Muzyka do gry

Taka odmiana Warhammera, w której gracz ma jeden model i rzuca tylko dwiema kostkami. Ale podobno nadrabia klimatem. Forum poświęcone Warhammerowi RPG i opowieściom ze świata Warhammera.
ODPOWIEDZ
Mroczny Pomiot
Pseudoklimaciarz
Posty: 22
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Mroczny Pomiot »

Ja używam płyty bodajże phase a, która była kiedyśudostępniona za darmo na stronie wydawnictwa Portal

Awatar użytkownika
bigees
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bigees »

moje typy(w szczegolnosci):
- soundtracki z baldurow, world of warcraft, diablo 2, wiedzmina, guild wars
- soundtrack z connana, the village, sleepy hallow, batmana, troche draculi, rambo (tak, tak ;) )
- dead can dance, apocalyptica, jeden kawalek killing joke'a
- poza tym dla urozmaicenia - dzwieki natury (las, nocne swierszcze, woda, deszcz, wycie wilkow itp itd), irish drinking songs i sporo wlasnych kawalkow zmiksowanych na potrzeby konkretnych scenek

poza tym sporo innej - zgromadzilem sobie kolekcje ok 5-6 gb soundtrackow na potrzeby sesji :twisted:
"Nigdy nie oszukuję i nie kradnę. Nie noszę także cylindra do płaszcza i nie wcinam bananów idąc ulicą, bo dżentelmen nie robi żadnej z tych rzeczy. Zrobiłbym jedno tak samo niechętnie jak drugie – bo jedno i drugie jest sprawą harmonii i dobrego smaku".

Awatar użytkownika
Die for Emperor
Mudżahedin
Posty: 263
Lokalizacja: CLANE, Co.Kildare, EIRE

Post autor: Die for Emperor »

Jak sesja gdzie gracze maja bohaterow-wyznawcow Chaosu na poczatku tylko Odi Profanum Vulgus - KATa :wink:

Kamel
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: Kamel »

A ja wolę coś bardziej klimatycznego: ambientowo-folkowe Burzum, Nordvargr, Staruha Mha...ogólnie preferuje na sesjach dark ambietny. Nie pogradzę także kilkoma kawałakami Finntrolla. Np.: jeśli gracze trafią akurat na moment, gdy banda goblinów ucztuje przy ognisku to nie może zabraknąc utworu Finntroll - Fursvin Du Som Lyser w wersji akustycznej ;D
"Największa ofiara- to ofiara z własnej woli." - Św. Maksymilian Maria Kolbe

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

Obrazek
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Nie przesadzaj, to forum jest i tak dość martwe, więc praktycznie czego by się nie ruszyło, to już nekrofi... nekromancją trąci ;)

Kamel
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: Kamel »

Tak jakoś widzę dawno nikt tu nie pisał więc ja się pokuszę...

Jakiś czas temu znalazłem całkiem ciekawą neoklasykę. Mianowicie Nox Arcana. Większość utworów świetnie pasuje na cichy podkład do sesji w Warmłotka. Sporo utworów mają dosyć dynamicznych więc jeśli coś będzie sprawiać, że gracze zaczną zasypiać to wtedy wiadomo - wina MG :P

Łapcie kilka moich ulubionych utworów:
http://www.youtube.com/watch?v=-uYvW9DDXRc
http://www.youtube.com/watch?v=B3MVJkwi ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=sAR4WMTz ... re=related

Polecam zapoznać się z ich twórczością :)

Pozdrawiam
K.
"Największa ofiara- to ofiara z własnej woli." - Św. Maksymilian Maria Kolbe

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Ja ze swojej strony polecę Rhapsody, sporo naprawdę dobrych kawałków na epickie przygody.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Eriks281
Chuck Norris
Posty: 538

Post autor: Eriks281 »

Rhapsody jest bardzo epickie, tylko tekst trochę banalny.
- Klnę się na Sigmara - nigdy nie weźmiecie mnie żywcem, upadli słudzy ciemności!

- Nigdy nie zamierzaliśmy. Zastrzelcie go.

Takaris Fellblade, kapitan Czarnej Arki "Udręka"

ODPOWIEDZ