szanowne państwo-draństwo do zapoznania się z recenzją modelu Ogre Mercenary Ronin from the Land of the Rising Sun od Werewoolf Miniatures, którą można nabyć w sklepie Hexy.

Figurkę Ronina otrzymałem zapakowaną w strunowy worek, który z kolei został umieszczony w kartonowym pudełku, wewnątrz którego znalazły się także pianki zabezpieczające żywiczne elementy przed uszkodzeniem.

Złożony z dwunastu części model w skali 28 mm został odlany w szarej żywicy, a kilka nadlewek i linii podziału formy było łatwe do usunięcia.

Ronin to potężny Ogr uzbrojony i wyekwipowany w klasyczny oręż oraz pancerz z Nipponu. I gdyby nie duży rozmiar, wojownik bez trudu uchodziłby za stereotypowego, szykującego się do walki samuraja. Figurka posiada dwie alternatywne głowy, przy czym mi bardziej podoba się w wersji bez hełmu. W Warheim FS model z powodzeniem można wykorzystać jako Najemne Ostrze.

Model Ogre Mercenary Ronin from the Land of the Rising Sun był jedną z nagród, które można było wygrać podczas turnieju Warheim FS - Śmiech Mrocznych Bogów! który odbył się 11 czerwca 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Transylvanian Mob 4 (with Crossbows)

Prezentowany poniżej model jest jedną z nagród ufundowanych przez sklep Battle Models, którą będzie można wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Zapraszam zatem do lektury recenzji figurki pochodzącej z zestawu Transylvanian Mob 4 (with Crossbows) wyprodukowanej przez West Wind Productions.

Prezentowany poniżej model oryginalnie zapakowany jest wraz ze swoimi towarzyszami w blister, wewnątrz którego znajdują się odlane w całości figurki, gąbka zabezpieczająca oraz ulotka z informacjami od producenta.

Figurka została odlana z metalu, a nadlewki i linie podziału formy choć widoczne, to nie powinny być trudne do usunięcia.

Widoczny na zdjęciu model przedstawia dość kanoniczny wizerunek samozwańczego łowcy czarownic, który razi swych wrogów bełtami miotanymi z małej kuszy lub pistoletu strzałkowego a przed niebezpieczeństwami świata chroni go płaszcz z wysokim kołnierzem i kapelusz. W czasie rozgrywek w Warheim FS model z powodzeniem może pełnić rolę zarówno łowcy czarownic lub łowcy nagród.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Scibor Monstrous Miniatures - Town Guard Drummer

W piątek zapraszam was do lektury recenzji modelu 28mm/30mm Town Guard Drummer 28FM0125 od Scibor MM.

Town Guard Drummer został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w dwóch częściach żywiczny model oraz sceniczna podstawka, a także ulotka z adresem internetowym sklepu. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Figurka została odlana z szarej żywicy, a nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia. Detale modelu są ostre i wyraźne.

Town Guard Drummer to model prezentujący odzianego w strój błazna dobosza, który w czasie rozgrywek w Warheim FS z powodzeniem może zostać wykorzystany jako sygnalista w drużynach ludzi lub jako Najemne Ostrze.

Model był jedną z nagród ufundowanych przez Scibor MM, którą będzie można wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Chariot, Cart Wheels SET2 od Mini Monsters

W piątek zapraszam szanowne państwo-draństwo na kolejną recenzje na DansE MacabrE, w którym przedstawię wam bliżej zestaw Chariot, Cart Wheels SET2 od Mini Monsters.

Koła zostały zapakowane w przeźroczysty worek strunowy. Opakowanie została zamknięte firmową ulotką z adresem internetowym oraz innymi niezbędnymi informacjami.

Koła to odlany z żywicy zestaw 2 elementów o średnicy 27 mm, dedykowany do skali 28-30 mm. Jakość odlewu jest bardzo dobra, a linie podziału formy i błony pozostałe po procesie odlewu są łatwe do usunięcia.

Zestaw świetnie nadaje się do waloryzacji modeli kołowych machin wojennych w Warheim FS oraz innych grach osadzonych w światach fantasy i średniowieczu.

Zestaw był jedną z nagród ufundowanych przez Mini Monsters, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zobacz też inne recenzje produktów Mini Monsters:
Baskets and pumpkins|Corinthian Columns|Dwarf Warrior Statue|Merchant's House Kit|Outhouse|Stone Walls|Sacks|Other

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Kromlech - Birds

Piątek, pora więc na kolejną relację z rozpakowania pudełka z zestawem modeli Birds od Kromlech.

Figurki zapakowane zostały w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazło się sześć odlanych w całości modeli ptaków, a także ulotka z informacjami w kilku językach. Modele mierzą od 15 do 20 mm. Linie podziału formy oraz błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia, nieco więcej czasu trzeba będzie poświęcić na usunięcie pozostałości po kanałach doprowadzających żywicę do formy.

Modele ptaków z powodzeniem można wykorzystać do waloryzacji zarówno podstawek pod figurki jak i makiet czy dioram.

Zestaw Birds był jedną z nagród, które można było wygrać podczas turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych który odbył się 21 stycznia 2017 roku w Katowicach w Innym Wymiarze.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Lead Adventure - Boghin Eisenbrei, Dwarf Champion

Prezentowany poniżej model jest jedną z nagród ufundowanych przez sklep Battle Models, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Zapraszam zatem do lektury recenzji figurki Boghin Eisenbrei, Dwarf Champion wyprodukowanej przez Lead Adventures.

Boghin Eisenbrei, Dwarf Champion został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w całości metalowy model oraz okrągła podstawka 25 mm, a także ulotka z informacjami od producenta.

Figurka została odlana z metalu, a nadlewki i linie podziału formy choć widoczne, to nie powinny być trudne do usunięcia.

Boghin Eisenbrei, Dwarf Champion to dość kanoniczny Krasnolud, który bez problemu może zostać wcielony w szeregi Khazadów z Gór Krańca Świata lub jakikolwiek inny regiment długobrodych wojowników.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Hmmm, koła mogłyby mi się do balist pokrasnoludzkich przydać, dzięki za znalezisko :)
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

SpellCrow - Goblin z wielkim piórem

Prezentowany poniżej model był jedną z nagród ufundowanych przez firmę SpellCrow, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Zapraszam zatem do lektury recenzji figurki Goblin z wielkim piórem wyprodukowanej przez SpellCrow.

Goblina z wielkim piórem zapakowany wraz z innymi nagrodami w woreczek strunowy, wewnątrz którego znalazł się odlany w całości metalowy model oraz kwadratowa podstawka o boku 25 mm.

Figurka została odlana z metalu, a nadlewki i linie podziału formy choć widoczne, to nie powinny być trudne do usunięcia.

Goblin z wielkim piórem uzbrojony jest ponadto w broń drzewcową, a przed wrogimi ciosami chroni go kolczuga i nieco zniszczona tarcza. Zielonoskóry wygląda jednak na prawdziwego twardziela, bowiem oprócz wymienionego wyżej ekwipunku posiada także solidną skrzynię w której przetrzymuje swoje skarby.

Model Goblin z wielkim piórem z powodzeniem można wykorzystać jako bohatera w drużynach Zielonoskórych do Warheim FS.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

HQResin - Travel Set – Basing Kit

W ofercie HQResin znajduje się między innymi zestaw Travel Set – Basing Kit, który przedstawię wam w dzisiejszej recenzji. Zestaw podobnie jak inne produkty od HQResin znajdziecie w sklepie Hexy.

Travel Set – Basing Kit to złożony z 10 żywicznych elementów zestaw reprezentujący różnorakie walizki i paczki.

Po rozpakowaniu umyłem żywiczne elementy w ciepłem wodzie z mydłem. Nie znalazłem linii podziału formy, a nieliczne błony pozostałe po odlewie usunąłem szczoteczką do zębów.

Zestaw Travel Set – Basing Kit z powodzeniem można wykorzystać do konwersji figurek jak i do waloryzacji makiet, dioram lub podstawek pod modele. A TUTAJ możecie obejrzeć pomalowany zestaw.

Prezentowany zestaw był jedną z nagród ufundowanych przez HQResin, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Astronomer’s Workshop Basing Kit|Camp Basing Kit|Crystals Basing Kit|Crystalic Rocks Basing Kit

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Micro Art Studio - Large Wooden Barrels

W ofercie Micro Art Studio znajduje się między innymi zestaw Large Wooden Barrels, który składa się z dwóch żywicznych elementów reprezentujących duże drewniane beczki.

Po rozpakowaniu umyłem żywiczne elementy w ciepłej wodzie z mydłem. Nie znalazłem linii podziału formy, a nieliczne ślady po pęcherzach powietrza są łatwe do zamaskowania.

Zestaw Large Wooden Barrels z powodzeniem można wykorzystać do waloryzacji makiet, dioram lub podstawek pod modele.

Prezentowany zestaw był jedną z nagród ufundowanych przez HQResin, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Ware Piles Boxed Set i Wolsung Range Ruler

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Stone Knight Ruins Terrains - Ristuls Extraordinary Market

Dziś pokażę wam zawartość pudełka Stone Knight Ruins Terrains od Ristuls Extraordinary Market.

Zestaw Stone Knight Ruins Terrains został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazły się trzy żywiczne elementów oraz firmowa ulotka Ristuls EM. Na elementach nie zauważyłem nadlewek oraz innych śladów pozostałych po procesie odlewania. Dla pewności warto jednak umyć żywiczne elementy w wodzie z mydłem i wyczyścić szczoteczką do zębów.

Zestaw Stone Knight Ruins Terrains składa się z trzech elementów z których najwyższy mierzy 120 mm. Elementy można z powodzeniem wykorzystać do waloryzacji makiet oraz dioram lub podstawek pod modele.

Prezentowany zestaw był jedną z nagród ufundowanych przez Ristuls Extraordinary Market, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Otherworld Miniatures - Human Male Thief

Prezentowany poniżej model jest jedną z nagród ufundowanych przez sklep Battle Models, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Zapraszam zatem do lektury recenzji figurki Human Male Thief v2 wyprodukowanej przez Otherworld Miniatures.

Model Human Male Thief został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w dwóch częściach metalowy model oraz okrągła podstawka 25 mm, a także ulotka z informacjami od producenta.

Figurka została odlana z metalu, a nadlewki i linie podziału formy choć widoczne, to nie powinny być trudne do usunięcia.

Autorami figurki Human Male ThiefKev Adams oraz Ian Mountain, a sam model przedstawia jednego z rzezimieszków, których bez trudu można spotkać w różnych światach fantasy. W czasie rozgrywek w Warheim FS model Human Male Thief z powodzeniem może pełnić rolę Skrytobójcy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Na prezentowany poniżej model zachorowałem kilka lat temu i dużo czasu minęło zanim udało mi się go nabyć. Nie to, żeby model był wyjątkowo trudno dostępny albo drogi, po prostu zawsze było coś pilniejszego, aż do teraz. Przy okazji zakupu urodzinowego prezentu dla Torina z Paint Crime Site uszczupliłem nieco własne oszczędności i do koszyka powędrował jeden model więcej.

Nie wiem jak na szanownym państwie-draństwie ale na mnie modele z GameZone Miniatures, podobnie zresztą jak te z BlackChapel Miniatures, zawsze robiły duże wrażenie i są bardziej staroświatowe niż produkty GW z kilkunastu ostatnich lat.

Uważni czytelnicy DansE MacabrE z pewnością zauważyli też, że mam pewną słabość do pomników, które jeden po drugim zapełniają ulice Oldenlitz. Również przedstawiony poniżej model zakupiłem z myślą o postawieniu go na piedestale.

Gloria Invicta - GameZone Miniatures

W pierwszy piątek kwietnia 2017 roku i zapraszam do lektury krótkiej prezentacji figurki Gloria Invicta od GameZone Miniatures.

Model Gloria Invicta został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w czterech fragmentach metalowy model oraz prostokątna podstawka 25x50 mm, a także ulotka z informacjami od producenta.

Figurka została odlana z metalu, a nadlewki i linie podziału formy choć widoczne, to nie powinny być trudne do usunięcia. Gloria Invicta cierpi jednak na przypadłość wspólną dla wszystkich modeli od GameZone Miniatures, choć poszczególne części pasują do siebie dobrze, to pozostałe po sklejeniu szczeliny są widoczne, a samo klejenie jest dość uciążliwe. Rozwiązanie tego problemu przy okazji zeszłorocznego 30-dniowego Wyzwania Figurkowego przypomniał Grish, który na swoim blogu fat lazy painter pokazał jak za pomocą papieru toaletowego i kleju cyjanoakrylowego łatwo i szybko kleić metalowe modele. Sposób ten ma jeszcze tę zaletę, że świetnie wypełnia szczeliny pomiędzy klejonymi elementami modelu.

Gloria Invicta to figurka przedstawiająca pokonanego kawalerzystę, który brocząc krwią z wielu ran, rozbrojony wraca z pola bitwy na grzbiecie swojego wierzchowca. Fantastyczny model, który można umieścić na dioramie lub makiecie, ja wybrałem makietę pomnika.

I to tyle. Zdjęcia modelu dostępne są poniżej, a postępy prac nad pomnikiem możecie śledzić na DansE MacabrE.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Scibor Monstrous Miniatures - Dwarf Miner #6

W piątek zapraszam was do lektury recenzji modelu 28mm/30mm Dwarf Miner #6 28FM0116 od Scibor MM.

Dwarf Miner został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w kilku częściach żywiczny model oraz sceniczna podstawka, a także ulotka z adresem internetowym sklepu. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Figurka została odlana z szarej żywicy, a nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia. Detale modelu są ostre i wyraźne.

Dwarf Miner to model prezentujący odzianego w kolczugę i skórzane spodnie górnika, który wyposażony w parowy świder i hełm z lampą może w czasie rozgrywek w Warheim FS z powodzeniem reprezentować postać krasnoludzkiego Poszukiwacza złota.

Model był jedną z nagród ufundowanych przez Scibor MM, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Signposts od Mini Monsters

W piątek zapraszam szanowne państwo-draństwo na kolejną recenzje na DansE MacabrE, w której przedstawię wam bliżej zestaw Signposts od Mini Monsters.

Drogowskazy zostały zapakowane w przeźroczysty worek strunowy. Opakowanie została zamknięte firmową ulotką z adresem internetowym oraz innymi niezbędnymi informacjami.

Drogowskazy to odlany z żywicy zestaw 21 elementów o wysokości od 52 mm do 56 mm, dedykowany do skali 28-30 mm. Jakość odlewu jest bardzo dobra, a linie podziału formy i błony pozostałe po procesie odlewu są łatwe do usunięcia.

Zestaw świetnie nadaje się do waloryzacji makiet i podstawek w Warheim FS oraz innych gier osadzonych w światach fantasy i średniowieczu.

Zestaw był jedną z nagród ufundowanych przez Mini Monsters, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zobacz też inne recenzje produktów Mini Monsters:
Baskets and pumpkins|Cart Wheels SET2|Corinthian Columns|Dwarf Warrior Statue|Merchant's House Kit|Outhouse|Stone Walls|Sacks|Other

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Ancient Britons: Mastiff Packmaster od Warlord Games

Prezentowany poniżej model jest jedną z nagród ufundowanych przez sklep Battle Models, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Zapraszam zatem do lektury recenzji zestawu Ancient Britons: Mastiff Packmaster wyprodukowanej przez Warlord Games.

Zestaw Mastiff Packmaster został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w całości Psiarczyk oraz trzy Mastify, a także ulotka z informacjami od producenta.

Figurki zostały odlane z metalu, a nadlewki i linie podziału formy choć widoczne, to nie powinny być trudne do usunięcia.

W czasie rozgrywek w Warheim FS modele Mastifów z powodzeniem mogą pełnić rolę Psów bojowych. Podobny model umieściłem parę lat temu na podstawce Szczurołapa. Z kolei model towarzyszącego Mastifom Psiarczyka można wykorzystać jako woźnicę rydwanu lub zaprzęgu. Wystarczy drobna konwersja polegająca na zamianie trzymanego w lewej ręce topora na bat lub bicz, zaś smycz trzymana w prawej dłoni równie dobrze może być lejcami.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Tree stumps od Kromlech

Jutro piątek, pora więc na kolejną relację z rozpakowania pudełka z zestawem modeli Tree stumps od Kromlech.

Elementy zapakowane zostały w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazło się jedenaście odlanych w całości pni drzew, a także ulotka z informacjami w kilku językach. Linie podziału formy oraz błony pozostałe po odlewie są łatwe do usunięcia.

Modele pni drzew z powodzeniem można wykorzystać do waloryzacji zarówno podstawek pod figurki jak i makiet czy dioram.

Zestaw Tree stumps był jedną z nagród, które można było wygrać podczas turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych który odbył się 21 stycznia 2017 roku w Katowicach w Innym Wymiarze.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Zrujnowana karczma od SpellCrow

Prezentowany poniżej model był jedną z nagród ufundowanych przez firmę SpellCrow, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Zapraszam zatem do lektury recenzji makiety Zrujnowana karczma wyprodukowanej przez SpellCrow.

Zestaw został zapakowany wraz z innymi nagrodami w woreczek strunowy, wewnątrz którego znalazły się odlane w dwóch elementach ruiny Zrujnowanej karczmy.

Elementy zostały odlane w żywicy, a nadlewki i linie podziału formy nie powinny być trudne do usunięcia.

Zrujnowaną karczmę z powodzeniem można wykorzystać jako samodzielną makietę lub wraz z innymi zestawami od SpellCrow użyć do budowy większego kompleksu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ