Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Piłka nożna

Post autor: Gokish »

Grolshek pisze:FC Drukarnia. Tyle w temacie.

Jak dobrze, że byłem w kinie na Loganie :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Szkoda, że za 5 lat nikt już nie będzie pamiętał jak to wyglądało. Zostanie tylko informacja, że Wielka Barca wyszła z 0:4 na 6:5 ;). Dla mnie mecz ogólnie zacięty i fajny , ale wynik wypaczony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Pierwszy karny był ok, drugi z kapelusza - jednak gdyby Di Maria podał, albo Cavani trafił to nie byłoby tematu...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Chociaż kibicuje Realowi cieszę się, że Barca wraca do gry, będzie większe zacięcie przy kibicowaniu , no i te rozmowy z kumplami przy piwku będą bardziej burzliwe. Ogólnie po 4:0 nawijałem koleżkom, że Barca przejdzie dalej gdy Krystyna zagra w "Chłopaki nie płaczą". Dał bym sobie rękę uciąć. I wiecie co ? Teraz bym Qlfa nie miał ręki... ;D
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Grolshek pisze:FC Drukarnia. Tyle w temacie.
Realowi drukują cały sezon, Grolsiu :wink: ... Weź choćby ostatni meczyk... Powinni grać w dziesiątkę już w 1 połowie...

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »

'A u Was biją murzynów' :lol2:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jak tam chłopcy po meczu Realu? Kolejne drukarstwo że aż miło. Trzeba było wywalić Vidala, bo było groźnie. A że Casemiro zamiast Vidala miał wylecieć, to już nie wspomnę... Cóż, żeby dostać czerwień grając przeciw Realowi wystarczy ... czysto wybić piłkę :wink: A jak widać, że 10 gości też zagraża, to najlepiej uznać gola z metrowego spalonego, żeby już nie było złudzeń. Nie da się tak grać... Coraz rzadziej oglądam mecze. akurat tego chciałem obejrzeć, a tu to samo, co w lidze #-o , ech ...

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

Juventus zapraszam do oglądania a nie jakieś panienki :D

Fakt faktem, że masakra co sędziowali wczoraj. jak bym legię oglądał.
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

smiejagreg pisze:Jak tam chłopcy po meczu Realu? Kolejne drukarstwo że aż miło. Trzeba było wywalić Vidala, bo było groźnie. A że Casemiro zamiast Vidala miał wylecieć, to już nie wspomnę... Cóż, żeby dostać czerwień grając przeciw Realowi wystarczy ... czysto wybić piłkę :wink: A jak widać, że 10 gości też zagraża, to najlepiej uznać gola z metrowego spalonego, żeby już nie było złudzeń. Nie da się tak grać... Coraz rzadziej oglądam mecze. akurat tego chciałem obejrzeć, a tu to samo, co w lidze #-o , ech ...
UEFA to burdel. :wink:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Szczwaniak pisze:Juventus zapraszam do oglądania a nie jakieś panienki :D

Fakt faktem, że masakra co sędziowali wczoraj. jak bym legię oglądał.
Boli cię, że taka chujowa jest ta wisełka?

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

Bobson pisze:
Szczwaniak pisze:Juventus zapraszam do oglądania a nie jakieś panienki :D

Fakt faktem, że masakra co sędziowali wczoraj. jak bym legię oglądał.
Boli cię, że taka chujowa jest ta wisełka?
Co było a nie jest, nie pisze się w rejestr, pzdr
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Koper3
Plankton
Posty: 2

Post autor: Koper3 »

był spokój z sędziami, a tu ostatnio tak dają - może stawki za meczyki obcięli ;)

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Olaboga... obrona legii ciągnie i repe na dno..

ODPOWIEDZ