Gra o Tron - serial

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Re: Gra o Tron - serial

Post autor: GrimgorIronhide »

czytajcie ze zrozumieniem bo teraz to pitolicie dla zasady na moje posty :wink:
ja mówię, że odcinek spoko tylko logiczną analizę niektórych akcji wyprowadzam. Soundtrack to już w ogóle kosmos był https://www.youtube.com/watch?v=B8Q3hCWjfOk

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1509
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Zajebisty odcinek na zakończenie zajebistego sezonu. W tym była wyjątkowo dobra muzyka. Szkoda że teraz tyle czekania na następny.

Jak widzę posty Grimgora to mi się smutno robi. Varys się nie teleportuje, skąd wiadomo czy Tyrion zużył cały dziki ogień czy jak to się nazywa. Cersei nie musiała niczego przenosić bo wszystko leżało cały czas pod najważniejszymi budynkami w mieście. Lancel widzi że z dzieciakiem jest coś nie tak więc idzie za nim, proste. No i fakt, Cersei wysadziła mnóstwo ludzi, taki nowy szalony król. A on chyba nie działał logicznie, nie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Cóż, nikt nie wie, że to ona odpowiada za wysadzenie septu. Nie ma dowodów, poz stwierdzeniem, że tylko Cercei na tym skorzystała. A pozbywszy się konkurencji kto teraz będzie dochodził? Lud? Może. Przejadą się batogami po hołocie i tyle.

Feminizacja Dorne zupełnie niepotrzebna. Doran był w oryginalne tym, co chciał sprzymierzyć się z Danuśką. Ale spoko, 4 pindy na wkecznym PMS na pewno lepiej się nadają. Tylko powiedzcie proszę nocnemy królowi by zaczął kampanię od Dorne.
I gdzie jest Victarion? Mdli mnke na widok tego pasztetu z wysp.
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Grimgor nie korwinuj tematu
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"


Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

Grimgorek to chyba nawet tego serialu nie oglądał lub widzi to co chce widzieć xD
Obrazek

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Przesadzacie, zwłaszcza że niektórzy to samo wcześniej pisali tylko mniej dobitnie :roll:
Ale spoko nic już tu nie będę poza fanboystwem pisał, śmieszne tylko że z jednej strony łykacie takie pretensjonalia a z drugiej roztrząsacie prawa dziedziczenia Westeros :P

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

GrimgorIronhide pisze:Przesadzacie, zwłaszcza że niektórzy to samo wcześniej pisali tylko mniej dobitnie :roll:
Ale spoko nic już tu nie będę poza fanboystwem pisał, śmieszne tylko że z jednej strony łykacie takie pretensjonalia a z drugiej roztrząsacie prawa dziedziczenia Westeros :P

Ja podziwiam wszystkich w tym temacie którym chce się poruszać temat niepoprawności historycznej a teraz też prawa dziedziczenia :D.


Kutfa to jest Westeros a nie Anglia czy Francja z XI/XII wieku :D. Usiądzie nocny król na tronie i tyle ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Inglief
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Koszalin "Zad Trolla"

Post autor: Inglief »

Ale to nie jest pod kątem realiów historycznych, tylko realiów samego świata PLiO Martina goddamyt :wink:
Tym razem po stronie Grimgora jestem, przesadzacie. Owszem czepialstwo z lekka, ale logiki tej analizie odmówić nie można
Gokish pisze:Usiądzie nocny król na tronie i tyle ;D
Amen. Chociaż jak wszelki metal pęka w kontakcie z takim zimnem to pewnie zaraz spadnie na zadek jak w kreskówkach gdzie komuś zabierają krzesełko spod tyłka :lol2:
"This quiet offends Slaanesh! Things shall get loud now."

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Inglief pisze: Amen. Chociaż jak wszelki metal pęka w kontakcie z takim zimnem to pewnie zaraz spadnie na zadek jak w kreskówkach gdzie komuś zabierają krzesełko spod tyłka :lol2:
Chcę to zobaczyć!!! :lol2:
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Apropo muzyki dawno w zadnym serialu lub filmie nie bylo tak, ze zwrocilem na nia tak duza uwage (z reguly czlowiek nie slyszy muzyki w filmi, a jak slyszy to znaczy ze jest zajebista), genialnie dobrana muza do scen w krolewskiej przystani.

Ogladam sobie wszystkie sezony od poczatku i powiem Wam, ze ludzie narzekaja na Sanse i Dany, ze nudne, ze ich nie lubia.

Dla mnie top 2 osob, ktore nie trawia to Sam i Tommen. Jak ja nie trawie tych dwoch anemicznych, cipkowatych flegm.

Awatar użytkownika
Gniewko
Masakrator
Posty: 2320
Lokalizacja: czasem Bielitz, czasem Breslau

Post autor: Gniewko »

Tommen był uległym, dającym się łatwo manipulować, łagodnym dzieckiem, a Sam molem książkowym i nerdem stroniącym od przemocy. Czego się spodziewasz? Że będą gołymi łapami niedźwiedzie zwijać w precelki? ;)

To nie Wikingowie, żeby każda postać prężyła bice i machała ciupagą.
Lepiej doma iść za pługiem, niż na wojnie szlakiem długiem.

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

a mi się wypociny Grimgora przyjemnnie czyta

Dawaj więcej :!:
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Ziemko pisze:Apropo muzyki dawno w zadnym serialu lub filmie nie bylo tak, ze zwrocilem na nia tak duza uwage (z reguly czlowiek nie slyszy muzyki w filmi, a jak slyszy to znaczy ze jest zajebista), genialnie dobrana muza do scen w krolewskiej przystani.

Ogladam sobie wszystkie sezony od poczatku i powiem Wam, ze ludzie narzekaja na Sanse i Dany, ze nudne, ze ich nie lubia.

Dla mnie top 2 osob, ktore nie trawia to Sam i Tommen. Jak ja nie trawie tych dwoch anemicznych, cipkowatych flegm.
Gniewko pisze:Tommen był uległym, dającym się łatwo manipulować, łagodnym dzieckiem, a Sam molem książkowym i nerdem stroniącym od przemocy. Czego się spodziewasz? Że będą gołymi łapami niedźwiedzie zwijać w precelki? ;)

To nie Wikingowie, żeby każda postać prężyła bice i machała ciupagą.
I dlatego wydaje mi sie, ze ten serial tymwlasnie podbil serca widzow na calym swiecie.
Masz cos dla kazdego, cycki, seks, wino, imprezy (niekiedy az za mocne, patrz wesele mlodego wilka), grubasow, homosiow, kazdy fetysz znajdzie cos dla siebie :)
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

Ziemko pisze: Dla mnie top 2 osob, ktore nie trawia to Sam i Tommen. Jak ja nie trawie tych dwoch anemicznych, cipkowatych flegm.
Czyli rozumiem że lepszy był dla ciebie wzór męstwa Jofrey oraz kobiecości Cersei. Ogarnij się Tommen ma 11 lat i już w tak młodym wieku jest królem. I w sumie to mu palma nie odbiła z tego powodu.

Sam nie udaje że jest kim nie jest i wyraźnie widać że pomimo tego dokonał więcej niż nie jeden z tych super bohaterskich czarnych braci.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gniewko masz zajebista krolowa, ktora ci sie super bzyka jakis stary dziad aresztuje ja na twoich oczach maja z 5 parobkow ubranych w szmaty, a ty nie odcinasz im wszystkiego za pomoca krolewskiej gwardii? CMOOOON!!!

Ja kumam, ze mozna nie byc twardzielem, ale bedac w nocnej strazy to lekkiego utwardzenia materialu bym sie spodziewal po Samie :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

as1 pisze:
Ziemko pisze: Dla mnie top 2 osob, ktore nie trawia to Sam i Tommen. Jak ja nie trawie tych dwoch anemicznych, cipkowatych flegm.
Czyli rozumiem że lepszy był dla ciebie wzór męstwa Jofrey oraz kobiecości Cersei. Ogarnij się Tommen ma 11 lat i już w tak młodym wieku jest królem. I w sumie to mu palma nie odbiła z tego powodu.

Sam nie udaje że jest kim nie jest i wyraźnie widać że pomimo tego dokonał więcej niż nie jeden z tych super bohaterskich czarnych braci.
Ja mowie o tym kto mnie wkurza jako postac.

Cersei, Joffrey, Ramsay to postacie ktore hejtuje od samego poczatku jak sie pojawily. Ja do gota bym sie nie nadawal, bo moja absolutnie ulubiona prawa postac zostala scieta w 1 sezonie.

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Ziemko pisze:moja absolutnie ulubiona prawa postac zostala scieta w 1 sezonie.
Masz na myśli uciekającego kolesia z nocnej straży którego złapali w pierwszym odcinku? Też go lubiłem ;)

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Kurcze, Ziemko - jesteś jakimś IDEALISTĄ?? :wink:
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

ODPOWIEDZ