Podstawy Malowania

Kompletne artykuły na konkretny temat.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Podstawy Malowania

Post autor: Fuxiorr »

Siemka, postanowiłem zrobić poradnik dla początkujących malarzy :] .
Pierwsze co nam będzie potrzebne to naniesienie na model podstawowych kolorów :
1. Czarny podkład jest najlepszy [ można użyć innych podkładów takich jak biały podkład ].
2. Nakładamy podstawowe kolory na :
Metal : IRONBREAKER citadel
Zloty : Coś jak Balthasar Gold ale może być użyty dowolny ciemny złoty kolor .
Skóra: Ciemny brąz
Obrazek
Obrazek
OCZYWIŚCIE PAMIĘTAJCIE ŻE TRZEBA ROZWADNIAĆ FARBKĘ A NIE PROSTO Z POJEMNICZKA NA MODEL. Mam zasadę: jak za pierwszym razem nie pokryje to pokryje za 2 -3 i będzie gites niż jak będzie za grubo pokryty model.
3. Washe
Washujemy metale oraz lekko uchwyt toporka [ te paski ktore go owinęły ] by dał nam szary oraz "chustę" na głowie. - wash nuln oil inaczej czarny
Obrazek
Obrazek

4. Owłosienie

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

5. Pasek na plecach

Obrazek
Obrazek



6. Czerwona chusta

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

7. Skóra głowy.

Obrazek
Obrazek

8. Biały kij od toporka [ czyli te paski które go owineły]

Obrazek
Obrazek

9.Metaliki

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Washujemy ostrze toporka oraz srebrna cześć hełmu washem nuln oil, a jak wyschnie to devlan mud[ nie wiem czy się nazwa zmieniła, ale mam taka farbkę ] .
Uwaga jeżeli chcemy mieć czysta czarna stal to nie dodajemy devlan mud'a :].
Obrazek
Obrazek

Potem rozjaśniamy jeszcze raz ironem. Hełm normalnie pędzelkiem a ostrze można też normalnie lub drybushem .
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Koniec. Fotki końcowe:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 gru 2012, o 16:02 przez Fuxiorr, łącznie zmieniany 4 razy.
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Wyczyściłem spam. Fuxiorr proszę popraw błędy.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

ODPOWIEDZ