Gra o Tron - serial

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Gra o Tron - serial

Post autor: Kołata »

Nikt już nie ogląda?

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Narazie w sumie nic się nie dzieje oprócz ostatniego wielkiego wejścia Eurona. Czekam na następny odcinek i spotkanie Jona z Danusią :D
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Tez spotkanie Jona z Danusia mnie najbardziej ciekawi i kiedy dowiedza sie ze sa rodzina :)

Akcja mimo wszystko wolno sie rozwija, wiec pewnie ostatnie 3 odcinki beda bardzo intensywne.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Drugi odcinek bardzo dobry, po pierwszym nudnym, jak flaki z olejem :D Tak w ogóle, to ma być ostatni sezon? I dobrze kojarzę, że ma być na dodatek krótszy, niż pozostałe?
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Afro pisze:Drugi odcinek bardzo dobry, po pierwszym nudnym, jak flaki z olejem :D Tak w ogóle, to ma być ostatni sezon? I dobrze kojarzę, że ma być na dodatek krótszy, niż pozostałe?
To prawda to ostatni sezon. A dodatków będzie chyba 5 ale każdy z nich będzie poświecony jednej postaci i będzie trwał ok 2h :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

To przedostatni sezon. Ten ma trwac 7 odcinkow, 8 sezon ma trwac 6 odcinkow.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:To przedostatni sezon. Ten ma trwac 7 odcinkow, 8 sezon ma trwac 6 odcinkow.

Nie wiem czy to drugie zdanie Ziemek po naszemu jest :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Tak btw jak myślicie Danusia zostanie nową dziewczyną Jona? Ręki bym może nie dał ale obstawiam taki happy end gota (co w sumie podsumuje jak bardzo serial jest chujowy w stosunku do książki) :roll: :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Potęzna flota Danny :D jebłem mocno śmiechem jak to zobaczyłem :D no no jeszcze niech tak reszta w moment się rozsypie to szybko wróci do siebie ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Eltharion pisze:Tak btw jak myślicie Danusia zostanie nową dziewczyną Jona? Ręki bym może nie dał ale obstawiam taki happy end gota (co w sumie podsumuje jak bardzo serial jest chujowy w stosunku do książki) :roll: :mrgreen:

Glupoty gadasz :)

W sumie targryanowie zawierali malznestwa wew. rodziny zeby nie brudzic krwi - by pasowalo.

Dobrze ze motyw eurona wprowadzili bo inaczej cersei nie mialaby zadnych szans.

Ciekawe czy zdobeda casterly rock - moze byc ciezko ;)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:
Dobrze ze motyw eurona wprowadzili bo inaczej cersei nie mialaby zadnych szans.
Ja mam nadzieję, że jeszcze znajdzie w kuferku ze swoich wypraw piszczałkę na smoki ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8784
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Myślę że z Casterly Rock powinno pójść łatwo - tam nie ma kto bronić, no i tam nie ma odpowiedzi na smoki, dodatkowo flota Eurona wraca teraz z prezentami do stolicy :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

A jak maja tam doplynac :P Jak cała flota poszła

dziwne w ogole jak bardzo euron mial przewage, skoro i tu i tu powinni byc zelazni ludzie... :P

Happy end to bedzie jak wszystko najpierw zamarznie, potem splonie a z popiolow wladze przejmie litllefinger z Varysem
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

-Qc- pisze:A jak maja tam doplynac :P Jak cała flota poszła

dziwne w ogole jak bardzo euron mial przewage, skoro i tu i tu powinni byc zelazni ludzie... :P

Happy end to bedzie jak wszystko najpierw zamarznie, potem splonie a z popiolow wladze przejmie litllefinger z Varysem

Littlefinger to imo jest w tak ujowej sytuacji, że pewnie umrze mu się w tym sezonie.

Chyba w zwiastunie 3 odcinka już tam oblężenie siedziby trwać będzie więc nie muszą dopływać dobiegli :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Kumpel obstawia ze Arya zabije littlefingera :) Ja obstawiam jego smierc na pewno w tym sezonie.

kszyhu
Chuck Norris
Posty: 378
Lokalizacja: kraina wolnego rynku

Post autor: kszyhu »

Szkoda, że w tej krainie wszyscy dowódcy zachowują się jak pijane dzieci we mgle i nie wysyłają ani jednej jednostki zwiadu, albo scenarzyści robią średnią robotę albo traktują widza jak durnia, który się nie zastanowi jak mało jest prawdopodobne bezalarmowe podpłynięcie jednej floty do drugiej. Było kilka podobnych akcji już.
Dlatego wolę wątki i postacie mniej epickie jak na przykład Jorah, zwłaszcza w ostatnim odcinku.

Wiking
Plankton
Posty: 1

Post autor: Wiking »

Ja dopiero chcę zacząc oglądać :)

janczek
Plewa
Posty: 5
Kontakt:

Post autor: janczek »

woow myślałem, że jestem jedyny, który tego nie ogląda jeszcze.. Też mam zamiar zacząć bo wszyscy tak chwalą ;)
Zajrzyj: tutaj i tutaj

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Mnie zastanawia motyw z ostatniego odcinka, gdzie sa wojska Wysogrodu? Ja prdl jak mozna zgubic ponad 20 000 armie?
Martin grubasie dawaj kolejna ksiazke...
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jamie przekonałem głownego dowodce do przejscia na ich strone nie?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ