Projekt Arabia

Taka odmiana Warhammera, w której gracz ma jeden model i rzuca tylko dwiema kostkami. Ale podobno nadrabia klimatem. Forum poświęcone Warhammerowi RPG i opowieściom ze świata Warhammera.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
HEKKATOR
Plewa
Posty: 8

Re: Projekt Arabia

Post autor: HEKKATOR »

Zajebioza
Wczytam sie w to jaknajbardziej, a przeznaczenie sklonilo mnie do wskoczenia na te forum wlasnie ze swoja kompanija przemierzamy arabie i kilka juz tam questow peklo [dokladnie 3 przygody] i beda napewno nastepne zwlaszcza ze teraz mam takie zaplecze.

Cudenko
Jesli pojechales tak z tematem czekam na wiecej twych prac z checia je wchlone a to co uznam ze swoja druzyna za oczywiscie bedzie istnialo w naszym swiecie. Jestesy ekipa ktora wiele modyfikuje i realia sa dla nas i koniec nie ma dla nas 2 edycji tylko jedna i kupa dodatkow swiat zyje i tyle jesli ktorys z obiezyswiatow wchlonal jakas wiedze na temat warha to poprostu robi przygode i leci z tematem oczywiscie trzymajac sie klimatu i co najwazniejsze motoryki. Oddalilem sie nieco chyba od tematu, powracajac dodam ze fani powinni dodawac do swiata warhammera wiele swoich propozycji bo czyz nie jest to swiat magii i rozleglych horyzontow. Wiec ja nie widze przeszkod do dodania jakis konkretnych miast a niech bedzie ich wiele ...

ODPOWIEDZ